MENU

Film
REPERTUAR
Zobacz wszystkie >

Kino po zmroku

Miejski Ośrodek Sztuki / Kino 60 krzeseł oraz Miejskie Centurm Kultury po raz kolejny zapraszają na seanse w plenerze...czyli “Kino po zmroku”.

Filmogranie, czyli daj złotówkę za miejscówkę

Ciekawe, intrygujące, zabawne i świeże filmy za złotówkę! Nie przegapcie tegorocznego Filmogrania...

Filmowa noc w trzech smakach

Słodki, słony, kwaśny, gorzki… Na zakończenie sezonu mamy dla Was filmowe dania o wielu smakach. Sprawdźcie, co na ten wieczór polecamy z naszego menu!

Walentynki RETRO filmowe

Jak co roku wprowadzimy Was w romantyczny nastrój i przeniesiemy do świata, w którym wszystko jest możliwe. Zakochanych, zaprzyjaźnionych, bliskich sobie, darzących sympatią siebie lub dobre kino zapraszamy na Walentynkowy retro wieczór. Dlaczego retro? Bo pokaz odbędzie się z taśmy 35 mm, a terkotanie projektora doda klimatu projekcji.

7. Festiwal Filmów Frapujących

FRAPA 2018 poszukuje krótkich metraży! Na konkursowe filmy czkamy do 10 września 2018 r.

Warsztaty filmowe: Schodami do kultury

Jesteś kreatywny? Czujesz w sobie żyłkę filmowca, a może chcesz spróbować sił przed kamerą? Zapraszamy na warsztaty, podczas których poznacie wszystkie etapy filmowej produkcji: od scenariusza, przez zdjęcia, po montaż i promocję. Naszym bohaterem będą Schody Donikąd. Spróbujmy wspólnie je ożywić za pomocą ruchomych obrazów!

Weekend z Millennium Docs Against Gravity

Zapraszamy na weekend z najlepszym i najciekawszym kinem dokumentalnym! Po raz kolejny w Gorzowie gości przegląd Docs Against Gravity.