MENU

Film
REPERTUAR
Zobacz wszystkie >

Otwarcie Kina 60 krzeseł

20 listopada Kino "60 krzeseł" powitało widzów w nowej oprawie.
O 17:45 przygotowaliśmy małą niespodziankę dla tych, którzy wraz z nami uroczyście otworzyli kinowe podwoje.
  
Naszych widzów zaprosiliśmy na seanse filmowe w zmodernizowanej sali. Kameralna atmosfera, wygodne fotele oraz wyższy standard odbioru dopełniły spotkań z ciekawymi filmami.
  

Dla kinomaniaków, i nie tylko, zaproponowaliśmy:
  

"Służącą" - kameralną opowieść Sebastiana de Silvy, która zachwyci każdego widza ciepłym humorem, a także nutą refleksji. Po 23 latach Raquel żyje wyobrażeniem, że jest nie tylko służącą, lecz pełnoprawnym członkiem rodziny Valdesów. Pewnego dnia pani domu postanawia zatrudnić drugą kobietę do pracy, uważając, że Raquel jest przepracowana. Ta jednak odbiera to jako zamach na swoją pozycję. W obawie przed utratą uprzywilejowanej roli robi wszystko, aby pozbyć się nowej współpracowniczki.
"Służąca" potwierdza, że nie trzeba dużego budżetu aby stworzyć mądry i zabawny film.

20, 22, 24, 26 listopada, godz. 20:00
21, 23, 25 listopada, godz. 18:00

 

"ENEN" - najnowszy film Feliksa Falka z ciekawą kreacją Borysa Szyca i Grzegorza Wolfa. Młody psychiatra podczas ewakuacji wrocławskiego szpitala zwraca uwagę na jednego z pacjentów. Jego dokumentacja jest niekompletna - nie wiadomo, kiedy pacjent został przyjęty, jak był leczony, kim był wcześniej. W miejskich archiwach nie ma o nim wzmianki. Oficjalnie mężczyzna nie istnieje. Lekarz postanawia zastosować wobec pacjenta terapię, która pozwoli odkryć jego tożsamość.

20, 22, 24 listopada, godz. 18:00
21, 23, 25 listopada, godz. 20:10

 

Projekt modernizacji kina dofinansował PISF 
/img/images/import/20081209-093209-logopisf.jpg   
                                

Fotele kinowe wykonała firma MEGAN SEATING

 

  


wróć