MENU

  • ZMARTWYCHWSTANIEC - plakat wystawy

Wystawy

WRO ON TOUR #6 - DESIGNED OUT

8.11.2017, 18:00
Wstęp wolny

Tak jak w poprzednich latach, także w ramach tegorocznej edycji Biennale WRO, Centrum Sztuki WRO przygotowało podróżujący zestaw składający się z prac wideo i dokumentacji wybranych z bogatego programu pokazów, wystaw i performansów, działań i zdarzeń, jakie odbywały się w trakcie Biennale WRO 2017 DRAFT SYSTEMS, przedstawiający nie tylko najciekawsze prace i ich autorów, ale także tematy i zagadnienia ważne dla aktualnej sztuki.

Dom pod Zwariowaną Gwiazdą - film Rafała Wilka

17.10.2017, 18:00
Dom pod Zwariowaną Gwiazdą
film Rafała Wilka, 30'

po projekcji spotkanie z artystą poprowadzi Marta Gendera

Iza Rutkowska - PODWÓRKO IM. WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW

Miejski Ośrodek Sztuki oraz Biuro Konsultacji Społecznych i Rewitalizacji Urzędu Miasta Gorzowa Wielkopolskiego zapraszają na:

Projekcję filmu Podwórko im. wszystkich mieszkańców

Dyskusję o sztuce i rewitalizacji z udziałem Wojciecha Kłosowskiego i Anny Bonus Mackiewicz

9.06.2017, 18:00

DROGI DO MOS

Zapraszamy Państwa do dyskusji na temat dostępności komunikacyjnej naszej siedziby. Przy pomocy ankiet, spotkań i warsztatów zapytamy m.in. w jaki sposób, jak często oraz w jakim czasie docierają Państwo do naszej instytucji. Na podstawie zdobytej wiedzy będziemy wspólnie testować i wprowadzać zmiany w najbliższym otoczeniu, aby poprawić komunikację i dostępność instytucji dla mieszkańców. Bardzo liczymy na Państwa współpracę!

ANKIETA >>>

Koniec Punktu Sztuki

Z przyczyn od nas niezależnych zmuszeni jesteśmy zrezygnować z prowadzenia jednej z form naszej działalności - prezentacji sztuki współczesnej w przestrzeni publicznej w formie Punktu Sztuki.

NOT.FOT.

Notatnik fotograficzny Władysława Hasiora

17.11.2017, 18:00

JADWIGA SAWICKA - SERCE KRAJU

Projekt Jadwigi Sawickiej Serce kraju, jest częścią organizowanej przez  Galerię Labirynt w Lublinie oraz Galerię Arsenał w Białymstoku wystawy "Uwaga! Granica".
Flaga z napisem „Serce kraju” wyznacza emocjonalne centrum Polski. Dzięki przenoszeniu się centrum, przesuwają się granice; arbitralność ustanowienia centrum i związana z tym konieczność częstego przenoszenia granic podkreśla ich umowność.

PUNKT SZTUKI - MOS/ST/808...

Wystawa prezentująca zbiory Miejskiego Ośrodka Sztuki
20.05.-18.06.2017
Wernisaż: 20.05.2017, godz. 17:00
Kurator: Gustaw Nawrocki
Współpraca: Zbigniew Sejwa

«1234»