reżyseria: Paweł Pawlikowski
wsytępują: Hans Zischler, Sandra Huller, August Diehl
Niemcy/Polska/Włochy 2026, dramat, 82 min, od 15 lat
Opowieść o relacji między Thomasem Mannem, laureatem Nagrody Nobla w dziedzinie literatury, a jego córką Eriką – aktorką, pisarką i kierowczynią rajdową. Akcja rozgrywa się w okresie zimnej wojny. Ojciec i córka wyruszają w podróż czarnym Buickiem przez zrujnowane Niemcy – z Frankfurtu pod kontrolą amerykańską do Weimaru pod wpływem sowieckim. Po raz pierwszy od wojny Mann wraca do ojczyzny, po tym jak podjął decyzję o ucieczce do Stanów Zjednoczonych.
19, 22, 25 czerwca, godz. 16:15
20, 27 czerwca, godz. 14:45
20, 23 czerwca, godz. 20:00
21 czerwca, godz. 15:00
21, 24 czerwca, godz. 18:15
26 czerwca, godz. 18:20
28 czerwca, godz. 20:30
Cena biletu: 16 zł
Karnet na 3 pokazy: 39 zł






/fb_png.png)


.png)





/karta_png(1).png)
.png)

.png)




.png)
.png)