MENU

WYDARZENIA

NATALIA ŚLIZOWSKA - HELLO, NEW YORK! GORZÓW W NOWYM JORKU!

12.01.2024, godz. 19:00

Wydarzenie "Hello, New York!" to zbiór wyjątkowych wspomnień z wielkiej podróży projektantki Natalii Ślizowskiej do Nowego Jorku.
Najważniejszym punktem wyprawy był pokaz kolekcji artystki "Madame Maria Skłodowska-Curie" podczas Polish Fashion Days, ale także prezentacja kolekcji "Postcards from Gorzów" na ulicach Nowego Jorku!
"Pocztówki z Gorzowa" to kompozycja silnie inspirowana naszym miastem z wykorzystaniem fotografii Tomka Szulżyckiego na nadrukach ubioru. Niesamowite projekty idealnie wpisały się w panoramę NYC i  zostały uwiecznione na fotografiach autorstwa Mariusza Idasiaka "Mario".
Efekty tej sesji chcemy zaprezentować Państwu podczas tego eventu łącząc je z wystawą modową.
Nowy Jork to wielka inspiracja, kumulacja pozytywnej energii i duża dawka emocji!
Miłym zaskoczeniem dla nas będą outfity nowojorskie ze strony zwiedzających.
Gościem specjalnym naszego wydarzenia będzie Anna Pacholak - wieloletnia mieszkanka Nowego Jorku.
Zapraszamy!
 
 
Natalia Ślizowska
- projektantka z pasji i wykształcenia. Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Gorzowie Wielkopolskim. Studiowała na Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi, Politechnice Łódzkiej i Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.
Natalia Ślizowska jest miłośniczką ubioru unikatowego. Kolekcje artystki były prezentowane na wybiegach w Dubaju, Mediolanie, Paryżu, Berlinie i w Nowym Jorku.
Projektantka jest silnie związana z Gorzowem Wielkopolskim, gdzie w samym sercu miasta prowadzi swoje atelier wraz z mężem Panem Kaletnikiem. 


wróć