MENU

Debug Console

ymd: 2017-09-00
ym: 2017-09
day: 00
where:
Repertuar
Najbliższe wydarzenie za:
Dni godz. min. sek
UKRYJ FILTRY
Filtr dat (wybierz miesiąc lub rok, aby wyświetlić wydarzenia dla wybranego okresu)
poniedziałek 1 lutego 2016
18:15

MIARA CZŁOWIEKA
MIARA CZŁOWIEKA
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 7 kwietnia 2016
18:00

plakat filmy "SYN SZAWŁA"

SYN SZAWŁA
reżyseria: László Nemes, występują: Géza Röhrig, Levente Molnár, Urs Rechn, Węgry 2015, 107 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 8 kwietnia 2016
17:00

ZDJĘCIE
reżyseria: Maciej Adamek występują: Maciej Łagodziński, Karolina Gorczyca, Antoni Pawlicki Niemcy/Polska/Węgry 2013, 80 min., obyczajowy, od 15 lat Niemcy/Polska/Węgry 2013, 80 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 9 kwietnia 2016
18:15

ZDJĘCIE
reżyseria: Maciej Adamek występują: Maciej Łagodziński, Karolina Gorczyca, Antoni Pawlicki Niemcy/Polska/Węgry 2013, 80 min., obyczajowy, od 15 lat Niemcy/Polska/Węgry 2013, 80 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 10 kwietnia 2016
20:10

ZDJĘCIE
reżyseria: Maciej Adamek występują: Maciej Łagodziński, Karolina Gorczyca, Antoni Pawlicki Niemcy/Polska/Węgry 2013, 80 min., obyczajowy, od 15 lat Niemcy/Polska/Węgry 2013, 80 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 11 kwietnia 2016
18:15

ZDJĘCIE
reżyseria: Maciej Adamek występują: Maciej Łagodziński, Karolina Gorczyca, Antoni Pawlicki Niemcy/Polska/Węgry 2013, 80 min., obyczajowy, od 15 lat Niemcy/Polska/Węgry 2013, 80 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 12 kwietnia 2016
20:10

ZDJĘCIE
reżyseria: Maciej Adamek występują: Maciej Łagodziński, Karolina Gorczyca, Antoni Pawlicki Niemcy/Polska/Węgry 2013, 80 min., obyczajowy, od 15 lat Niemcy/Polska/Węgry 2013, 80 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 13 kwietnia 2016
18:15

ZDJĘCIE
reżyseria: Maciej Adamek występują: Maciej Łagodziński, Karolina Gorczyca, Antoni Pawlicki Niemcy/Polska/Węgry 2013, 80 min., obyczajowy, od 15 lat Niemcy/Polska/Węgry 2013, 80 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 14 kwietnia 2016
20:10

ZDJĘCIE
reżyseria: Maciej Adamek występują: Maciej Łagodziński, Karolina Gorczyca, Antoni Pawlicki Niemcy/Polska/Węgry 2013, 80 min., obyczajowy, od 15 lat Niemcy/Polska/Węgry 2013, 80 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 15 kwietnia 2016
18:00

ZABÓJCZYNI
reżyseria: Hsiao-hsien Hou występują: Qi Shu, Chen Chang, Yun Zhou Chiny/Francja/Hongkong/Tajwan 2015, 105 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 15 kwietnia 2016
20:00

BULWAR
reżyseria: Dito Montiel występują: Robin Williams, Kathy Baker, Roberto Aguire USA 2014, 96 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 16 kwietnia 2016
18:15

BULWAR
reżyseria: Dito Montiel występują: Robin Williams, Kathy Baker, Roberto Aguire USA 2014, 96 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 18 kwietnia 2016
18:15

BULWAR
reżyseria: Dito Montiel występują: Robin Williams, Kathy Baker, Roberto Aguire USA 2014, 96 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 19 kwietnia 2016
20:00

BULWAR
reżyseria: Dito Montiel występują: Robin Williams, Kathy Baker, Roberto Aguire USA 2014, 96 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 20 kwietnia 2016
18:15

BULWAR
reżyseria: Dito Montiel występują: Robin Williams, Kathy Baker, Roberto Aguire USA 2014, 96 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 21 kwietnia 2016
18:00

MŁODOŚĆ
reżyseria: Paolo Sorrentino występują: Michael Caine, Harvey Keitel, Rachel Weisz Francja/Szwajcaria/Wielka Brytania/Włochy 2015, 118 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 21 kwietnia 2016
20:15

BULWAR
reżyseria: Dito Montiel występują: Robin Williams, Kathy Baker, Roberto Aguire USA 2014, 96 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 22 kwietnia 2016
18:00

plakat filmu "Obsesja zemsty"

OBSESJA ZEMSTY
reżyseria: Andrés Luque, Samuel Martín Mateos występują: Juana Acosta, Carmelo Gómez, Adriana Ugarte Hiszpania 2015, 106 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 22 kwietnia 2016
20:00

ŁOWCY MIODU
reżyseria: Krystian Matysek występują: Kamil Baj, Magdalena Popławska, Adam Kolator Polska 2016, 75 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 23 kwietnia 2016
18:30

ŁOWCY MIODU
reżyseria: Krystian Matysek występują: Kamil Baj, Magdalena Popławska, Adam Kolator Polska 2016, 75 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 23 kwietnia 2016
20:00

OBSESJA ZEMSTY
reżyseria: Andrés Luque, Samuel Martín Mateos występują: Juana Acosta, Carmelo Gómez, Adriana Ugarte Hiszpania 2015, 106 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 24 kwietnia 2016
18:00

plakat filmu "Obsesja zemsty"

OBSESJA ZEMSTY
reżyseria: Andrés Luque, Samuel Martín Mateos występują: Juana Acosta, Carmelo Gómez, Adriana Ugarte Hiszpania 2015, 106 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 24 kwietnia 2016
20:00

ŁOWCY MIODU
reżyseria: Krystian Matysek występują: Kamil Baj, Magdalena Popławska, Adam Kolator Polska 2016, 75 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 25 kwietnia 2016
18:30

ŁOWCY MIODU
reżyseria: Krystian Matysek występują: Kamil Baj, Magdalena Popławska, Adam Kolator Polska 2016, 75 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 25 kwietnia 2016
20:00

plakat filmu "Obsesja zemsty"

OBSESJA ZEMSTY
reżyseria: Andrés Luque, Samuel Martín Mateos występują: Juana Acosta, Carmelo Gómez, Adriana Ugarte Hiszpania 2015, 106 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 26 kwietnia 2016
18:00

plakat filmu "Obsesja zemsty"

OBSESJA ZEMSTY
reżyseria: Andrés Luque, Samuel Martín Mateos występują: Juana Acosta, Carmelo Gómez, Adriana Ugarte Hiszpania 2015, 106 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 26 kwietnia 2016
20:00

ŁOWCY MIODU
reżyseria: Krystian Matysek występują: Kamil Baj, Magdalena Popławska, Adam Kolator Polska 2016, 75 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 27 kwietnia 2016
18:30

ŁOWCY MIODU
reżyseria: Krystian Matysek występują: Kamil Baj, Magdalena Popławska, Adam Kolator Polska 2016, 75 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 27 kwietnia 2016
20:00

plakat filmu "Obsesja zemsty"

OBSESJA ZEMSTY
reżyseria: Andrés Luque, Samuel Martín Mateos występują: Juana Acosta, Carmelo Gómez, Adriana Ugarte Hiszpania 2015, 106 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 28 kwietnia 2016
18:00

BRACIA
reżyseria: Wojciech Staroń występują: Alfons Kułakowski, Mieczysław Kułakowski Polska 2015, 70 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 28 kwietnia 2016
20:00

ŁOWCY MIODU
reżyseria: Krystian Matysek występują: Kamil Baj, Magdalena Popławska, Adam Kolator Polska 2016, 75 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 29 kwietnia 2016
17:00

ZŁOTY KOŃ
reżyseria: Valentas Aškinis, Reinis Kalnaellis występują: Remigius Sabulis, Dainius Gavenonis, Larisa Kalpokaitė Dania/Luksemburg/Litwa/Łotwa 2014, 80 min., animacja, od 8 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 29 kwietnia 2016
18:45

MULTIMEDIA HAPPY END 2015
Optymistyczny przegląd filmowy w Gorzowie Wielkopolskim!
czytaj więcej > kup bilet
środa 4 maja 2016
17:00

ZŁOTY KOŃ
reżyseria: Valentas Aškinis, Reinis Kalnaellis występują: Remigius Sabulis, Dainius Gavenonis, Larisa Kalpokaitė Dania/Luksemburg/Litwa/Łotwa 2014, 80 min., animacja, od 8 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 4 maja 2016
18:30

UDAR SŁONECZNY
reżyseria: Nikita Michałkow występują: Martinsh Kalita, Viktoriya Solovyova, Anastasiya Imamova Rosja 2014, 175 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 5 maja 2016
16:15

ZŁOTY KOŃ
reżyseria: Valentas Aškinis, Reinis Kalnaellis występują: Remigius Sabulis, Dainius Gavenonis, Larisa Kalpokaitė Dania/Luksemburg/Litwa/Łotwa 2014, 80 min., animacja, od 8 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 5 maja 2016
18:00

MORDERCZA OPONA
reżyseria: Quentin Dupieux występują: Stephen Spinella, Roxane Mesquida, Jack Plotnick Francja 2010, 85 min., horror/komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 5 maja 2016
20:00

PYCHA
reżyseria: Lionel Baier występują: Patrick Lapp, Carmen Maura, Ivan Georgiev, Francja/Szwajcaria 2015, 75 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 6 maja 2016
16:30

PYCHA
reżyseria: Lionel Baier występują: Patrick Lapp, Carmen Maura, Ivan Georgiev, Francja/Szwajcaria 2015, 75 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 6 maja 2016
18:00

BONE TOMAHAWK
reżyseria: S. Craig Zahler występują: Kurt Russell, Patrick Wilson, Matthew Fox USA/Wielka Brytania 2015, 132 min., horror/western, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 6 maja 2016
20:20

Z DALEKA
Głośny debiut nagrodzony Złotym Lwem na zeszłorocznym MFF w Wenecji. Armando, bogaty mężczyzna w średnim wieku, wabi do swojego domu młodych mężczyzn, oferując im pieniądze. Nie chce ich dotykać, a jedynie oglądać ze ściśle określonej odległości. Pierwsze spotkanie Armanda z ulicznym chuliganem Elderem, mimo gwałtownego przebiegu, wzbudza w obu ciekawość. Główny bohater postanawia wychować niepokornego chłopaka. Ich spotkania owocują powstaniem niespodziewanej relacji...
czytaj więcej > kup bilet
sobota 7 maja 2016
18:00

Z DALEKA
Głośny debiut nagrodzony Złotym Lwem na zeszłorocznym MFF w Wenecji. Armando, bogaty mężczyzna w średnim wieku, wabi do swojego domu młodych mężczyzn, oferując im pieniądze. Nie chce ich dotykać, a jedynie oglądać ze ściśle określonej odległości. Pierwsze spotkanie Armanda z ulicznym chuliganem Elderem, mimo gwałtownego przebiegu, wzbudza w obu ciekawość. Główny bohater postanawia wychować niepokornego chłopaka. Ich spotkania owocują powstaniem niespodziewanej relacji...
czytaj więcej > kup bilet
sobota 7 maja 2016
19:45

BONE TOMAHAWK
reżyseria: S. Craig Zahler występują: Kurt Russell, Patrick Wilson, Matthew Fox USA/Wielka Brytania 2015, 132 min., horror/western, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 8 maja 2016
15:00

UDAR SŁONECZNY
reżyseria: Nikita Michałkow występują: Martinsh Kalita, Viktoriya Solovyova, Anastasiya Imamova Rosja 2014, 175 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 8 maja 2016
18:00

BONE TOMAHAWK
reżyseria: S. Craig Zahler występują: Kurt Russell, Patrick Wilson, Matthew Fox USA/Wielka Brytania 2015, 132 min., horror/western, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 8 maja 2016
20:20

Z DALEKA
Głośny debiut nagrodzony Złotym Lwem na zeszłorocznym MFF w Wenecji. Armando, bogaty mężczyzna w średnim wieku, wabi do swojego domu młodych mężczyzn, oferując im pieniądze. Nie chce ich dotykać, a jedynie oglądać ze ściśle określonej odległości. Pierwsze spotkanie Armanda z ulicznym chuliganem Elderem, mimo gwałtownego przebiegu, wzbudza w obu ciekawość. Główny bohater postanawia wychować niepokornego chłopaka. Ich spotkania owocują powstaniem niespodziewanej relacji...
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 9 maja 2016
18:00

Z DALEKA
Głośny debiut nagrodzony Złotym Lwem na zeszłorocznym MFF w Wenecji. Armando, bogaty mężczyzna w średnim wieku, wabi do swojego domu młodych mężczyzn, oferując im pieniądze. Nie chce ich dotykać, a jedynie oglądać ze ściśle określonej odległości. Pierwsze spotkanie Armanda z ulicznym chuliganem Elderem, mimo gwałtownego przebiegu, wzbudza w obu ciekawość. Główny bohater postanawia wychować niepokornego chłopaka. Ich spotkania owocują powstaniem niespodziewanej relacji...
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 9 maja 2016
19:45

BONE TOMAHAWK
reżyseria: S. Craig Zahler występują: Kurt Russell, Patrick Wilson, Matthew Fox USA/Wielka Brytania 2015, 132 min., horror/western, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 10 maja 2016
16:15

Z DALEKA
Głośny debiut nagrodzony Złotym Lwem na zeszłorocznym MFF w Wenecji. Armando, bogaty mężczyzna w średnim wieku, wabi do swojego domu młodych mężczyzn, oferując im pieniądze. Nie chce ich dotykać, a jedynie oglądać ze ściśle określonej odległości. Pierwsze spotkanie Armanda z ulicznym chuliganem Elderem, mimo gwałtownego przebiegu, wzbudza w obu ciekawość. Główny bohater postanawia wychować niepokornego chłopaka. Ich spotkania owocują powstaniem niespodziewanej relacji...
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 10 maja 2016
18:00

BONE TOMAHAWK
reżyseria: S. Craig Zahler występują: Kurt Russell, Patrick Wilson, Matthew Fox USA/Wielka Brytania 2015, 132 min., horror/western, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 10 maja 2016
20:20

Z DALEKA
Głośny debiut nagrodzony Złotym Lwem na zeszłorocznym MFF w Wenecji. Armando, bogaty mężczyzna w średnim wieku, wabi do swojego domu młodych mężczyzn, oferując im pieniądze. Nie chce ich dotykać, a jedynie oglądać ze ściśle określonej odległości. Pierwsze spotkanie Armanda z ulicznym chuliganem Elderem, mimo gwałtownego przebiegu, wzbudza w obu ciekawość. Główny bohater postanawia wychować niepokornego chłopaka. Ich spotkania owocują powstaniem niespodziewanej relacji...
czytaj więcej > kup bilet
środa 11 maja 2016
18:00

Z DALEKA
Głośny debiut nagrodzony Złotym Lwem na zeszłorocznym MFF w Wenecji. Armando, bogaty mężczyzna w średnim wieku, wabi do swojego domu młodych mężczyzn, oferując im pieniądze. Nie chce ich dotykać, a jedynie oglądać ze ściśle określonej odległości. Pierwsze spotkanie Armanda z ulicznym chuliganem Elderem, mimo gwałtownego przebiegu, wzbudza w obu ciekawość. Główny bohater postanawia wychować niepokornego chłopaka. Ich spotkania owocują powstaniem niespodziewanej relacji...
czytaj więcej > kup bilet
środa 11 maja 2016
19:45

BONE TOMAHAWK
reżyseria: S. Craig Zahler występują: Kurt Russell, Patrick Wilson, Matthew Fox USA/Wielka Brytania 2015, 132 min., horror/western, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 12 maja 2016
16:15

Z DALEKA
Głośny debiut nagrodzony Złotym Lwem na zeszłorocznym MFF w Wenecji. Armando, bogaty mężczyzna w średnim wieku, wabi do swojego domu młodych mężczyzn, oferując im pieniądze. Nie chce ich dotykać, a jedynie oglądać ze ściśle określonej odległości. Pierwsze spotkanie Armanda z ulicznym chuliganem Elderem, mimo gwałtownego przebiegu, wzbudza w obu ciekawość. Główny bohater postanawia wychować niepokornego chłopaka. Ich spotkania owocują powstaniem niespodziewanej relacji...
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 12 maja 2016
18:00

JAK ZAŁOŻYĆ WŁASNE PAŃSTWO
reżyseria: Jody Shapiro występują: Kevin Baugh, Patri Friedman, Dean Kamen Kanada 2010, 72 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 12 maja 2016
19:45

BONE TOMAHAWK
reżyseria: S. Craig Zahler występują: Kurt Russell, Patrick Wilson, Matthew Fox USA/Wielka Brytania 2015, 132 min., horror/western, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 13 maja 2016
15:45

ROMEO I JULIA
reżyseria: Baz Luhrmann występują: Leonardo DiCaprio, Claire Danes, John Leguizamo USA 1996, 120 min., melodramat/akcja, od 12 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 13 maja 2016
18:00

OPIEKUN
reżyseria: Michel Franco występują: Tim Roth, Sarah Sutherland, Robin Bartlett USA 2015, 93 min., dramat obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 13 maja 2016
19:45

Z PODNIESIONYM CZOŁEM
reżyseria: Emmanuelle Bercot występują: Catherine Deneuve, Rod Paradot, Benoît Magimel Francja 2015, 120 min., dramat obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 14 maja 2016
16:00

Z PODNIESIONYM CZOŁEM
reżyseria: Emmanuelle Bercot występują: Catherine Deneuve, Rod Paradot, Benoît Magimel Francja 2015, 120 min., dramat obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 14 maja 2016
18:10

ROMEO I JULIA
reżyseria: Baz Luhrmann występują: Leonardo DiCaprio, Claire Danes, John Leguizamo USA 1996, 120 min., melodramat/akcja, od 12 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 14 maja 2016
20:15

OPIEKUN
reżyseria: Michel Franco występują: Tim Roth, Sarah Sutherland, Robin Bartlett USA 2015, 93 min., dramat obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 15 maja 2016
15:45

ROMEO I JULIA
reżyseria: Baz Luhrmann występują: Leonardo DiCaprio, Claire Danes, John Leguizamo USA 1996, 120 min., melodramat/akcja, od 12 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 15 maja 2016
18:00

OPIEKUN
reżyseria: Michel Franco występują: Tim Roth, Sarah Sutherland, Robin Bartlett USA 2015, 93 min., dramat obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 15 maja 2016
19:45

Z PODNIESIONYM CZOŁEM
reżyseria: Emmanuelle Bercot występują: Catherine Deneuve, Rod Paradot, Benoît Magimel Francja 2015, 120 min., dramat obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 16 maja 2016
18:00

Z PODNIESIONYM CZOŁEM
reżyseria: Emmanuelle Bercot występują: Catherine Deneuve, Rod Paradot, Benoît Magimel Francja 2015, 120 min., dramat obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 16 maja 2016
20:10

OPIEKUN
reżyseria: Michel Franco występują: Tim Roth, Sarah Sutherland, Robin Bartlett USA 2015, 93 min., dramat obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 17 maja 2016
18:00

OPIEKUN
reżyseria: Michel Franco występują: Tim Roth, Sarah Sutherland, Robin Bartlett USA 2015, 93 min., dramat obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 17 maja 2016
19:45

Z PODNIESIONYM CZOŁEM
reżyseria: Emmanuelle Bercot występują: Catherine Deneuve, Rod Paradot, Benoît Magimel Francja 2015, 120 min., dramat obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 18 maja 2016
18:00

Z PODNIESIONYM CZOŁEM
reżyseria: Emmanuelle Bercot występują: Catherine Deneuve, Rod Paradot, Benoît Magimel Francja 2015, 120 min., dramat obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 18 maja 2016
20:10

OPIEKUN
reżyseria: Michel Franco występują: Tim Roth, Sarah Sutherland, Robin Bartlett USA 2015, 93 min., dramat obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 19 maja 2016
16:15

OPIEKUN
reżyseria: Michel Franco występują: Tim Roth, Sarah Sutherland, Robin Bartlett USA 2015, 93 min., dramat obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 19 maja 2016
18:00

EUKALIPTUS
reżyseria: Marcin Krzyształowicz występują: Adam Ferency, Leszek Zdybał, Dorota Stalińska, Krzysztof Globisz Polska 2002, 72 min., erotyczny/western, od 18 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 19 maja 2016
19:45

Z PODNIESIONYM CZOŁEM
reżyseria: Emmanuelle Bercot występują: Catherine Deneuve, Rod Paradot, Benoît Magimel Francja 2015, 120 min., dramat obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 20 maja 2016
18:00

WEEKEND Z MILLENNIUM DOCS AGAINST GRAVITY
20 V 18:00 „Pod opieką wiecznego słońca”, reż. Vitali Mansky; Rosja/Łotwa/Niemcy/Czechy/ Korea Północna 2015, 106 min., dokumentalny 20:00 „Don Juan”, reż. Jerzy Śladkowski; Szwecja/Finlandia 2015, 92 min., dokumentalny 21 V 17:15 „Ukraińscy szeryfowie”, reż. Roman Bondarczuk; Ukraina/Łotwa/Niemcy 2015, 85 min., dokumentalny 18:50 „Sonita”, reż. Rokhsareh Ghaem Maghami; Iran/Niemcy/Szwajcaria 2015, 91 min., dokumentalny 20:30 „Szwedzka teoria miłości”, reż. Erik Gandini; Szwecja 2015, 76 min., dokumentalny 22 V 17:15 „Facebookistan”, reż. Jakob Gottschau; Dania 2015, 59 min., dokumentalny 18:30 „Perłowy guzik”, reż. Patricio Guzman; Chile/Francja/Hiszpania 2015, 82 min., dokumentalny 20:00 „Dobry Amerykanin”, reż. Friedrich Moser; Austria 2015, 101 min., dokumentalny Więcej w odrębnych materiałach promocyjnych.
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 23 maja 2016
17:45

PYCHA
reżyseria: Lionel Baier występują: Patrick Lapp, Carmen Maura, Ivan Georgiev, Francja/Szwajcaria 2015, 75 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 23 maja 2016
19:10

UDAR SŁONECZNY
reżyseria: Nikita Michałkow występują: Martinsh Kalita, Viktoriya Solovyova, Anastasiya Imamova Rosja 2014, 175 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 24 maja 2016
17:30

UDAR SŁONECZNY
reżyseria: Nikita Michałkow występują: Martinsh Kalita, Viktoriya Solovyova, Anastasiya Imamova Rosja 2014, 175 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 24 maja 2016
20:30

PYCHA
reżyseria: Lionel Baier występują: Patrick Lapp, Carmen Maura, Ivan Georgiev, Francja/Szwajcaria 2015, 75 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 25 maja 2016
17:45

PYCHA
reżyseria: Lionel Baier występują: Patrick Lapp, Carmen Maura, Ivan Georgiev, Francja/Szwajcaria 2015, 75 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 25 maja 2016
19:10

UDAR SŁONECZNY
reżyseria: Nikita Michałkow występują: Martinsh Kalita, Viktoriya Solovyova, Anastasiya Imamova Rosja 2014, 175 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 26 maja 2016
18:00

KUMARÉ. GURU DLA KAŻDEGO
reżyseria: Vikram Gandhi występują: Vikram Gandhi, Purva Bedi, Kristen Calgaro Indie 2011, 83 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 26 maja 2016
20:30

PYCHA
reżyseria: Lionel Baier występują: Patrick Lapp, Carmen Maura, Ivan Georgiev, Francja/Szwajcaria 2015, 75 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 27 maja 2016
18:00

JUŻ ZA TOBĄ TĘSKNIE
reżyseria: Catherine Hardwicke występują: Toni Collette, Drew Barrymore, Dominic Cooper Wielka Brytania 2015, 112 min., dramat/komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 27 maja 2016
20:00

ŚLEPOWIDZENIE
reżyseria: Eskil Vogt występują: Ellen Dorrit Petersen, Henrik Rafaelsen, Vera Vitali Norwegia 2014, 96 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 28 maja 2016
17:00

MOJE MIASTO, CZYLI JAK KOBIETY GORZÓW BUDOWAŁY
reżyseria: Małgorzata Wrześniak Polska 2014, 60 min., dokumentalny od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 28 maja 2016
18:15

ŚLEPOWIDZENIE
reżyseria: Eskil Vogt występują: Ellen Dorrit Petersen, Henrik Rafaelsen, Vera Vitali Norwegia 2014, 96 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 28 maja 2016
20:00

JUŻ ZA TOBĄ TĘSKNIE
reżyseria: Catherine Hardwicke występują: Toni Collette, Drew Barrymore, Dominic Cooper Wielka Brytania 2015, 112 min., dramat/komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 29 maja 2016
16:15

ŚLEPOWIDZENIE
reżyseria: Eskil Vogt występują: Ellen Dorrit Petersen, Henrik Rafaelsen, Vera Vitali Norwegia 2014, 96 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 29 maja 2016
16:15

ŚLEPOWIDZENIE
reżyseria: Eskil Vogt występują: Ellen Dorrit Petersen, Henrik Rafaelsen, Vera Vitali Norwegia 2014, 96 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 29 maja 2016
18:00

JUŻ ZA TOBĄ TĘSKNIE
reżyseria: Catherine Hardwicke występują: Toni Collette, Drew Barrymore, Dominic Cooper Wielka Brytania 2015, 112 min., dramat/komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 29 maja 2016
20:00

ŚLEPOWIDZENIE
reżyseria: Eskil Vogt występują: Ellen Dorrit Petersen, Henrik Rafaelsen, Vera Vitali Norwegia 2014, 96 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 30 maja 2016
16:15

JUŻ ZA TOBĄ TĘSKNIE
reżyseria: Catherine Hardwicke występują: Toni Collette, Drew Barrymore, Dominic Cooper Wielka Brytania 2015, 112 min., dramat/komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 30 maja 2016
18:15

ŚLEPOWIDZENIE
reżyseria: Eskil Vogt występują: Ellen Dorrit Petersen, Henrik Rafaelsen, Vera Vitali Norwegia 2014, 96 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 31 maja 2016
16:15

ŚLEPOWIDZENIE
reżyseria: Eskil Vogt występują: Ellen Dorrit Petersen, Henrik Rafaelsen, Vera Vitali Norwegia 2014, 96 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 31 maja 2016
18:00

JUŻ ZA TOBĄ TĘSKNIE
reżyseria: Catherine Hardwicke występują: Toni Collette, Drew Barrymore, Dominic Cooper Wielka Brytania 2015, 112 min., dramat/komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 31 maja 2016
20:00

ŚLEPOWIDZENIE
reżyseria: Eskil Vogt występują: Ellen Dorrit Petersen, Henrik Rafaelsen, Vera Vitali Norwegia 2014, 96 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 1 czerwca 2016
16:45

ZŁOTY KOŃ
reżyseria: Valentas Aškinis, Reinis Kalnaellis występują: Remigius Sabulis, Dainius Gavenonis, Larisa Kalpokaitė Dania/Luksemburg/Litwa/Łotwa 2014, 80 min., animacja, od 8 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 1 czerwca 2016
18:15

ŚLEPOWIDZENIE
reżyseria: Eskil Vogt występują: Ellen Dorrit Petersen, Henrik Rafaelsen, Vera Vitali Norwegia 2014, 96 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 1 czerwca 2016
20:00

JUŻ ZA TOBĄ TĘSKNIE
reżyseria: Catherine Hardwicke występują: Toni Collette, Drew Barrymore, Dominic Cooper Wielka Brytania 2015, 112 min., dramat/komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 2 czerwca 2016
16:00

JUŻ ZA TOBĄ TĘSKNIE
reżyseria: Catherine Hardwicke występują: Toni Collette, Drew Barrymore, Dominic Cooper Wielka Brytania 2015, 112 min., dramat/komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 2 czerwca 2016
18:00

CHŁOPIEC I ŚWIAT
reżyseria: Alê Abreu Brazylia 2013, 80 min., animacja, od 9 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 2 czerwca 2016
20:00

plakat filmu SKARB

SKARB
reżyseria: Corneliu Porumboiu; wyst.: Toma Cuzin, Adrian Purcarescu, Corneliu Cozmei Francja/Rumunia 2015, 89 min., komedia obyczajowa, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 3 czerwca 2016
17:00

TYDZIEŃ MAMI FATALE
reżyser nadzorujący: Łukasz Kacprowicz Polska 2016, 67 min., animowany, b. o.
czytaj więcej > kup bilet
piątek 3 czerwca 2016
18:30

plakat filmu SKARB

SKARB
reżyseria: Corneliu Porumboiu; wyst.: Toma Cuzin, Adrian Purcarescu, Corneliu Cozmei Francja/Rumunia 2015, 89 min., komedia obyczajowa, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 3 czerwca 2016
20:10

BABY BUMP
reżyseria: Kuba Czekaj; wyst.: Kacper Olszewski, Agnieszka Podsiadlik, Caryl Swift Polska 2015, 89 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 4 czerwca 2016
17:00

TYDZIEŃ MAMI FATALE
reżyser nadzorujący: Łukasz Kacprowicz Polska 2016, 67 min., animowany, b. o.
czytaj więcej > kup bilet
sobota 4 czerwca 2016
18:30

BABY BUMP
reżyseria: Kuba Czekaj; wyst.: Kacper Olszewski, Agnieszka Podsiadlik, Caryl Swift Polska 2015, 89 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 4 czerwca 2016
20:00

plakat filmu SKARB

SKARB
reżyseria: Corneliu Porumboiu; wyst.: Toma Cuzin, Adrian Purcarescu, Corneliu Cozmei Francja/Rumunia 2015, 89 min., komedia obyczajowa, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 5 czerwca 2016
17:00

TYDZIEŃ MAMI FATALE
reżyser nadzorujący: Łukasz Kacprowicz Polska 2016, 67 min., animowany, b. o.
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 5 czerwca 2016
18:30

plakat filmu SKARB

SKARB
reżyseria: Corneliu Porumboiu; wyst.: Toma Cuzin, Adrian Purcarescu, Corneliu Cozmei Francja/Rumunia 2015, 89 min., komedia obyczajowa, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 5 czerwca 2016
20:10

BABY BUMP
reżyseria: Kuba Czekaj; wyst.: Kacper Olszewski, Agnieszka Podsiadlik, Caryl Swift Polska 2015, 89 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 6 czerwca 2016
18:30

BABY BUMP
reżyseria: Kuba Czekaj; wyst.: Kacper Olszewski, Agnieszka Podsiadlik, Caryl Swift Polska 2015, 89 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 6 czerwca 2016
20:00

plakat filmu SKARB

SKARB
reżyseria: Corneliu Porumboiu; wyst.: Toma Cuzin, Adrian Purcarescu, Corneliu Cozmei Francja/Rumunia 2015, 89 min., komedia obyczajowa, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 7 czerwca 2016
18:30

plakat filmu SKARB

SKARB
reżyseria: Corneliu Porumboiu; wyst.: Toma Cuzin, Adrian Purcarescu, Corneliu Cozmei Francja/Rumunia 2015, 89 min., komedia obyczajowa, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 7 czerwca 2016
20:10

BABY BUMP
reżyseria: Kuba Czekaj; wyst.: Kacper Olszewski, Agnieszka Podsiadlik, Caryl Swift Polska 2015, 89 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 8 czerwca 2016
18:30

BABY BUMP
reżyseria: Kuba Czekaj; wyst.: Kacper Olszewski, Agnieszka Podsiadlik, Caryl Swift Polska 2015, 89 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 8 czerwca 2016
20:00

plakat filmu SKARB

SKARB
reżyseria: Corneliu Porumboiu; wyst.: Toma Cuzin, Adrian Purcarescu, Corneliu Cozmei Francja/Rumunia 2015, 89 min., komedia obyczajowa, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 9 czerwca 2016
18:00

SFABRYKOWANY KRAJOBRAZ
reżyseria: Jennifer Baichwal Kanada 2006, 90 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 9 czerwca 2016
20:10

BABY BUMP
reżyseria: Kuba Czekaj; wyst.: Kacper Olszewski, Agnieszka Podsiadlik, Caryl Swift Polska 2015, 89 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 10 czerwca 2016
17:45

NASZA MŁODSZA SIOSTRA
reżyseria: Hirokazu Koreeda występują: Haruka Ayase, Masami Nagasawa, Kaho Japonia 2015, 128 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 10 czerwca 2016
20:00

SUBTELNOŚĆ
reżyseria: Christian Vincent Francja 2015, 98 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 11 czerwca 2016
18:00

KWIAT WIŚNI I CZERWONA FASOLA
Reżyseria: Naomi Kawase
czytaj więcej > kup bilet
sobota 11 czerwca 2016
20:00

NASZA MŁODSZA SIOSTRA
reżyseria: Hirokazu Koreeda występują: Haruka Ayase, Masami Nagasawa, Kaho Japonia 2015, 128 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 12 czerwca 2016
15:45

NASZA MŁODSZA SIOSTRA
reżyseria: Hirokazu Koreeda występują: Haruka Ayase, Masami Nagasawa, Kaho Japonia 2015, 128 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 12 czerwca 2016
18:00

FAIR PLAY
Reżyseria: Andrea Sedláčková
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 12 czerwca 2016
20:00

FUOCOAMARE. OGIEŃ NA MORZU
Reżyseria: Gianfranco Rosi
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 13 czerwca 2016
18:00

WOJNA
Reżyseria: Tobias Lindholm
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 13 czerwca 2016
20:00

NASZA MŁODSZA SIOSTRA
reżyseria: Hirokazu Koreeda występują: Haruka Ayase, Masami Nagasawa, Kaho Japonia 2015, 128 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 14 czerwca 2016
18:00

NASZA MŁODSZA SIOSTRA
reżyseria: Hirokazu Koreeda występują: Haruka Ayase, Masami Nagasawa, Kaho Japonia 2015, 128 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 14 czerwca 2016
20:15

DOBRA ŻONA
Reżyseria: Mirjana Karanović
czytaj więcej > kup bilet
środa 15 czerwca 2016
18:00

CHEVALIER
Reżyseria: Athina Rachel Tsangari
czytaj więcej > kup bilet
środa 15 czerwca 2016
20:00

NASZA MŁODSZA SIOSTRA
reżyseria: Hirokazu Koreeda występują: Haruka Ayase, Masami Nagasawa, Kaho Japonia 2015, 128 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 16 czerwca 2016
15:45

NASZA MŁODSZA SIOSTRA
reżyseria: Hirokazu Koreeda występują: Haruka Ayase, Masami Nagasawa, Kaho Japonia 2015, 128 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 16 czerwca 2016
18:00

ROWERY KONTRA SAMOCHODY
reżyseria: Fredrik Gertten Szwecja 2015, 90 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 17 czerwca 2016
16:30

FRANKOFONIA
reżyseria: Aleksander Sokurow występują: Louis-Do de Lencquesaing, Benjamin Utzerath, Vincent Nemeth Francja/Niemcy 2015, 90 min., dokument fabularyzowany, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 17 czerwca 2016
18:15

SZERMIERZ
reżyseria: Klaus Härö występują: Märt Avandi, Ursula Ratasepp, Liisa Koppel Finlandia/Niemcy/Estonia 2015, 93 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 17 czerwca 2016
20:00

SZUKAJĄC KELLY
reżyseria: Kheiron występują: Kheiron, Leïla Bekhti, Gérard Darmon Francja 2015, 102 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 18 czerwca 2016
18:00

SZUKAJĄC KELLY
reż. Thomas Bidegain | Francja, 2015 | 104 min.
czytaj więcej > kup bilet
sobota 18 czerwca 2016
18:00

SZUKAJĄC KELLY
reż. Thomas Bidegain | Francja, 2015 | 104 min.
czytaj więcej > kup bilet
sobota 18 czerwca 2016
20:00

SZERMIERZ
reżyseria: Klaus Härö występują: Märt Avandi, Ursula Ratasepp, Liisa Koppel Finlandia/Niemcy/Estonia 2015, 93 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 19 czerwca 2016
16:30

FRANKOFONIA
reżyseria: Aleksander Sokurow występują: Louis-Do de Lencquesaing, Benjamin Utzerath, Vincent Nemeth Francja/Niemcy 2015, 90 min., dokument fabularyzowany, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 19 czerwca 2016
18:15

SZERMIERZ
reżyseria: Klaus Härö występują: Märt Avandi, Ursula Ratasepp, Liisa Koppel Finlandia/Niemcy/Estonia 2015, 93 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 19 czerwca 2016
20:00

SZUKAJĄC KELLY
reżyseria: Kheiron występują: Kheiron, Leïla Bekhti, Gérard Darmon Francja 2015, 102 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 20 czerwca 2016
18:00

SZUKAJĄC KELLY
reż. Thomas Bidegain | Francja, 2015 | 104 min.
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 20 czerwca 2016
20:00

SZERMIERZ
reżyseria: Klaus Härö występują: Märt Avandi, Ursula Ratasepp, Liisa Koppel Finlandia/Niemcy/Estonia 2015, 93 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 21 czerwca 2016
16:30

FRANKOFONIA
reżyseria: Aleksander Sokurow występują: Louis-Do de Lencquesaing, Benjamin Utzerath, Vincent Nemeth Francja/Niemcy 2015, 90 min., dokument fabularyzowany, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 21 czerwca 2016
18:15

SZERMIERZ
reżyseria: Klaus Härö występują: Märt Avandi, Ursula Ratasepp, Liisa Koppel Finlandia/Niemcy/Estonia 2015, 93 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 21 czerwca 2016
20:00

SZUKAJĄC KELLY
reż. Thomas Bidegain | Francja, 2015 | 104 min.
czytaj więcej > kup bilet
środa 22 czerwca 2016
18:00

SZUKAJĄC KELLY
reżyseria: Kheiron występują: Kheiron, Leïla Bekhti, Gérard Darmon Francja 2015, 102 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 22 czerwca 2016
20:00

SZERMIERZ
reżyseria: Klaus Härö występują: Märt Avandi, Ursula Ratasepp, Liisa Koppel Finlandia/Niemcy/Estonia 2015, 93 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 23 czerwca 2016
18:00

WYPRAWA KON-TIKI
reżyseria: Joachim Roenning, Espen Sandberg występują: Pål Sverre Hagen, Anders Baasmo Christiansen, Tobias Santelmann Dania/Niemcy/Norwegia/Szwecja/Wielka Brytania 2012, 118 min., przygodowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
CYKL: Festiwalowe remanenty
czwartek 23 czerwca 2016
20:15

SZUKAJĄC KELLY
reżyseria: Kheiron występują: Kheiron, Leïla Bekhti, Gérard Darmon Francja 2015, 102 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 24 czerwca 2016
16:45

WSZYSTKOWIDZĄCA
reżyseria: Kenneth Kainz występują: Rebecca Emilie Sattrup, Peter Plaugborg, Søren Malling Dania 2015, 96 min., przygodowy, od 12 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 24 czerwca 2016
18:30

W SPIRALI
reżyseria: Konrad Aksinowicz występują: Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Tamir Halperin Polska 2015, 70 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 24 czerwca 2016
20:00

WSZYSCY ALBO NIKT
reżyseria: Kheiron występują: Kheiron, Leïla Bekhti, Gérard Darmon Francja 2015, 102 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 25 czerwca 2016
18:00

WSZYSCY ALBO NIKT
reżyseria: Kheiron występują: Kheiron, Leïla Bekhti, Gérard Darmon Francja 2015, 102 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 25 czerwca 2016
20:00

W SPIRALI
reżyseria: Konrad Aksinowicz występują: Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Tamir Halperin Polska 2015, 70 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 26 czerwca 2016
16:45

WSZYSTKOWIDZĄCA
reżyseria: Kenneth Kainz występują: Rebecca Emilie Sattrup, Peter Plaugborg, Søren Malling Dania 2015, 96 min., przygodowy, od 12 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 26 czerwca 2016
18:30

W SPIRALI
reżyseria: Konrad Aksinowicz występują: Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Tamir Halperin Polska 2015, 70 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 26 czerwca 2016
20:00

WSZYSCY ALBO NIKT
reżyseria: Kheiron występują: Kheiron, Leïla Bekhti, Gérard Darmon Francja 2015, 102 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 27 czerwca 2016
18:00

WSZYSCY ALBO NIKT
reżyseria: Kheiron występują: Kheiron, Leïla Bekhti, Gérard Darmon Francja 2015, 102 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 27 czerwca 2016
20:00

W SPIRALI
reżyseria: Konrad Aksinowicz występują: Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Tamir Halperin Polska 2015, 70 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 28 czerwca 2016
16:45

WSZYSTKOWIDZĄCA
reżyseria: Kenneth Kainz występują: Rebecca Emilie Sattrup, Peter Plaugborg, Søren Malling Dania 2015, 96 min., przygodowy, od 12 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 28 czerwca 2016
18:30

W SPIRALI
reżyseria: Konrad Aksinowicz występują: Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Tamir Halperin Polska 2015, 70 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 28 czerwca 2016
20:00

WSZYSCY ALBO NIKT
reżyseria: Kheiron występują: Kheiron, Leïla Bekhti, Gérard Darmon Francja 2015, 102 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 29 czerwca 2016
18:00

WSZYSCY ALBO NIKT
reżyseria: Kheiron występują: Kheiron, Leïla Bekhti, Gérard Darmon Francja 2015, 102 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 29 czerwca 2016
20:00

W SPIRALI
reżyseria: Konrad Aksinowicz występują: Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Tamir Halperin Polska 2015, 70 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 30 czerwca 2016
16:00

WSZYSCY ALBO NIKT
reżyseria: Kheiron występują: Kheiron, Leïla Bekhti, Gérard Darmon Francja 2015, 102 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 30 czerwca 2016
18:00

SEANS NIESPODZIANKA
Nie będą to zwykłe odwiedziny na Filipinach... Film dla widzów od 15 lat.
czytaj więcej > kup bilet
piątek 8 lipca 2016
22:00

KINO PO ZMROKU
W plenerze, na trawie i na piasku... Zapraszamy do delektowania się kinem! Sprawdź, co zagramy.
czytaj więcej > kup bilet
piątek 15 lipca 2016
22:00

KINO PO ZMROKU
W plenerze, na trawie i na piasku... Zapraszamy do delektowania się kinem! Sprawdź, co zagramy.
czytaj więcej > kup bilet
piątek 29 lipca 2016
22:00

KINO PO ZMROKU
W plenerze, na trawie i na piasku... Zapraszamy do delektowania się kinem! Sprawdź, co zagramy.
czytaj więcej > kup bilet
piątek 5 sierpnia 2016
22:00

KINO PO ZMROKU
W plenerze, na trawie i na piasku... Zapraszamy do delektowania się kinem! Sprawdź, co zagramy.
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 22 września 2016
18:00

Demon
reżyseria: Marcin Wrona występują: Itay Tiran, Agnieszka Żulewska, Tomasz Schuchardt, Adam Woronowicz Polska/Izrael 2015, 93 min., thriller, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
POKAZ SPECJALNY
czwartek 22 września 2016
19:45

Pokazy pofestiwalowe 12. MFF Żydowskie Motywy/ "Sieroty rewolucji"
Oparty na rodzinnej opowieści dokument o ofiarach i sprawcach, jednocześnie biorących udział w wydarzeniach zmieniających świat.
czytaj więcej > kup bilet
piątek 23 września 2016
18:30

Pokazy pofestiwalowe 12. MFF Żydowskie Motywy/ "7 dni w St. Petersburgu"
Liza przybywa do Petersburga, gdzie po raz pierwszy od 12 lat ma okazję uściskać syna. Będzie to ich pożegnanie, chyba że Lizie uda się zrealizować marzenie, by Leonid powrócił do Izraela, pomimo wysokiej ceny jaką będzie musiał zapłacić.
czytaj więcej > kup bilet
piątek 23 września 2016
19:40

Pokazy pofestiwalowe 12. MFF Żydowskie Motywy/ "Sprawa Kozalczyka"
Yakov Kozalczyk - znany siłacz, "strażnik bloku śmierci", żydowski kapo w Auschwitz, który poświęcił życie, by ratować Żydów. Jego 68-letni syn rozpoczyna niezwykłą podróż, by odkryć przeszłość ojca.
czytaj więcej > kup bilet
sobota 24 września 2016
18:30

Pokazy pofestiwalowe 12. MFF Żydowskie Motywy/ "Bente i Aleksander"
Aleksander urodził się w rodzinie naznaczonej piętnem Zagłady. Czuł się Polakiem, jednak w czasie kampanii antysyjonistycznej zrozumiał, co znaczy być Żydem. Bente urodziła się w Oslo w ortodoksyjnej żydowskiej rodzinie. Dzisiaj oboje żyją we Wrocławiu.
czytaj więcej > kup bilet
sobota 24 września 2016
19:10

Pokazy pofestiwalowe 12. MFF Żydowskie Motywy/ "Einstein w Ziemi Świętej"
Z niepublikowanego dotąd zapisu podróży, powstał film, który pokazuje wizytę Einsteina w Ziemi Świętej, a także maluje portret żydowskiego geniusza.
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 25 września 2016
18:00

FILMOGRANIE, CZYLI DAJ ZŁOTÓWKĘ ZA MIEJSCÓWKĘ! / "Mecz życia"
Anja uwielbia piłkę nożną. Pomimo, iż lekarze stwierdzają u niej białaczkę, pełna energii i optymizmu chce zagrać w szkolnym turnieju. Kiedy się okazuje, że choroba może uniemożliwić jej udział w meczu, Jonas - szkolny kolega - układa wyjątkowy plan.
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 25 września 2016
20:00

Pokazy pofestiwalowe 12. MFF Żydowskie Motywy/ "Walcząc ze strachem"
Główne postaci filmu dokonały wyborów, które na zawsze zmieniły ich życie. Przez wiele lat autorzy filmu próbowali rozwiązać i zrozumieć ich skomplikowaną historię.
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 26 września 2016
19:30

FILMOGRANIE, CZYLI DAJ ZŁOTÓWKĘ ZA MIEJSCÓWKĘ!/ "Chevalier"
Środek Morza Egejskiego, wędkarska wyprawa. Sześciu mężczyzn postanawia zagrać w szczególną grę. W jej trakcie różne rzeczy porównują. Inne – mierzą. Przyjaciele stają się rywalami. Cel, to ustalić kto jest "najlepszy we wszystkim". I nikt nie zejdzie z łodzi dopóki nie zostanie wyłoniony zwycięzca.
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 27 września 2016
18:00

FILMOGRANIE, CZYLI DAJ ZŁOTÓWKĘ ZA MIEJSCÓWKĘ!/ "Mustang"
Nadmorskie miasteczko kilkaset kilometrów od Stambułu. Lele i jej cztery siostry wracają ze szkoły świętując koniec roku i niewinnie flirtując z kolegami. Dla okolicznych mieszkańców ich zabawa okazuje się zbyt frywolna. Wybucha lokalny skandal. Dom dziewczyn z dnia na dzień zamienia się w więzienie, a rodzina postanawia "pozbyć się problemu" i wydać je za mąż. Siostry postanawiają znaleźć sposób, by pokonać ograniczenia i żyć po swojemu.
czytaj więcej > kup bilet
środa 28 września 2016
19:30

FILMOGRANIE, CZYLI DAJ ZŁOTÓWKĘ ZA MIEJSCÓWKĘ!/ "English Vinglish"
Shashi, gospodyni domowa znosi codzienne uszczypliwości ze strony wykształconego męża oraz córki z powodu nieznajomości języka angielskiego. Pewnego dnia kobieta postanawia wziąć sprawy we własne ręce.
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 29 września 2016
18:00

FILMOGRANIE, CZYLI DAJ ZŁOTÓWKĘ ZA MIEJSCÓWKĘ!/ "Wróble"
reżyseria: Rúnar Rúnarsson występują: Atli Oskar Fjalarsson, Ingvar Eggert Sigurðsson, Kristbjörg Kjeld Islandia/Chorwacja/Dania 2015, 99 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 6 października 2016
18:00

Kosmos
reżyseria: Andrzej Żuławski występują: Sabine Azéma, Jean-François Balmer, Jonathan Genêt Francja/Portugalia 2015, 103 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
CYKL: Festiwalowe remanenty
czwartek 6 października 2016
20:00

Julieta
reżyseria: Pedro Almodóvar występują: Emma Suárez, Adriana Ugarte, Daniel Grao Hiszpania 2016, 96 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 8 października 2016
16:15

Viva
reżyseria: Paddy Breathnach występują: Héctor Medina, Jorge Perugorría, Luis Alberto García Irlandia 2015, 100 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 8 października 2016
18:15

Julieta
reżyseria: Pedro Almodóvar występują: Emma Suárez, Adriana Ugarte, Daniel Grao Hiszpania 2016, 96 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 8 października 2016
20:00

Zjednoczone Stany Miłości
reżyseria: Tomasz Wasilewski występują: Magdalena Cielecka, Andrzej Chyra, Julia Kijowska Polska/Szwecja 2016, 104 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 9 października 2016
16:15

Julieta
reżyseria: Pedro Almodóvar występują: Emma Suárez, Adriana Ugarte, Daniel Grao Hiszpania 2016, 96 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 9 października 2016
18:00

Zjednoczone Stany Miłości
reżyseria: Tomasz Wasilewski występują: Magdalena Cielecka, Andrzej Chyra, Julia Kijowska Polska/Szwecja 2016, 104 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 9 października 2016
20:00

Viva
reżyseria: Paddy Breathnach występują: Héctor Medina, Jorge Perugorría, Luis Alberto García Irlandia 2015, 100 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 10 października 2016
16:00
Zjednoczone Stany Miłości
reżyseria: Tomasz Wasilewski występują: Magdalena Cielecka, Andrzej Chyra, Julia Kijowska Polska/Szwecja 2016, 104 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 10 października 2016
18:00

Viva
reżyseria: Paddy Breathnach występują: Héctor Medina, Jorge Perugorría, Luis Alberto García Irlandia 2015, 100 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 10 października 2016
20:00

Julieta
reżyseria: Pedro Almodóvar występują: Emma Suárez, Adriana Ugarte, Daniel Grao Hiszpania 2016, 96 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 11 października 2016
16:15

Viva
reżyseria: Paddy Breathnach występują: Héctor Medina, Jorge Perugorría, Luis Alberto García Irlandia 2015, 100 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 11 października 2016
18:15

Julieta
reżyseria: Pedro Almodóvar występują: Emma Suárez, Adriana Ugarte, Daniel Grao Hiszpania 2016, 96 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 11 października 2016
20:00

Zjednoczone Stany Miłości
reżyseria: Tomasz Wasilewski występują: Magdalena Cielecka, Andrzej Chyra, Julia Kijowska Polska/Szwecja 2016, 104 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 12 października 2016
16:15

Julieta
reżyseria: Pedro Almodóvar występują: Emma Suárez, Adriana Ugarte, Daniel Grao Hiszpania 2016, 96 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 12 października 2016
18:00

Zjednoczone Stany Miłości
reżyseria: Tomasz Wasilewski występują: Magdalena Cielecka, Andrzej Chyra, Julia Kijowska Polska/Szwecja 2016, 104 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 12 października 2016
20:00

Viva
reżyseria: Paddy Breathnach występują: Héctor Medina, Jorge Perugorría, Luis Alberto García Irlandia 2015, 100 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 13 października 2016
16:00

Zjednoczone Stany Miłości
reżyseria: Tomasz Wasilewski występują: Magdalena Cielecka, Andrzej Chyra, Julia Kijowska Polska/Szwecja 2016, 104 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 13 października 2016
18:00

Ederly: pokaz oraz spotkanie z Mariuszem Bonaszewskim
reżyseria: Piotr Dumała występują: Mariusz Bonaszewski, Gabriela Muskała, Aleksandra Popławska Polska 2015, 87 min., surrealistyczny/komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
CYKL: Festiwalowe remanenty
piątek 14 października 2016
16:00

Mając 17 lat
reżyseria: André Téchiné występują: Sandrine Kiberlain, Kacey Mottet Klein, Corentin Fila Francja 2016, 116 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 14 października 2016
18:00

Zagubieni
reżyseria: Petr Zelenka występują: Martin Myšička,Tomáš Bambušek, Marek Taclík Czechy 2015, 120 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 14 października 2016
20:10

Kamper
reżyseria: Łukasz Grzegorzek występują: Piotr Żurawski, Marta Nieradkiewicz, Jacek Braciak Polska 2016, 89 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 15 października 2016
16:15

Kamper
reżyseria: Łukasz Grzegorzek występują: Piotr Żurawski, Marta Nieradkiewicz, Jacek Braciak Polska 2016, 89 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 15 października 2016
18:00

Mając 17 lat
reżyseria: André Téchiné występują: Sandrine Kiberlain, Kacey Mottet Klein, Corentin Fila Francja 2016, 116 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 15 października 2016
20:00

Zagubieni
reżyseria: Petr Zelenka występują: Martin Myšička,Tomáš Bambušek, Marek Taclík Czechy 2015, 120 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 16 października 2016
16:00

Zagubieni
reżyseria: Petr Zelenka występują: Martin Myšička,Tomáš Bambušek, Marek Taclík Czechy 2015, 120 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 16 października 2016
18:15

Kamper
reżyseria: Łukasz Grzegorzek występują: Piotr Żurawski, Marta Nieradkiewicz, Jacek Braciak Polska 2016, 89 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 16 października 2016
20:00

Mając 17 lat
reżyseria: André Téchiné występują: Sandrine Kiberlain, Kacey Mottet Klein, Corentin Fila Francja 2016, 116 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 17 października 2016
16:00

Mając 17 lat
reżyseria: André Téchiné występują: Sandrine Kiberlain, Kacey Mottet Klein, Corentin Fila Francja 2016, 116 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 17 października 2016
18:00

Zagubieni
reżyseria: Petr Zelenka występują: Martin Myšička,Tomáš Bambušek, Marek Taclík Czechy 2015, 120 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 17 października 2016
20:10

Kamper
reżyseria: Łukasz Grzegorzek występują: Piotr Żurawski, Marta Nieradkiewicz, Jacek Braciak Polska 2016, 89 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 18 października 2016
16:15

Kamper
reżyseria: Łukasz Grzegorzek występują: Piotr Żurawski, Marta Nieradkiewicz, Jacek Braciak Polska 2016, 89 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 18 października 2016
18:00

Mając 17 lat
reżyseria: André Téchiné występują: Sandrine Kiberlain, Kacey Mottet Klein, Corentin Fila Francja 2016, 116 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 18 października 2016
20:00

Zagubieni
reżyseria: Petr Zelenka występują: Martin Myšička,Tomáš Bambušek, Marek Taclík Czechy 2015, 120 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 19 października 2016
16:00

Zagubieni
reżyseria: Petr Zelenka występują: Martin Myšička,Tomáš Bambušek, Marek Taclík Czechy 2015, 120 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 19 października 2016
18:15

Kamper
reżyseria: Łukasz Grzegorzek występują: Piotr Żurawski, Marta Nieradkiewicz, Jacek Braciak Polska 2016, 89 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 19 października 2016
20:00

Mając 17 lat
reżyseria: André Téchiné występują: Sandrine Kiberlain, Kacey Mottet Klein, Corentin Fila Francja 2016, 116 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 20 października 2016
16:15

Kamper
reżyseria: Łukasz Grzegorzek występują: Piotr Żurawski, Marta Nieradkiewicz, Jacek Braciak Polska 2016, 89 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 20 października 2016
18:00

Lo i stało się. Zaduma nad światem w sieci
reżyseria: Werner Herzog USA 2016, 98 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
CYKL: Festiwalowe remanenty
czwartek 20 października 2016
20:00

Zagubieni
reżyseria: Petr Zelenka występują: Martin Myšička,Tomáš Bambušek, Marek Taclík Czechy 2015, 120 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 21 października 2016
18:00

Blok konkursowy I
Blok konkursowy I wstęp wolny
czytaj więcej > kup bilet
Festiwal Filmów Frapujących
piątek 21 października 2016
20:15

Dziewczynka z zapałkami z muzyką na żywo
reżyseria: Jean Renoir występują: Catherine Hessling, Jean Storm, Manuel Raaby Francja 1928, 35 min., od 10 lat
czytaj więcej > kup bilet
Festiwal Filmów Frapujących
sobota 22 października 2016
14:00

FRAPY 2015 część I
Pokaz filmów nagrodzonych na 4. Festiwalu Filmów Frapujących
czytaj więcej > kup bilet
Festiwal Filmów Frapujących
sobota 22 października 2016
15:00

Laboratorium REJS
Pokaz finałowy warsztatowych filmów
czytaj więcej > kup bilet
Festiwal Filmów Frapujących
sobota 22 października 2016
16:00

Blok konkursowy II
Blok konkursowy II wstęp wolny
czytaj więcej > kup bilet
Festiwal Filmów Frapujących
sobota 22 października 2016
19:15

Kolekcja sukienek i spotkanie z Ewą Szykulską
reżyseria: Marzena Więcek występują: Ewa Szykulska, Marzena Trybała, Dorota Stalińska, Katarzyna Bujakiewicz, Marzena Wieczorek, Zbigniew Zamachowski Polska 2016, 84 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
Festiwal Filmów Frapujących
niedziela 23 października 2016
14:00

FRAPY 2015 część II
Pokaz filmów nagrodzonych na 4. Festiwalu Filmów Frapujących
czytaj więcej > kup bilet
Festiwal Filmów Frapujących
niedziela 23 października 2016
15:00

Blok konkursowy III
Blok konkursowy III wstęp wolny
czytaj więcej > kup bilet
Festiwal Filmów Frapujących
niedziela 23 października 2016
18:00

THX GOD i spotkanie z Michałem Kopaniszynem
reżyseria: Michał Kopaniszyn, Szymon Padoł Polska 2016, 40 min., od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
Festiwal Filmów Frapujących
poniedziałek 24 października 2016
16:30

Argentyna, Argentyna
reżyseria: Carlos Saura występują: Soledad Pastorutti, Lito Vitale, Pedro Aznar Argentyna/Francja/Hiszpania 2015, 85 min., dokumentalny/muzyczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 24 października 2016
18:00

Sprawiedliwy
reżyseria: Michał Szczerbic występują: Jacek Braciak, Aleksandra Hamkało, Urszula Grabowska Polska 2015, 95 min., dramat, od 14 lat
czytaj więcej > kup bilet
POKAZ SPECJALNY
poniedziałek 24 października 2016
19:45

Wołyń
reżyseria: Wojciech Smarzowski występują: Michalina Łabacz, Arkadiusz Jakubik, Wasyl Wasylik Polska 2016, 104 min., wojenny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 25 października 2016
16:30

Argentyna, Argentyna
reżyseria: Carlos Saura występują: Soledad Pastorutti, Lito Vitale, Pedro Aznar Argentyna/Francja/Hiszpania 2015, 85 min., dokumentalny/muzyczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 25 października 2016
18:15

Wołyń
reżyseria: Wojciech Smarzowski występują: Michalina Łabacz, Arkadiusz Jakubik, Wasyl Wasylik Polska 2016, 104 min., wojenny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 25 października 2016
20:15

Sprawiedliwy
reżyseria: Michał Szczerbic występują: Jacek Braciak, Aleksandra Hamkało, Urszula Grabowska Polska 2015, 95 min., dramat, od 14 lat
czytaj więcej > kup bilet
POKAZ SPECJALNY
środa 26 października 2016
16:30

Argentyna, Argentyna
reżyseria: Carlos Saura występują: Soledad Pastorutti, Lito Vitale, Pedro Aznar Argentyna/Francja/Hiszpania 2015, 85 min., dokumentalny/muzyczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 26 października 2016
18:00

Sprawiedliwy
reżyseria: Michał Szczerbic występują: Jacek Braciak, Aleksandra Hamkało, Urszula Grabowska Polska 2015, 95 min., dramat, od 14 lat
czytaj więcej > kup bilet
POKAZ SPECJALNY
środa 26 października 2016
19:45

Wołyń
reżyseria: Wojciech Smarzowski występują: Michalina Łabacz, Arkadiusz Jakubik, Wasyl Wasylik Polska 2016, 104 min., wojenny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 27 października 2016
16:00

Wołyń
reżyseria: Wojciech Smarzowski występują: Michalina Łabacz, Arkadiusz Jakubik, Wasyl Wasylik Polska 2016, 104 min., wojenny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 27 października 2016
18:00

Komuna
reżyseria: Thomas Vinterberg występują: Trine Dyrholm, Ulrich Thomsen, Helene Reingaard Neumann Dania/Holandia/Szwecja 2016, 111 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
CYKL: Festiwalowe remanenty
czwartek 27 października 2016
20:15

Argentyna, Argentyna
reżyseria: Carlos Saura występują: Soledad Pastorutti, Lito Vitale, Pedro Aznar Argentyna/Francja/Hiszpania 2015, 85 min., dokumentalny/muzyczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 28 października 2016
16:00

Wołyń
reżyseria: Wojciech Smarzowski występują: Michalina Łabacz, Arkadiusz Jakubik, Wasyl Wasylik Polska 2016, 104 min., wojenny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 28 października 2016
18:00

Ja, Daniel Blake
reżyseria: Ken Loach występują: Dave Johns, Hayley Squires, Sharon Percy Francja/Wielka Brytania 2016, 100 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 28 października 2016
20:00

Hannah. Nieznana historia buddyzmu
reżyseria: Marta György-Kessler Wielka Brytania/Hiszpania/Nepal/Indie/Węgry/Hong Kong/Niemcy/Dania 2016, 90 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 29 października 2016
16:15

Ja, Daniel Blake
reżyseria: Ken Loach występują: Dave Johns, Hayley Squires, Sharon Percy Francja/Wielka Brytania 2016, 100 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 29 października 2016
18:15

Wołyń
reżyseria: Wojciech Smarzowski występują: Michalina Łabacz, Arkadiusz Jakubik, Wasyl Wasylik Polska 2016, 104 min., wojenny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 29 października 2016
20:15

Argentyna, Argentyna
reżyseria: Carlos Saura występują: Soledad Pastorutti, Lito Vitale, Pedro Aznar Argentyna/Francja/Hiszpania 2015, 85 min., dokumentalny/muzyczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 30 października 2016
16:00

Nastolatki
reżyseria: Alexandra-Therese Keining występują: Tuva Jagell, Emrik Öhlander, Louise Nyvall Finlandia/Szwecja 2015, 106 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 30 października 2016
18:00

Ja, Daniel Blake
reżyseria: Ken Loach występują: Dave Johns, Hayley Squires, Sharon Percy Francja/Wielka Brytania 2016, 100 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 30 października 2016
20:00

Wołyń
reżyseria: Wojciech Smarzowski występują: Michalina Łabacz, Arkadiusz Jakubik, Wasyl Wasylik Polska 2016, 104 min., wojenny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 31 października 2016
16:15

Ja, Daniel Blake
reżyseria: Ken Loach występują: Dave Johns, Hayley Squires, Sharon Percy Francja/Wielka Brytania 2016, 100 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 31 października 2016
18:00

Nastolatki
reżyseria: Alexandra-Therese Keining występują: Tuva Jagell, Emrik Öhlander, Louise Nyvall Finlandia/Szwecja 2015, 106 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 31 października 2016
20:00

Co przynosi przyszłość
reżyseria: Mia Hansen-Løve występują: Isabelle Huppert, André Marcon, Roman Kolinka Francja/Niemcy 2016, 100 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 2 listopada 2016
16:00

Nastolatki
reżyseria: Alexandra-Therese Keining występują: Tuva Jagell, Emrik Öhlander, Louise Nyvall Finlandia/Szwecja 2015, 106 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 2 listopada 2016
18:00

Co przynosi przyszłość
reżyseria: Mia Hansen-Løve występują: Isabelle Huppert, André Marcon, Roman Kolinka Francja/Niemcy 2016, 100 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 2 listopada 2016
20:00

Ja, Daniel Blake
reżyseria: Ken Loach występują: Dave Johns, Hayley Squires, Sharon Percy Francja/Wielka Brytania 2016, 100 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 3 listopada 2016
16:10

Nastolatki
reżyseria: Alexandra-Therese Keining występują: Tuva Jagell, Emrik Öhlander, Louise Nyvall Finlandia/Szwecja 2015, 106 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 3 listopada 2016
18:00

Blokada
reżyseria: Emin Alper występują: Mehmet Özgür, Berkay Ateş, Tülin Özen Francja/Turcja/Katar 2015, 119 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
CYKL: Festiwalowe remanenty
czwartek 3 listopada 2016
20:15

Ja, Daniel Blake
reżyseria: Ken Loach występują: Dave Johns, Hayley Squires, Sharon Percy Francja/Wielka Brytania 2016, 100 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 4 listopada 2016
14:30

Słońce, to słońce mnie oślepiło
reżyseria: Anna Sasnal, Wilhelm Sasnal, występują: Rafał Maćkowiak, Edet Bassey, Małgorzata Zawadzka, Polska/Szwajcaria 2016, 74 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 4 listopada 2016
16:00

Słońce, to słońce mnie oślepiło
reżyseria: Anna Sasnal, Wilhelm Sasnal, występują: Rafał Maćkowiak, Edet Bassey, Małgorzata Zawadzka, Polska/Szwajcaria 2016, 74 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 4 listopada 2016
17:30

Burn Burn Burn
reżyseria: Chanya Button, występują: Laura Carmichael, Chloe Pirrie, Joe Dempsie, Wielka Brytania 2015, 106 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 4 listopada 2016
19:30

Wszystkie nieprzespane noce
reżyseria: Michał Marczak, występują: Krzysztof Bagiński, Michał Huszcza, Eva Lebeuf, Polska/Wielka Brytania 2016, 100 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 5 listopada 2016
14:30

Słońce, to słońce mnie oślepiło
reżyseria: Anna Sasnal, Wilhelm Sasnal, występują: Rafał Maćkowiak, Edet Bassey, Małgorzata Zawadzka, Polska/Szwajcaria 2016, 74 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 5 listopada 2016
16:00

Co przynosi przyszłość
reżyseria: Mia Hansen-Løve występują: Isabelle Huppert, André Marcon, Roman Kolinka Francja/Niemcy 2016, 100 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 5 listopada 2016
18:00

Wszystkie nieprzespane noce
reżyseria: Michał Marczak występują: Krzysztof Bagiński, Michał Huszcza, Eva Lebeuf, Polska/Wielka Brytania 2016, 100 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 5 listopada 2016
20:00

Burn Burn Burn
reżyseria: Chanya Button, występują: Laura Carmichael, Chloe Pirrie, Joe Dempsie, Wielka Brytania 2015, 106 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 6 listopada 2016
14:30

Słońce, to słońce mnie oślepiło
reżyseria: Anna Sasnal, Wilhelm Sasnal, występują: Rafał Maćkowiak, Edet Bassey, Małgorzata Zawadzka, Polska/Szwajcaria 2016, 74 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 6 listopada 2016
16:00

Ja, Daniel Blake
reżyseria: Ken Loach występują: Dave Johns, Hayley Squires, Sharon Percy Francja/Wielka Brytania 2016, 100 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 6 listopada 2016
18:00

Słońce, to słońce mnie oślepiło
reżyseria: Anna Sasnal, Wilhelm Sasnal, występują: Rafał Maćkowiak, Edet Bassey, Małgorzata Zawadzka, Polska/Szwajcaria 2016, 74 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 6 listopada 2016
19:30

Wszystkie nieprzespane noce
reżyseria: Michał Marczak występują: Krzysztof Bagiński, Michał Huszcza, Eva Lebeuf, Polska/Wielka Brytania 2016, 100 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 7 listopada 2016
16:15

Wszystkie nieprzespane noce
reżyseria: Michał Marczak występują: Krzysztof Bagiński, Michał Huszcza, Eva Lebeuf, Polska/Wielka Brytania 2016, 100 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 7 listopada 2016
18:00

Burn Burn Burn
reżyseria: Chanya Button, występują: Laura Carmichael, Chloe Pirrie, Joe Dempsie, Wielka Brytania 2015, 106 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 7 listopada 2016
20:00

Słońce, to słońce mnie oślepiło
reżyseria: Anna Sasnal, Wilhelm Sasnal, występują: Rafał Maćkowiak, Edet Bassey, Małgorzata Zawadzka, Polska/Szwajcaria 2016, 74 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 8 listopada 2016
16:00

Burn Burn Burn
reżyseria: Chanya Button, występują: Laura Carmichael, Chloe Pirrie, Joe Dempsie, Wielka Brytania 2015, 106 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 8 listopada 2016
18:00

Słońce, to słońce mnie oślepiło
reżyseria: Anna Sasnal, Wilhelm Sasnal, występują: Rafał Maćkowiak, Edet Bassey, Małgorzata Zawadzka, Polska/Szwajcaria 2016, 74 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 8 listopada 2016
20:00

Wszystkie nieprzespane noce
reżyseria: Michał Marczak występują: Krzysztof Bagiński, Michał Huszcza, Eva Lebeuf, Polska/Wielka Brytania 2016, 100 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 9 listopada 2016
16:00

Słońce, to słońce mnie oślepiło
reżyseria: Anna Sasnal, Wilhelm Sasnal, występują: Rafał Maćkowiak, Edet Bassey, Małgorzata Zawadzka, Polska/Szwajcaria 2016, 74 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 9 listopada 2016
18:00

Wszystkie nieprzespane noce
reżyseria: Michał Marczak występują: Krzysztof Bagiński, Michał Huszcza, Eva Lebeuf, Polska/Wielka Brytania 2016, 100 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 9 listopada 2016
20:00

Burn Burn Burn
reżyseria: Chanya Button, występują: Laura Carmichael, Chloe Pirrie, Joe Dempsie, Wielka Brytania 2015, 106 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 10 listopada 2016
16:00

Słońce, to słońce mnie oślepiło
reżyseria: Anna Sasnal, Wilhelm Sasnal, występują: Rafał Maćkowiak, Edet Bassey, Małgorzata Zawadzka, Polska/Szwajcaria 2016, 74 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 10 listopada 2016
18:00

Plan Maggie
reżyseria: Rebecca Miller, występują: Greta Gerwig, Ethan Hawke, Julianne Moore, USA 2015, 98 min., komedia/romans, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
CYKL: Festiwalowe remanenty
czwartek 10 listopada 2016
20:00

Wszystkie nieprzespane noce
reżyseria: Michał Marczak występują: Krzysztof Bagiński, Michał Huszcza, Eva Lebeuf, Polska/Wielka Brytania 2016, 100 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 11 listopada 2016
14:15

Prosta historia o morderstwie
reżyseria: Arkadiusz Jakubik, występują: Filip Pławiak, Andrzej Chyra, Kinga Preis, Polska 2016, 90 min., kryminał, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 11 listopada 2016
16:00

Dzieciństwo wodza
reżyseria: Brady Corbet, występują: Berenice Bejo, Liam Cunningham, Yolande Moreau, Francja/Węgry/Wielka Brytania 2015, 115 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 11 listopada 2016
18:00

Służąca
reżyseria: Chan-wook Park, występują: Min-hie Kim, Tae-ri Kim, Jung-woo Ha, Korea Południowa 2016, 144 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 11 listopada 2016
20:30

Prosta historia o morderstwie
reżyseria: Arkadiusz Jakubik, występują: Filip Pławiak, Andrzej Chyra, Kinga Preis, Polska 2016, 90 min., kryminał, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 12 listopada 2016
14:15

Prosta historia o morderstwie
reżyseria: Arkadiusz Jakubik, występują: Filip Pławiak, Andrzej Chyra, Kinga Preis, Polska 2016, 90 min., kryminał, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 12 listopada 2016
16:00

Prosta historia o morderstwie
reżyseria: Arkadiusz Jakubik, występują: Filip Pławiak, Andrzej Chyra, Kinga Preis, Polska 2016, 90 min., kryminał, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 12 listopada 2016
17:45

Dzieciństwo wodza
reżyseria: Brady Corbet, występują: Berenice Bejo, Liam Cunningham, Yolande Moreau, Francja/Węgry/Wielka Brytania 2015, 115 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 12 listopada 2016
19:50

Służąca
reżyseria: Chan-wook Park, występują: Min-hie Kim, Tae-ri Kim, Jung-woo Ha, Korea Południowa 2016, 144 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 13 listopada 2016
14:15

Prosta historia o morderstwie
reżyseria: Arkadiusz Jakubik, występują: Filip Pławiak, Andrzej Chyra, Kinga Preis, Polska 2016, 90 min., kryminał, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 13 listopada 2016
16:00

Służąca
reżyseria: Chan-wook Park, występują: Min-hie Kim, Tae-ri Kim, Jung-woo Ha, Korea Południowa 2016, 144 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 13 listopada 2016
18:30

Prosta historia o morderstwie
reżyseria: Arkadiusz Jakubik, występują: Filip Pławiak, Andrzej Chyra, Kinga Preis, Polska 2016, 90 min., kryminał, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 13 listopada 2016
20:10

Dzieciństwo wodza
reżyseria: Brady Corbet, występują: Berenice Bejo, Liam Cunningham, Yolande Moreau, Francja/Węgry/Wielka Brytania 2015, 115 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 14 listopada 2016
16:00

Dzieciństwo wodza
reżyseria: Brady Corbet, występują: Berenice Bejo, Liam Cunningham, Yolande Moreau, Francja/Węgry/Wielka Brytania 2015, 115 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 14 listopada 2016
18:00

Służąca
reżyseria: Chan-wook Park, występują: Min-hie Kim, Tae-ri Kim, Jung-woo Ha, Korea Południowa 2016, 144 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 14 listopada 2016
20:30

Prosta historia o morderstwie
reżyseria: Arkadiusz Jakubik, występują: Filip Pławiak, Andrzej Chyra, Kinga Preis, Polska 2016, 90 min., kryminał, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 15 listopada 2016
16:00

Prosta historia o morderstwie
reżyseria: Arkadiusz Jakubik, występują: Filip Pławiak, Andrzej Chyra, Kinga Preis, Polska 2016, 90 min., kryminał, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 15 listopada 2016
17:45

Dzieciństwo wodza
reżyseria: Brady Corbet, występują: Berenice Bejo, Liam Cunningham, Yolande Moreau, Francja/Węgry/Wielka Brytania 2015, 115 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 15 listopada 2016
19:50

Służąca
reżyseria: Chan-wook Park, występują: Min-hie Kim, Tae-ri Kim, Jung-woo Ha, Korea Południowa 2016, 144 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 16 listopada 2016
14:15

Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham
reżyseria: Paweł Łoziński, Polska 2016, 80 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
CYKL: Festiwalowe remanenty
środa 16 listopada 2016
16:00

Służąca
reżyseria: Chan-wook Park, występują: Min-hie Kim, Tae-ri Kim, Jung-woo Ha, Korea Południowa 2016, 144 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 16 listopada 2016
18:30

Prosta historia o morderstwie
reżyseria: Arkadiusz Jakubik, występują: Filip Pławiak, Andrzej Chyra, Kinga Preis, Polska 2016, 90 min., kryminał, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 16 listopada 2016
20:10

Dont look back
reżyseria: D.A. Pennebaker, USA 1967, 96 min., dokumentalny/muzyczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 17 listopada 2016
16:00

Dzieciństwo wodza
reżyseria: Brady Corbet, występują: Berenice Bejo, Liam Cunningham, Yolande Moreau, Francja/Węgry/Wielka Brytania 2015, 115 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 17 listopada 2016
18:00

Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham
reżyseria: Paweł Łoziński, Polska 2016, 80 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
CYKL: Festiwalowe remanenty
czwartek 17 listopada 2016
19:30

Prosta historia o morderstwie
reżyseria: Arkadiusz Jakubik, występują: Filip Pławiak, Andrzej Chyra, Kinga Preis, Polska 2016, 90 min., kryminał, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 18 listopada 2016
14:00

Ostatnia rodzina
reżyseria: Jan P. Matuszyński występują: Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik, Aleksandra Konieczna Polska 2016, 124 min., fabularny/biograficzny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 18 listopada 2016
16:00

Ostatnia rodzina
reżyseria: Jan P. Matuszyński występują: Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik, Aleksandra Konieczna Polska 2016, 124 min., fabularny/biograficzny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 18 listopada 2016
18:15

Alojzy
reżyseria: Tobias Nölle występują: Georg Friedrich, Tilde von Overbeck, Kamil Krejcí Szwajcaria 2016, 91 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 18 listopada 2016
20:00

Opieka domowa
reżyseria: Slávek Horák, występują: Alena Mihulová, Bolek Polívka, Tatiana Vilhelmová, Czechy/Słowacja 2015, 92 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 19 listopada 2016
14:00

Ostatnia rodzina
reżyseria: Jan P. Matuszyński występują: Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik, Aleksandra Konieczna Polska 2016, 124 min., fabularny/biograficzny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 19 listopada 2016
16:15

Opieka domowa
reżyseria: Slávek Horák, występują: Alena Mihulová, Bolek Polívka, Tatiana Vilhelmová, Czechy/Słowacja 2015, 92 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 19 listopada 2016
18:00

Ostatnia rodzina
reżyseria: Jan P. Matuszyński występują: Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik, Aleksandra Konieczna Polska 2016, 124 min., fabularny/biograficzny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 19 listopada 2016
20:15

Alojzy
reżyseria: Tobias Nölle występują: Georg Friedrich, Tilde von Overbeck, Kamil Krejcí Szwajcaria 2016, 91 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 20 listopada 2016
14:00

Ostatnia rodzina
reżyseria: Jan P. Matuszyński występują: Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik, Aleksandra Konieczna Polska 2016, 124 min., fabularny/biograficzny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 20 listopada 2016
16:15

Alojzy
reżyseria: Tobias Nölle występują: Georg Friedrich, Tilde von Overbeck, Kamil Krejcí Szwajcaria 2016, 91 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 20 listopada 2016
18:15

Opieka domowa
reżyseria: Slávek Horák, występują: Alena Mihulová, Bolek Polívka, Tatiana Vilhelmová, Czechy/Słowacja 2015, 92 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 20 listopada 2016
20:00

Ostatnia rodzina
reżyseria: Jan P. Matuszyński występują: Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik, Aleksandra Konieczna Polska 2016, 124 min., fabularny/biograficzny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 21 listopada 2016
16:00

Ostatnia rodzina
reżyseria: Jan P. Matuszyński występują: Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik, Aleksandra Konieczna Polska 2016, 124 min., fabularny/biograficzny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 21 listopada 2016
18:15

Alojzy
reżyseria: Tobias Nölle występują: Georg Friedrich, Tilde von Overbeck, Kamil Krejcí Szwajcaria 2016, 91 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 21 listopada 2016
20:00

Opieka domowa
reżyseria: Slávek Horák, występują: Alena Mihulová, Bolek Polívka, Tatiana Vilhelmová, Czechy/Słowacja 2015, 92 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 22 listopada 2016
16:15

Opieka domowa
reżyseria: Slávek Horák, występują: Alena Mihulová, Bolek Polívka, Tatiana Vilhelmová, Czechy/Słowacja 2015, 92 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 22 listopada 2016
18:00

Ostatnia rodzina
reżyseria: Jan P. Matuszyński występują: Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik, Aleksandra Konieczna Polska 2016, 124 min., fabularny/biograficzny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 22 listopada 2016
20:15

Alojzy
reżyseria: Tobias Nölle występują: Georg Friedrich, Tilde von Overbeck, Kamil Krejcí Szwajcaria 2016, 91 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 23 listopada 2016
16:15

Alojzy
reżyseria: Tobias Nölle występują: Georg Friedrich, Tilde von Overbeck, Kamil Krejcí Szwajcaria 2016, 91 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 23 listopada 2016
18:15

Opieka domowa
reżyseria: Slávek Horák, występują: Alena Mihulová, Bolek Polívka, Tatiana Vilhelmová, Czechy/Słowacja 2015, 92 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 23 listopada 2016
20:00

Ostatnia rodzina
reżyseria: Jan P. Matuszyński występują: Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik, Aleksandra Konieczna Polska 2016, 124 min., fabularny/biograficzny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 24 listopada 2016
16:15

Opieka domowa
reżyseria: Slávek Horák, występują: Alena Mihulová, Bolek Polívka, Tatiana Vilhelmová, Czechy/Słowacja 2015, 92 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 24 listopada 2016
18:00

Człowiek
reżyseria: Yann Arthus-Bertrand, Dania/Holandia/Szwecja 2016, 111 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
CYKL: Festiwalowe remanenty
czwartek 24 listopada 2016
20:30

Alojzy
reżyseria: Tobias Nölle występują: Georg Friedrich, Tilde von Overbeck, Kamil Krejcí Szwajcaria 2016, 91 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 25 listopada 2016
15:00

Paulo Coleho. Niesamowita historia.
reżyseria: Daniel Augusto występują: Júlio Andrade, Ravel Andrade, Paz Vega Brazylia/Hiszpania 2014, 112 min., biograficzny/dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 25 listopada 2016
17:00

The Rolling Stones Olé Olé Olé!
reżyseria: Paul Dugdale, występują: Mick Jagger, Keith Richards, Charlie Watts, Wielka Brytania 2016, 105 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 25 listopada 2016
19:00

 

Toni Erdmann
reżyseria: Maren Ade, występują: Peter Simonischek, Sandra Hüller, Michael Wittenborn, Thomas Loibl, Niemcy 2016, 162 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
Tydzień Filmu Niemieckiego
sobota 26 listopada 2016
14:00

Paulo Coleho. Niesamowita historia.
reżyseria: Daniel Augusto występują: Júlio Andrade, Ravel Andrade, Paz Vega Brazylia/Hiszpania 2014, 112 min., biograficzny/dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 26 listopada 2016
16:00

The Rolling Stones Olé Olé Olé!
reżyseria: Paul Dugdale, występują: Mick Jagger, Keith Richards, Charlie Watts, Wielka Brytania 2016, 105 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 26 listopada 2016
18:00

Egzamin
reżyseria: Cristian Mungiu, występują: Adrian Titieni, Maria-Victoria Dragus, Rares Andrici, Belgia/Francja/Rumunia 2016, 128 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 26 listopada 2016
20:15

Fritz Bauer kontra państwo
reżyseria Lars Kraume, występują: Burghart Klaußner, Ronald Zehrfeld, Lilith Stangenberg, Niemcy 2015, 105 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
Tydzień Filmu Niemieckiego
niedziela 27 listopada 2016
14:00

Paulo Coleho. Niesamowita historia.
reżyseria: Daniel Augusto występują: Júlio Andrade, Ravel Andrade, Paz Vega Brazylia/Hiszpania 2014, 112 min., biograficzny/dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 27 listopada 2016
16:00

Egzamin
reżyseria: Cristian Mungiu, występują: Adrian Titieni, Maria-Victoria Dragus, Rares Andrici, Belgia/Francja/Rumunia 2016, 128 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 27 listopada 2016
18:15

24 tygodnie
reżyseria: Anne Zohra Berrached, występują: Julia Jentsch, Bjarne Mädel, Johanna Gastdorf, Niemcy 2016, 103 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
Tydzień Filmu Niemieckiego
niedziela 27 listopada 2016
20:10

The Rolling Stones Olé Olé Olé!
reżyseria: Paul Dugdale, występują: Mick Jagger, Keith Richards, Charlie Watts, Wielka Brytania 2016, 105 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 28 listopada 2016
14:00

Paulo Coleho. Niesamowita historia.
reżyseria: Daniel Augusto występują: Júlio Andrade, Ravel Andrade, Paz Vega Brazylia/Hiszpania 2014, 112 min., biograficzny/dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 28 listopada 2016
16:00

The Rolling Stones Olé Olé Olé!
reżyseria: Paul Dugdale, występują: Mick Jagger, Keith Richards, Charlie Watts, Wielka Brytania 2016, 105 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 28 listopada 2016
18:00

Egzamin
reżyseria: Cristian Mungiu, występują: Adrian Titieni, Maria-Victoria Dragus, Rares Andrici, Belgia/Francja/Rumunia 2016, 128 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 28 listopada 2016
20:15

Fokushima, moja miłość
reżyseria: Doris Dörrie, występują: Rosalie Thomass, Kaori Momoi, Mosche Cohen, Niemcy 2016, 104 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
Tydzień Filmu Niemieckiego
wtorek 29 listopada 2016
14:00

Paulo Coleho. Niesamowita historia.
reżyseria: Daniel Augusto występują: Júlio Andrade, Ravel Andrade, Paz Vega Brazylia/Hiszpania 2014, 112 min., biograficzny/dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 29 listopada 2016
16:00

Egzamin
reżyseria: Cristian Mungiu, występują: Adrian Titieni, Maria-Victoria Dragus, Rares Andrici, Belgia/Francja/Rumunia 2016, 128 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 29 listopada 2016
18:15

4 królowie
reżyseria: Theresa von Eltz, występują: Paula Beer, Jella Haase, Moritz Leu, Janis Niewöhner, Niemcy 2015, 100 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
Tydzień Filmu Niemieckiego
wtorek 29 listopada 2016
20:10

The Rolling Stones Olé Olé Olé!
reżyseria: Paul Dugdale, występują: Mick Jagger, Keith Richards, Charlie Watts, Wielka Brytania 2016, 105 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 30 listopada 2016
16:15

Ederly
reżyseria: Piotr Dumała, występują: Mariusz Bonaszewski, Gabriela Muskała, Aleksandra Popławska, Polska 2015, 87 min., surrealistyczny/komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 30 listopada 2016
18:15

Egzamin
reżyseria: Cristian Mungiu, występują: Adrian Titieni, Maria-Victoria Dragus, Rares Andrici, Belgia/Francja/Rumunia 2016, 128 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 30 listopada 2016
20:30

The Rolling Stones Olé Olé Olé!
reżyseria: Paul Dugdale, występują: Mick Jagger, Keith Richards, Charlie Watts, Wielka Brytania 2016, 105 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 1 grudnia 2016
16:15

Ederly
reżyseria: Piotr Dumała, występują: Mariusz Bonaszewski, Gabriela Muskała, Aleksandra Popławska, Polska 2015, 87 min., surrealistyczny/komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 1 grudnia 2016
18:00

Odwróceni zakochani
reżyseria: Juan Diego Solanas, występują: Jim Sturgess, Kirsten Dunst, Timothy Spall, Francja/Kanada 2012, 113 min., melodramat/Sci-Fi, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
CYKL: Filmowe światy (nie)możliwe cz. II
czwartek 1 grudnia 2016
20:15

Egzamin
reżyseria: Cristian Mungiu, występują: Adrian Titieni, Maria-Victoria Dragus, Rares Andrici, Belgia/Francja/Rumunia 2016, 128 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 2 grudnia 2016
15:00

Ederly
reżyseria: Piotr Dumała, występują: Mariusz Bonaszewski, Gabriela Muskała, Aleksandra Popławska, Polska 2015, 87 min., surrealistyczny/komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 2 grudnia 2016
17:00

Made in BY oraz I wtedy...
Made in BY, Luigi Milardi, Włochy/Białoruś 2015, 52 min. I wtedy..., Daniel Schiller, Kanada 2015, 30 min.
czytaj więcej > kup bilet
15. Objazdowy Festiwal Filmowy Watch Docs
piątek 2 grudnia 2016
18:30

Kapitulacja
Kapitulacja, Stephen Maing, USA 2015, 24 min.
czytaj więcej > kup bilet
15. Objazdowy Festiwal Filmowy Watch Docs
piątek 2 grudnia 2016
19:00

Pokażcie to wszystko światu
Pokażcie to wszystko światu, Andrea Deaglio, Włochy 2015, 55 min.
czytaj więcej > kup bilet
15. Objazdowy Festiwal Filmowy Watch Docs
piątek 2 grudnia 2016
20:10

Jarocin. Po co wolność
reż. Leszek Gnoiński, Marek Gajczak, Polska 2016, 109 min., muzyczny/dokument, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 3 grudnia 2016
16:15

Hiszpański temperament
reżyseria: Emilio Martínez Lázaro, występują: Clara Lago, Dani Rovira, Carmen Machi, Hiszpania 2014, 98 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 3 grudnia 2016
18:00

Twarz Ukrainy - casting na Oksanę Baiul, Ni Hao Holland, Wróg
Twarz Ukrainy - casting na Oksanę Baiul, Kitty Green, Australia 2014, 7 min. Ni Hao Holland, Willem Timmers, Holandia 2015, 25 min. Wróg, Aldemar Matias, Kuba 2015, 26 min.
czytaj więcej > kup bilet
15. Objazdowy Festiwal Filmowy Watch Docs
sobota 3 grudnia 2016
19:10

Bez wyjścia. Historia Rehtaeh Parsons
Bez wyjścia. Historia Rehtaeh Parsons, Rama Rau, Kanada 2015, 48 min.
czytaj więcej > kup bilet
15. Objazdowy Festiwal Filmowy Watch Docs
sobota 3 grudnia 2016
20:10

Jarocin. Po co wolność
reż. Leszek Gnoiński, Marek Gajczak, Polska 2016, 109 min., muzyczny/dokument, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 4 grudnia 2016
15:00

Hiszpański temperament
reżyseria: Emilio Martínez Lázaro, występują: Clara Lago, Dani Rovira, Carmen Machi, Hiszpania 2014, 98 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 4 grudnia 2016
17:00

U fryzjera
U fryzjera, Iris Zaki, Izrael/Wlk. Brytania 2015, 36 min.
czytaj więcej > kup bilet
15. Objazdowy Festiwal Filmowy Watch Docs
niedziela 4 grudnia 2016
17:45

Wszystko jest możliwe
Wszystko jest możliwe, Lidia Duda, Polska 2013, 54 min.
czytaj więcej > kup bilet
15. Objazdowy Festiwal Filmowy Watch Docs
niedziela 4 grudnia 2016
20:10

Jarocin. Po co wolność
reż. Leszek Gnoiński, Marek Gajczak, Polska 2016, 109 min., muzyczny/dokument, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 5 grudnia 2016
16:00

Jarocin. Po co wolność
reż. Leszek Gnoiński, Marek Gajczak, Polska 2016, 109 min., muzyczny/dokument, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 5 grudnia 2016
18:00

Pożegnanie z Afryką
Pożegnanie z Afryką, Iiris Härmä, Finlandia 2015, 84 min.
czytaj więcej > kup bilet
15. Objazdowy Festiwal Filmowy Watch Docs
poniedziałek 5 grudnia 2016
19:30

Mówiąc o Rose
Mówiąc o Rose, Isabel Coixet, Hiszpania 2015, 30 min.
czytaj więcej > kup bilet
15. Objazdowy Festiwal Filmowy Watch Docs
poniedziałek 5 grudnia 2016
20:10

Płomień
Płomień, Andre Andreev, Dan Convert, USA 2015, 23 min.
czytaj więcej > kup bilet
15. Objazdowy Festiwal Filmowy Watch Docs
poniedziałek 5 grudnia 2016
20:40

Hiszpański temperament
reżyseria: Emilio Martínez Lázaro, występują: Clara Lago, Dani Rovira, Carmen Machi, Hiszpania 2014, 98 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 6 grudnia 2016
17:00

Daleko na północy
reżyseria: Rémi Chayé, występują: Christa Théret, Féodor Atkine, Antony Hickling, Francja 2015, 81 min., animowany, od 7 lat
czytaj więcej > kup bilet
MIKOŁAJKOWO-FILMOWO
wtorek 6 grudnia 2016
18:00

Jarocin. Po co wolność
reż. Leszek Gnoiński, Marek Gajczak, Polska 2016, 109 min., muzyczny/dokument, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 6 grudnia 2016
20:00

Hiszpański temperament
reżyseria: Emilio Martínez Lázaro, występują: Clara Lago, Dani Rovira, Carmen Machi, Hiszpania 2014, 98 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 7 grudnia 2016
17:00

Phantom Boy
reżyseria: Jean-Loup Felicioli, Alain Gagnol, Francja/Belgia 2014, 84 min., animowany, od 8 lat
czytaj więcej > kup bilet
MIKOŁAJKOWO-FILMOWO
środa 7 grudnia 2016
18:00

Jarocin. Po co wolność
reż. Leszek Gnoiński, Marek Gajczak, Polska 2016, 109 min., muzyczny/dokument, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 7 grudnia 2016
20:00

Hiszpański temperament
reżyseria: Emilio Martínez Lázaro, występują: Clara Lago, Dani Rovira, Carmen Machi, Hiszpania 2014, 98 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 8 grudnia 2016
16:00

Jarocin. Po co wolność
reż. Leszek Gnoiński, Marek Gajczak, Polska 2016, 109 min., muzyczny/dokument, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 8 grudnia 2016
17:00

Magiczne święta Kacpra i Emmy
reżyseria: Arne Lindtner Næss, występują: Nora Amundsen, Elias Søvold Simonsen, Hilde Lyrån, Janne Formoe, Norwegia 2014, 75 min., familijny, od 4 lat
czytaj więcej > kup bilet
MIKOŁAJKOWO-FILMOWO
czwartek 8 grudnia 2016
18:00

Życie animowane
reżyseria: Roger Ross Williams, występują: Jonathan Freeman, Gilbert Gottfried, Ron Suskind, Francja/USA 2016, 89 min., animowany/dokument, od 12 lat
czytaj więcej > kup bilet
CYKL: Filmowe światy (nie)możliwe cz. II
czwartek 8 grudnia 2016
20:00

Hiszpański temperament
reżyseria: Emilio Martínez Lázaro, występują: Clara Lago, Dani Rovira, Carmen Machi, Hiszpania 2014, 98 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 9 grudnia 2016
16:15

Kolekcja sukienek
reżyseria: Marzena Więcek, występują: Ewa Szykulska, Dorota Stalińska, Katarzyna Bujakiewicz, Marzena Wieczorek, Polska 2016, 84 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 9 grudnia 2016
18:00

Nieznajoma dziewczyna
reżyseria: Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne, występują: Adèle Haenel, Olivier Bonnaud, Jérémie Renier, Belgia/Francja 2016, 113 min., od lat 16
czytaj więcej > kup bilet
piątek 9 grudnia 2016
20:00

Śmierć w Sarajewie
reżyseria: Danis Tanović, występują: Snezana Markowic, Izudin Bajrovic, Vedrana Seksan, Francja/Bośnia i Hercegowina 2016, dramat, 85 min., od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 10 grudnia 2016
15:00

Ederly
reżyseria: Piotr Dumała, występują: Mariusz Bonaszewski, Gabriela Muskała, Aleksandra Popławska, Polska 2015, 87 min., surrealistyczny/komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 10 grudnia 2016
19:45

Nieznajoma dziewczyna
reżyseria: Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne, występują: Adèle Haenel, Olivier Bonnaud, Jérémie Renier, Belgia/Francja 2016, 113 min., od lat 16
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 11 grudnia 2016
16:15

Śmierć w Sarajewie
reżyseria: Danis Tanović, występują: Snezana Markowic, Izudin Bajrovic, Vedrana Seksan, Francja/Bośnia i Hercegowina 2016, dramat, 85 min., od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 11 grudnia 2016
18:00

Kolekcja sukienek
reżyseria: Marzena Więcek, występują: Ewa Szykulska, Dorota Stalińska, Katarzyna Bujakiewicz, Marzena Wieczorek, Polska 2016, 84 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 11 grudnia 2016
19:45

Nieznajoma dziewczyna
reżyseria: Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne, występują: Adèle Haenel, Olivier Bonnaud, Jérémie Renier, Belgia/Francja 2016, 113 min., od lat 16
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 12 grudnia 2016
16:15

Kolekcja sukienek
reżyseria: Marzena Więcek, występują: Ewa Szykulska, Dorota Stalińska, Katarzyna Bujakiewicz, Marzena Wieczorek, Polska 2016, 84 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 12 grudnia 2016
18:00

Nieznajoma dziewczyna
reżyseria: Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne, występują: Adèle Haenel, Olivier Bonnaud, Jérémie Renier, Belgia/Francja 2016, 113 min., od lat 16
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 12 grudnia 2016
20:00

Śmierć w Sarajewie
reżyseria: Danis Tanović, występują: Snezana Markowic, Izudin Bajrovic, Vedrana Seksan, Francja/Bośnia i Hercegowina 2016, dramat, 85 min., od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 13 grudnia 2016
16:00

Nieznajoma dziewczyna
reżyseria: Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne, występują: Adèle Haenel, Olivier Bonnaud, Jérémie Renier, Belgia/Francja 2016, 113 min., od lat 16
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 13 grudnia 2016
18:00

Śmierć w Sarajewie
reżyseria: Danis Tanović, występują: Snezana Markowic, Izudin Bajrovic, Vedrana Seksan, Francja/Bośnia i Hercegowina 2016, dramat, 85 min., od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 13 grudnia 2016
19:45

Kolekcja sukienek
reżyseria: Marzena Więcek, występują: Ewa Szykulska, Dorota Stalińska, Katarzyna Bujakiewicz, Marzena Wieczorek, Polska 2016, 84 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 14 grudnia 2016
16:15

Śmierć w Sarajewie
reżyseria: Danis Tanović, występują: Snezana Markowic, Izudin Bajrovic, Vedrana Seksan, Francja/Bośnia i Hercegowina 2016, dramat, 85 min., od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 14 grudnia 2016
18:00

Kolekcja sukienek
reżyseria: Marzena Więcek, występują: Ewa Szykulska, Dorota Stalińska, Katarzyna Bujakiewicz, Marzena Wieczorek, Polska 2016, 84 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 14 grudnia 2016
19:45

Nieznajoma dziewczyna
reżyseria: Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne, występują: Adèle Haenel, Olivier Bonnaud, Jérémie Renier, Belgia/Francja 2016, 113 min., od lat 16
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 15 grudnia 2016
16:00

Nieznajoma dziewczyna
reżyseria: Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne, występują: Adèle Haenel, Olivier Bonnaud, Jérémie Renier, Belgia/Francja 2016, 113 min., od lat 16
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 15 grudnia 2016
18:00

Creative Control
reżyseria: Benjamin Dickinson, występują: Benjamin Dickinson, Nora Zehetner, Dan Gill, Alexia Rasmussen, USA 2015, 97 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
CYKL: Filmowe światy (nie)możliwe cz. II
czwartek 15 grudnia 2016
20:00

Śmierć w Sarajewie
reżyseria: Danis Tanović, występują: Snezana Markowic, Izudin Bajrovic, Vedrana Seksan, Francja/Bośnia i Hercegowina 2016, dramat, 85 min., od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 16 grudnia 2016
16:00

Belgica
reżyseria: Felix van Groeningen, występują: Stef Aerts, Tom Vermeir, Stefaan De Winter, Belgia 2016, 127 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 16 grudnia 2016
18:30

Fale
reżyseria: Grzegorz Zariczny, występują: Ania Kęsek, Katarzyna Kopeć, Beata Schimscheiner, Polska 2016, 78 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 16 grudnia 2016
20:00

Gimme Danger
reżyseria: Jim Jarmusch, USA 2016, 108 min., dokument, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 17 grudnia 2016
16:00

Gimme Danger
reżyseria: Jim Jarmusch, USA 2016, 108 min., dokument, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 17 grudnia 2016
18:00

Belgica
reżyseria: Felix van Groeningen, występują: Stef Aerts, Tom Vermeir, Stefaan De Winter, Belgia 2016, 127 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 17 grudnia 2016
20:15

Fale
reżyseria: Grzegorz Zariczny, występują: Ania Kęsek, Katarzyna Kopeć, Beata Schimscheiner, Polska 2016, 78 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 18 grudnia 2016
16:30

Fale
reżyseria: Grzegorz Zariczny, występują: Ania Kęsek, Katarzyna Kopeć, Beata Schimscheiner, Polska 2016, 78 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 18 grudnia 2016
18:00

Gimme Danger
reżyseria: Jim Jarmusch, USA 2016, 108 min., dokument, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 18 grudnia 2016
20:00

Gorzów w różowych okularach cz. II
reżyseria: Dominika Muniak-Szadej, Polska 2016, 40 min., dokumentalny, od 12 lat
czytaj więcej > kup bilet
POKAZ SPECJALNY
poniedziałek 19 grudnia 2016
16:00

Belgica
reżyseria: Felix van Groeningen, występują: Stef Aerts, Tom Vermeir, Stefaan De Winter, Belgia 2016, 127 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 19 grudnia 2016
18:30

Fale
reżyseria: Grzegorz Zariczny, występują: Ania Kęsek, Katarzyna Kopeć, Beata Schimscheiner, Polska 2016, 78 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 19 grudnia 2016
20:00

Gimme Danger
reżyseria: Jim Jarmusch, USA 2016, 108 min., dokument, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 20 grudnia 2016
16:00

Gimme Danger
reżyseria: Jim Jarmusch, USA 2016, 108 min., dokument, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 20 grudnia 2016
18:00

Belgica
reżyseria: Felix van Groeningen, występują: Stef Aerts, Tom Vermeir, Stefaan De Winter, Belgia 2016, 127 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 20 grudnia 2016
20:15

Fale
reżyseria: Grzegorz Zariczny, występują: Ania Kęsek, Katarzyna Kopeć, Beata Schimscheiner, Polska 2016, 78 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 21 grudnia 2016
16:00

Belgica
reżyseria: Felix van Groeningen, występują: Stef Aerts, Tom Vermeir, Stefaan De Winter, Belgia 2016, 127 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 21 grudnia 2016
18:30

Fale
reżyseria: Grzegorz Zariczny, występują: Ania Kęsek, Katarzyna Kopeć, Beata Schimscheiner, Polska 2016, 78 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 21 grudnia 2016
20:00

Gimme Danger
reżyseria: Jim Jarmusch, USA 2016, 108 min., dokument, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 22 grudnia 2016
16:30

Fale
reżyseria: Grzegorz Zariczny, występują: Ania Kęsek, Katarzyna Kopeć, Beata Schimscheiner, Polska 2016, 78 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 22 grudnia 2016
18:00

eX_misja - LUBUSKA PREMIERA FILMU
reżyseria: Grzegorz Lipiec, występują: Tomasz "Manit" Wilczyński, Piotr Materna, Krystyna Flügel, Polska 2016, 31 min., krótkometrażowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
POKAZ SPECJALNY
czwartek 22 grudnia 2016
20:00

Belgica
reżyseria: Felix van Groeningen, występują: Stef Aerts, Tom Vermeir, Stefaan De Winter, Belgia 2016, 127 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 29 grudnia 2016
18:30

Promocja wydawnictwa
"Gorzów Wielkopolski: album - spacerownik".
czytaj więcej > kup bilet
WYDARZENIE SPECJALNE
poniedziałek 2 stycznia 2017
17:30

Gorzów w różowych okularach cz. II
reżyseria: Dominika Muniak-Szadej, Polska 2016, 40 min., dokumentalny, od 12 lat
czytaj więcej > kup bilet
POKAZ SPECJALNY
poniedziałek 2 stycznia 2017
18:30

Komunia
reżyseria: Anna Zamecka; Polska 2016, 73 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 2 stycznia 2017
20:30

Tancerka
reżyseria: Stéphanie Di Giusto; występują: Soko, Gaspard Ulliel, Mélanie Thierry, Francja 2016, 108 min., biograficzny/muzyczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 3 stycznia 2017
18:00

Tancerka
reżyseria: Stéphanie Di Giusto; występują: Soko, Gaspard Ulliel, Mélanie Thierry, Francja 2016, 108 min., biograficzny/muzyczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 3 stycznia 2017
20:00

Komunia
reżyseria: Anna Zamecka; Polska 2016, 73 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 4 stycznia 2017
17:30

Gorzów w różowych okularach cz. II
reżyseria: Dominika Muniak-Szadej, Polska 2016, 40 min., dokumentalny, od 12 lat
czytaj więcej > kup bilet
POKAZ SPECJALNY
środa 4 stycznia 2017
18:30

Komunia
reżyseria: Anna Zamecka; Polska 2016, 73 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 4 stycznia 2017
20:00

Tancerka
reżyseria: Stéphanie Di Giusto; występują: Soko, Gaspard Ulliel, Mélanie Thierry, Francja 2016, 108 min., biograficzny/muzyczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 5 stycznia 2017
16:00

Tancerka
reżyseria: Stéphanie Di Giusto; występują: Soko, Gaspard Ulliel, Mélanie Thierry, Francja 2016, 108 min., biograficzny/muzyczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 5 stycznia 2017
18:00

Aż na koniec świata
reżyseria: Wim Wenders; występują: Solveig Dommartin, Sam Neill, Jeanne Moreau; Niemcy/Francja/Australia/USA 1991, 179 min., dramat/Sci-Fi, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
CYKL: Filmowe światy (nie)możliwe cz. II
czwartek 5 stycznia 2017
21:15

Komunia
reżyseria: Anna Zamecka; Polska 2016, 73 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 7 stycznia 2017
16:00

Wejście smoka!
reżyseria: Mani Haghighi, występują: Jadidi, Homayoun Ghanizadeh, Ehsan Goodarzi, Iran 2016, 105 min., kryminał/obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 7 stycznia 2017
18:00

Paterson
reżyseria: Jim Jarmusch, występują: Adam Driver, Golshifteh Farahani, Barry Shabaka Henley, Francja/Niemcy/USA 2016, 113 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 7 stycznia 2017
20:00

Honorowy obywatel
reżyseria: Gastón Duprat, Mariano Cohn, występują: Oscar Martínez, Dady Brieva, Andrea Frigerio, Hiszpania/Argentyna, 2016, 120 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 8 stycznia 2017
14:00

Tancerka
reżyseria: Stéphanie Di Giusto; występują: Soko, Gaspard Ulliel, Mélanie Thierry, Francja 2016, 108 min., biograficzny/muzyczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 8 stycznia 2017
16:00

Honorowy obywatel
reżyseria: Gastón Duprat, Mariano Cohn, występują: Oscar Martínez, Dady Brieva, Andrea Frigerio, Hiszpania/Argentyna, 2016, 120 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 8 stycznia 2017
18:10

Wejście smoka!
reżyseria: Mani Haghighi, występują: Jadidi, Homayoun Ghanizadeh, Ehsan Goodarzi, Iran 2016, 105 min., kryminał/obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 8 stycznia 2017
20:10

Paterson
reżyseria: Jim Jarmusch, występują: Adam Driver, Golshifteh Farahani, Barry Shabaka Henley, Francja/Niemcy/USA 2016, 113 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 9 stycznia 2017
16:00

Wejście smoka!
reżyseria: Mani Haghighi, występują: Jadidi, Homayoun Ghanizadeh, Ehsan Goodarzi, Iran 2016, 105 min., kryminał/obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 9 stycznia 2017
18:00

Paterson
reżyseria: Jim Jarmusch, występują: Adam Driver, Golshifteh Farahani, Barry Shabaka Henley, Francja/Niemcy/USA 2016, 113 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 9 stycznia 2017
20:00

Honorowy obywatel
reżyseria: Gastón Duprat, Mariano Cohn, występują: Oscar Martínez, Dady Brieva, Andrea Frigerio, Hiszpania/Argentyna, 2016, 120 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 10 stycznia 2017
16:00

Honorowy obywatel
reżyseria: Gastón Duprat, Mariano Cohn, występują: Oscar Martínez, Dady Brieva, Andrea Frigerio, Hiszpania/Argentyna, 2016, 120 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 10 stycznia 2017
18:10

Wejście smoka!
reżyseria: Mani Haghighi, występują: Jadidi, Homayoun Ghanizadeh, Ehsan Goodarzi, Iran 2016, 105 min., kryminał/obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 10 stycznia 2017
20:10

Paterson
reżyseria: Jim Jarmusch, występują: Adam Driver, Golshifteh Farahani, Barry Shabaka Henley, Francja/Niemcy/USA 2016, 113 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 11 stycznia 2017
16:00

Paterson
reżyseria: Jim Jarmusch, występują: Adam Driver, Golshifteh Farahani, Barry Shabaka Henley, Francja/Niemcy/USA 2016, 113 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 11 stycznia 2017
18:10

Honorowy obywatel
reżyseria: Gastón Duprat, Mariano Cohn, występują: Oscar Martínez, Dady Brieva, Andrea Frigerio, Hiszpania/Argentyna, 2016, 120 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 11 stycznia 2017
20:20

Wejście smoka!
reżyseria: Mani Haghighi, występują: Jadidi, Homayoun Ghanizadeh, Ehsan Goodarzi, Iran 2016, 105 min., kryminał/obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 12 stycznia 2017
16:00

Paterson
reżyseria: Jim Jarmusch, występują: Adam Driver, Golshifteh Farahani, Barry Shabaka Henley, Francja/Niemcy/USA 2016, 113 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 12 stycznia 2017
18:00

Królestwo
reżyseria: Jacques Perrin, Francja/Niemcy 2015, 97 min., przyrodniczy, od 12 lat
czytaj więcej > kup bilet
CYKL: Filmowe światy (nie)możliwe cz. II
czwartek 12 stycznia 2017
20:00

Honorowy obywatel
reżyseria: Gastón Duprat, Mariano Cohn, występują: Oscar Martínez, Dady Brieva, Andrea Frigerio, Hiszpania/Argentyna, 2016, 120 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 13 stycznia 2017
14:15

Powidoki
reżyseria: Andrzej Wajda, występują: Bogusław Linda, Zofia Wichłacz, Bronisława Zamachowska, Polska 2016, 98 min., biograficzny/dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 13 stycznia 2017
16:00

Marzenia
reżyseria: Renārs Vimba, występują: Elina Vaska, Andzejs Lilientals, Edgars Samitis, Łotwa 2016, 106 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 13 stycznia 2017
18:00

Ja, Olga Hepnarová
reżyseria: Petr Kazda, Tomáš Weinreb, występują: Michalina Olszańska, Martin Pechlát, Klára Melíšková, Czechy/Francja/Polska/Słowacja 2016, 105 min., biograficzny/dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 13 stycznia 2017
20:00

Powidoki
reżyseria: Andrzej Wajda, występują: Bogusław Linda, Zofia Wichłacz, Bronisława Zamachowska, Polska 2016, 98 min., biograficzny/dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 14 stycznia 2017
14:15

Powidoki
reżyseria: Andrzej Wajda, występują: Bogusław Linda, Zofia Wichłacz, Bronisława Zamachowska, Polska 2016, 98 min., biograficzny/dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 14 stycznia 2017
16:15

Powidoki
reżyseria: Andrzej Wajda, występują: Bogusław Linda, Zofia Wichłacz, Bronisława Zamachowska, Polska 2016, 98 min., biograficzny/dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 14 stycznia 2017
18:00

Marzenia
reżyseria: Renārs Vimba, występują: Elina Vaska, Andzejs Lilientals, Edgars Samitis, Łotwa 2016, 106 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 14 stycznia 2017
20:00

Ja, Olga Hepnarová
reżyseria: Petr Kazda, Tomáš Weinreb, występują: Michalina Olszańska, Martin Pechlát, Klára Melíšková, Czechy/Francja/Polska/Słowacja 2016, 105 min., biograficzny/dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 15 stycznia 2017
14:15

Powidoki
reżyseria: Andrzej Wajda, występują: Bogusław Linda, Zofia Wichłacz, Bronisława Zamachowska, Polska 2016, 98 min., biograficzny/dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 15 stycznia 2017
16:00

Ja, Olga Hepnarová
reżyseria: Petr Kazda, Tomáš Weinreb, występują: Michalina Olszańska, Martin Pechlát, Klára Melíšková, Czechy/Francja/Polska/Słowacja 2016, 105 min., biograficzny/dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 15 stycznia 2017
18:00

Powidoki
reżyseria: Andrzej Wajda, występują: Bogusław Linda, Zofia Wichłacz, Bronisława Zamachowska, Polska 2016, 98 min., biograficzny/dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 15 stycznia 2017
20:00

Marzenia
reżyseria: Renārs Vimba, występują: Elina Vaska, Andzejs Lilientals, Edgars Samitis, Łotwa 2016, 106 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 16 stycznia 2017
16:00

Marzenia
reżyseria: Renārs Vimba, występują: Elina Vaska, Andzejs Lilientals, Edgars Samitis, Łotwa 2016, 106 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 16 stycznia 2017
18:00

Ja, Olga Hepnarová
reżyseria: Petr Kazda, Tomáš Weinreb, występują: Michalina Olszańska, Martin Pechlát, Klára Melíšková, Czechy/Francja/Polska/Słowacja 2016, 105 min., biograficzny/dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 16 stycznia 2017
20:00

Powidoki
reżyseria: Andrzej Wajda, występują: Bogusław Linda, Zofia Wichłacz, Bronisława Zamachowska, Polska 2016, 98 min., biograficzny/dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 17 stycznia 2017
16:15

Powidoki
reżyseria: Andrzej Wajda, występują: Bogusław Linda, Zofia Wichłacz, Bronisława Zamachowska, Polska 2016, 98 min., biograficzny/dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 17 stycznia 2017
18:00

Marzenia
reżyseria: Renārs Vimba, występują: Elina Vaska, Andzejs Lilientals, Edgars Samitis, Łotwa 2016, 106 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 17 stycznia 2017
20:00

Ja, Olga Hepnarová
reżyseria: Petr Kazda, Tomáš Weinreb, występują: Michalina Olszańska, Martin Pechlát, Klára Melíšková, Czechy/Francja/Polska/Słowacja 2016, 105 min., biograficzny/dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 18 stycznia 2017
16:00

Ja, Olga Hepnarová
reżyseria: Petr Kazda, Tomáš Weinreb, występują: Michalina Olszańska, Martin Pechlát, Klára Melíšková, Czechy/Francja/Polska/Słowacja 2016, 105 min., biograficzny/dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 18 stycznia 2017
18:00

Powidoki
reżyseria: Andrzej Wajda, występują: Bogusław Linda, Zofia Wichłacz, Bronisława Zamachowska, Polska 2016, 98 min., biograficzny/dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 18 stycznia 2017
20:00

Marzenia
reżyseria: Renārs Vimba, występują: Elina Vaska, Andzejs Lilientals, Edgars Samitis, Łotwa 2016, 106 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 19 stycznia 2017
16:00

Ja, Olga Hepnarová
reżyseria: Petr Kazda, Tomáš Weinreb, występują: Michalina Olszańska, Martin Pechlát, Klára Melíšková, Czechy/Francja/Polska/Słowacja 2016, 105 min., biograficzny/dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 19 stycznia 2017
18:00

Pod prąd
reżyseria: Javier Fuentes-León, występują: Manolo Cardona, Tatiana Astengo, Cristian Mercado, Francja/Niemcy/Peru/Kolumbia 2009, 100 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
CYKL: Filmowe światy (nie)możliwe cz. II
czwartek 19 stycznia 2017
20:00

Powidoki
reżyseria: Andrzej Wajda, występują: Bogusław Linda, Zofia Wichłacz, Bronisława Zamachowska, Polska 2016, 98 min., biograficzny/dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 20 stycznia 2017
14:30

Las, 4 rano
reżyseria: Jan Jakub Kolski, występują: Krzysztof Majchrzak, Olga Bołądź, Maria Blandzi, Michał Kowalski, Polska 2015, 97 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 20 stycznia 2017
16:30

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
reżyseria: Paolo Genovese, występują: Giuseppe Battiston, Anna Foglietta, Marco Giallini, Włochy 2016, 97 min., komedia, od 15 lat,
czytaj więcej > kup bilet
piątek 20 stycznia 2017
18:15

Fritz Bauer kontra państwo
reżyseria: Lars Kraume, występują: Burghart Klaußner, Ronald Zehrfeld, Lilith Stangenberg, Niemcy 2015, 105 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 20 stycznia 2017
20:10

Las, 4 rano
reżyseria: Jan Jakub Kolski, występują: Krzysztof Majchrzak, Olga Bołądź, Maria Blandzi, Michał Kowalski, Polska 2015, 97 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 21 stycznia 2017
14:30

Las, 4 rano
reżyseria: Jan Jakub Kolski, występują: Krzysztof Majchrzak, Olga Bołądź, Maria Blandzi, Michał Kowalski, Polska 2015, 97 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 21 stycznia 2017
16:30

Las, 4 rano
reżyseria: Jan Jakub Kolski, występują: Krzysztof Majchrzak, Olga Bołądź, Maria Blandzi, Michał Kowalski, Polska 2015, 97 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 21 stycznia 2017
18:15

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
reżyseria: Paolo Genovese, występują: Giuseppe Battiston, Anna Foglietta, Marco Giallini, Włochy 2016, 97 min., komedia, od 15 lat,
czytaj więcej > kup bilet
sobota 21 stycznia 2017
20:10

Fritz Bauer kontra państwo
reżyseria: Lars Kraume, występują: Burghart Klaußner, Ronald Zehrfeld, Lilith Stangenberg, Niemcy 2015, 105 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 22 stycznia 2017
14:30

Las, 4 rano
reżyseria: Jan Jakub Kolski, występują: Krzysztof Majchrzak, Olga Bołądź, Maria Blandzi, Michał Kowalski, Polska 2015, 97 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 22 stycznia 2017
16:15

Fritz Bauer kontra państwo
reżyseria: Lars Kraume, występują: Burghart Klaußner, Ronald Zehrfeld, Lilith Stangenberg, Niemcy 2015, 105 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 22 stycznia 2017
18:15

Las, 4 rano
reżyseria: Jan Jakub Kolski, występują: Krzysztof Majchrzak, Olga Bołądź, Maria Blandzi, Michał Kowalski, Polska 2015, 97 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 22 stycznia 2017
18:30

Miłość, Europa, świat Zygmunta Baumana
reżyseria: Krzysztof Rzączyński, Polska 2011, 54 min., dokumentalny
czytaj więcej > kup bilet
POKAZ SPECJALNY
niedziela 22 stycznia 2017
20:10

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
reżyseria: Paolo Genovese, występują: Giuseppe Battiston, Anna Foglietta, Marco Giallini, Włochy 2016, 97 min., komedia, od 15 lat,
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 23 stycznia 2017
16:30

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
reżyseria: Paolo Genovese, występują: Giuseppe Battiston, Anna Foglietta, Marco Giallini, Włochy 2016, 97 min., komedia, od 15 lat,
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 23 stycznia 2017
18:15

Fritz Bauer kontra państwo
reżyseria: Lars Kraume, występują: Burghart Klaußner, Ronald Zehrfeld, Lilith Stangenberg, Niemcy 2015, 105 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 23 stycznia 2017
20:10

Las, 4 rano
reżyseria: Jan Jakub Kolski, występują: Krzysztof Majchrzak, Olga Bołądź, Maria Blandzi, Michał Kowalski, Polska 2015, 97 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 24 stycznia 2017
16:30

Las, 4 rano
reżyseria: Jan Jakub Kolski, występują: Krzysztof Majchrzak, Olga Bołądź, Maria Blandzi, Michał Kowalski, Polska 2015, 97 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 24 stycznia 2017
18:15

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
reżyseria: Paolo Genovese, występują: Giuseppe Battiston, Anna Foglietta, Marco Giallini, Włochy 2016, 97 min., komedia, od 15 lat,
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 24 stycznia 2017
20:10

Fritz Bauer kontra państwo
reżyseria: Lars Kraume, występują: Burghart Klaußner, Ronald Zehrfeld, Lilith Stangenberg, Niemcy 2015, 105 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 25 stycznia 2017
16:15

Fritz Bauer kontra państwo
reżyseria: Lars Kraume, występują: Burghart Klaußner, Ronald Zehrfeld, Lilith Stangenberg, Niemcy 2015, 105 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 25 stycznia 2017
18:15

Las, 4 rano
reżyseria: Jan Jakub Kolski, występują: Krzysztof Majchrzak, Olga Bołądź, Maria Blandzi, Michał Kowalski, Polska 2015, 97 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 25 stycznia 2017
20:10

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
reżyseria: Paolo Genovese, występują: Giuseppe Battiston, Anna Foglietta, Marco Giallini, Włochy 2016, 97 min., komedia, od 15 lat,
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 26 stycznia 2017
16:15

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
reżyseria: Paolo Genovese, występują: Giuseppe Battiston, Anna Foglietta, Marco Giallini, Włochy 2016, 97 min., komedia, od 15 lat,
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 26 stycznia 2017
18:00

Wróg mojego wroga
reżyseria: Kevin Macdonald, Francja/Wielka Brytania 2007, 87 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
CYKL: Filmowe światy (nie)możliwe cz. II
czwartek 26 stycznia 2017
20:10

Las, 4 rano
reżyseria: Jan Jakub Kolski, występują: Krzysztof Majchrzak, Olga Bołądź, Maria Blandzi, Michał Kowalski, Polska 2015, 97 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 27 stycznia 2017
16:15

Ikona
reżyseria: Wojciech Kasperski, Polska 2016, 51 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 27 stycznia 2017
17:15

Toni Erdmann
reżyseria: Maren Ade, występują: Peter Simonischek, Sandra Hüller, Michael Wittenborn, Austria/Niemcy 2016, 162 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 27 stycznia 2017
20:15

Nieprawi
reżyseria: Adrian Sitaru, występują: Bogdan Albulescu, Adrian Titieni, Alina Grigore, Rumunia/Francja/Polska 2016, 89 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 28 stycznia 2017
16:30

Nieprawi
reżyseria: Adrian Sitaru, występują: Bogdan Albulescu, Adrian Titieni, Alina Grigore, Rumunia/Francja/Polska 2016, 89 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 28 stycznia 2017
18:15

Ikona
reżyseria: Wojciech Kasperski, Polska 2016, 51 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 28 stycznia 2017
19:30

Toni Erdmann
reżyseria: Maren Ade, występują: Peter Simonischek, Sandra Hüller, Michael Wittenborn, Austria/Niemcy 2016, 162 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 29 stycznia 2017
16:15

Toni Erdmann
reżyseria: Maren Ade, występują: Peter Simonischek, Sandra Hüller, Michael Wittenborn, Austria/Niemcy 2016, 162 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 29 stycznia 2017
19:15

Nieprawi
reżyseria: Adrian Sitaru, występują: Bogdan Albulescu, Adrian Titieni, Alina Grigore, Rumunia/Francja/Polska 2016, 89 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 29 stycznia 2017
21:00

Ikona
reżyseria: Wojciech Kasperski, Polska 2016, 51 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 30 stycznia 2017
16:15

Ikona
reżyseria: Wojciech Kasperski, Polska 2016, 51 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 30 stycznia 2017
17:15

Toni Erdmann
reżyseria: Maren Ade, występują: Peter Simonischek, Sandra Hüller, Michael Wittenborn, Austria/Niemcy 2016, 162 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 30 stycznia 2017
20:15

Nieprawi
reżyseria: Adrian Sitaru, występują: Bogdan Albulescu, Adrian Titieni, Alina Grigore, Rumunia/Francja/Polska 2016, 89 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 31 stycznia 2017
16:30

Nieprawi
reżyseria: Adrian Sitaru, występują: Bogdan Albulescu, Adrian Titieni, Alina Grigore, Rumunia/Francja/Polska 2016, 89 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 31 stycznia 2017
18:15

Ikona
reżyseria: Wojciech Kasperski, Polska 2016, 51 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 31 stycznia 2017
19:30

Toni Erdmann
reżyseria: Maren Ade, występują: Peter Simonischek, Sandra Hüller, Michael Wittenborn, Austria/Niemcy 2016, 162 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 1 lutego 2017
16:15

Toni Erdmann
reżyseria: Maren Ade, występują: Peter Simonischek, Sandra Hüller, Michael Wittenborn, Austria/Niemcy 2016, 162 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 1 lutego 2017
19:15

Nieprawi
reżyseria: Adrian Sitaru, występują: Bogdan Albulescu, Adrian Titieni, Alina Grigore, Rumunia/Francja/Polska 2016, 89 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 1 lutego 2017
21:00

Ikona
reżyseria: Wojciech Kasperski, Polska 2016, 51 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 2 lutego 2017
17:00

Ikona
reżyseria: Wojciech Kasperski, Polska 2016, 51 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 2 lutego 2017
18:00

Fuocoammare. Ogień na morzu
reżyseria: Gianfranco Rosi, Francja/Włochy 2016, 108 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
CYKL: Cztery żywioły: ogień
czwartek 2 lutego 2017
20:15

Nieprawi
reżyseria: Adrian Sitaru, występują: Bogdan Albulescu, Adrian Titieni, Alina Grigore, Rumunia/Francja/Polska 2016, 89 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 3 lutego 2017
16:00

McImperium
reżyseria: John Lee Hancock, występują: Michael Keaton, Nick Offerman, John Carroll Lynch, USA 2016, 115 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 3 lutego 2017
18:10

Ostatni będą pierwszymi
reżyseria: Bouli Lanners, występują: Albert Dupontel, Bouli Lanners, Suzanne Clément, Belgia/Francja 2016, 98 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 3 lutego 2017
20:00

Plac zabaw + spotkanie autorskie
reżyseria: Bartosz M. Kowalski; występują: Michalina Świstuń, Nicolas Przygoda, Przemysław Baliński, Polska 2016, 82 min., dramat, od 18 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 4 lutego 2017
15:00

Popek za życia
reżyseria: Mateusz Winkiel; występują: Popek, Tomasz Borycki, Mateusz Schmidt, Polska 2017, 70 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 4 lutego 2017
16:30

Plac zabaw
reżyseria: Bartosz M. Kowalski; występują: Michalina Świstuń, Nicolas Przygoda, Przemysław Baliński, Polska 2016, 82 min., dramat, od 18 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 4 lutego 2017
18:00

McImperium
reżyseria: John Lee Hancock, występują: Michael Keaton, Nick Offerman, John Carroll Lynch, USA 2016, 115 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 4 lutego 2017
20:10

Ostatni będą pierwszymi
reżyseria: Bouli Lanners, występują: Albert Dupontel, Bouli Lanners, Suzanne Clément, Belgia/Francja 2016, 98 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 5 lutego 2017
15:00

Popek za życia
reżyseria: Mateusz Winkiel; występują: Popek, Tomasz Borycki, Mateusz Schmidt, Polska 2017, 70 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 5 lutego 2017
16:30

Ostatni będą pierwszymi
reżyseria: Bouli Lanners, występują: Albert Dupontel, Bouli Lanners, Suzanne Clément, Belgia/Francja 2016, 98 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 5 lutego 2017
18:30

Plac zabaw
reżyseria: Bartosz M. Kowalski; występują: Michalina Świstuń, Nicolas Przygoda, Przemysław Baliński, Polska 2016, 82 min., dramat, od 18 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 5 lutego 2017
20:00

McImperium
reżyseria: John Lee Hancock, występują: Michael Keaton, Nick Offerman, John Carroll Lynch, USA 2016, 115 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 6 lutego 2017
16:00

McImperium
reżyseria: John Lee Hancock, występują: Michael Keaton, Nick Offerman, John Carroll Lynch, USA 2016, 115 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 6 lutego 2017
18:10

Ostatni będą pierwszymi
reżyseria: Bouli Lanners, występują: Albert Dupontel, Bouli Lanners, Suzanne Clément, Belgia/Francja 2016, 98 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 6 lutego 2017
20:00

Plac zabaw
reżyseria: Bartosz M. Kowalski; występują: Michalina Świstuń, Nicolas Przygoda, Przemysław Baliński, Polska 2016, 82 min., dramat, od 18 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 7 lutego 2017
16:30

Plac zabaw
reżyseria: Bartosz M. Kowalski; występują: Michalina Świstuń, Nicolas Przygoda, Przemysław Baliński, Polska 2016, 82 min., dramat, od 18 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 7 lutego 2017
18:00

McImperium
reżyseria: John Lee Hancock, występują: Michael Keaton, Nick Offerman, John Carroll Lynch, USA 2016, 115 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 7 lutego 2017
20:10

Ostatni będą pierwszymi
reżyseria: Bouli Lanners, występują: Albert Dupontel, Bouli Lanners, Suzanne Clément, Belgia/Francja 2016, 98 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 8 lutego 2017
16:30

Ostatni będą pierwszymi
reżyseria: Bouli Lanners, występują: Albert Dupontel, Bouli Lanners, Suzanne Clément, Belgia/Francja 2016, 98 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 8 lutego 2017
18:30

Plac zabaw
reżyseria: Bartosz M. Kowalski; występują: Michalina Świstuń, Nicolas Przygoda, Przemysław Baliński, Polska 2016, 82 min., dramat, od 18 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 8 lutego 2017
20:00

McImperium
reżyseria: John Lee Hancock, występują: Michael Keaton, Nick Offerman, John Carroll Lynch, USA 2016, 115 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 9 lutego 2017
16:00

McImperium
reżyseria: John Lee Hancock, występują: Michael Keaton, Nick Offerman, John Carroll Lynch, USA 2016, 115 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 9 lutego 2017
18:00

Usłyszcie mój krzyk + spotkanie autorskie
reżyseria: Maciej Drygas, występują: Maria Siwiec, Innocenta Siwiec, Elżbieta Siwiec, Polska 1991, 46 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
CYKL: Cztery żywioły: ogień
czwartek 9 lutego 2017
20:15

Ostatni będą pierwszymi
reżyseria: Bouli Lanners, występują: Albert Dupontel, Bouli Lanners, Suzanne Clément, Belgia/Francja 2016, 98 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 10 lutego 2017
16:15

Fukushima, moja miłość
reżyseria: Doris Dörrie, występują: Rosalie Thomass, Kaori Momoi, Nami Kamata, Niemcy 2016, 104 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 10 lutego 2017
18:15

To tylko koniec świata
reżyseria: Xavier Dolan, występują: Marion Cotillard, Léa Seydoux, Nathalie Baye, Francja/Kanada 2016, 97 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 10 lutego 2017
20:10

Amerykańska sielanka
reżyseria: Ewan McGregor, występują: Ewan McGregor, Jennifer Connelly, Dakota Fanning, USA 2016, 108 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 11 lutego 2017
16:15

To tylko koniec świata
reżyseria: Xavier Dolan, występują: Marion Cotillard, Léa Seydoux, Nathalie Baye, Francja/Kanada 2016, 97 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 11 lutego 2017
18:10

Amerykańska sielanka
reżyseria: Ewan McGregor, występują: Ewan McGregor, Jennifer Connelly, Dakota Fanning, USA 2016, 108 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 11 lutego 2017
20:10

Fukushima, moja miłość
reżyseria: Doris Dörrie, występują: Rosalie Thomass, Kaori Momoi, Nami Kamata, Niemcy 2016, 104 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 12 lutego 2017
16:10

Amerykańska sielanka
reżyseria: Ewan McGregor, występują: Ewan McGregor, Jennifer Connelly, Dakota Fanning, USA 2016, 108 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 12 lutego 2017
18:10

Fukushima, moja miłość
reżyseria: Doris Dörrie, występują: Rosalie Thomass, Kaori Momoi, Nami Kamata, Niemcy 2016, 104 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 12 lutego 2017
20:10

To tylko koniec świata
reżyseria: Xavier Dolan, występują: Marion Cotillard, Léa Seydoux, Nathalie Baye, Francja/Kanada 2016, 97 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 13 lutego 2017
16:15

Fukushima, moja miłość
reżyseria: Doris Dörrie, występują: Rosalie Thomass, Kaori Momoi, Nami Kamata, Niemcy 2016, 104 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 13 lutego 2017
18:15

To tylko koniec świata
reżyseria: Xavier Dolan, występują: Marion Cotillard, Léa Seydoux, Nathalie Baye, Francja/Kanada 2016, 97 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 13 lutego 2017
20:10

Amerykańska sielanka
reżyseria: Ewan McGregor, występują: Ewan McGregor, Jennifer Connelly, Dakota Fanning, USA 2016, 108 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 14 lutego 2017
15:00

Fukushima, moja miłość
reżyseria: Doris Dörrie, występują: Rosalie Thomass, Kaori Momoi, Nami Kamata, Niemcy 2016, 104 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 14 lutego 2017
17:00

Amerykańska sielanka
reżyseria: Ewan McGregor, występują: Ewan McGregor, Jennifer Connelly, Dakota Fanning, USA 2016, 108 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 14 lutego 2017
19:00

Walentynki w rytmie uczuć
Niezależnie od tego czy łączy Was miłość, przyjaźń, czy po prostu macie ochotę na dobry film - u nas spędzicie miły wieczór.
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 14 lutego 2017
21:00

To tylko koniec świata
reżyseria: Xavier Dolan, występują: Marion Cotillard, Léa Seydoux, Nathalie Baye, Francja/Kanada 2016, 97 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 15 lutego 2017
16:10

Amerykańska sielanka
reżyseria: Ewan McGregor, występują: Ewan McGregor, Jennifer Connelly, Dakota Fanning, USA 2016, 108 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 15 lutego 2017
18:10

Fukushima, moja miłość
reżyseria: Doris Dörrie, występują: Rosalie Thomass, Kaori Momoi, Nami Kamata, Niemcy 2016, 104 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 15 lutego 2017
20:10

To tylko koniec świata
reżyseria: Xavier Dolan, występują: Marion Cotillard, Léa Seydoux, Nathalie Baye, Francja/Kanada 2016, 97 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 16 lutego 2017
16:15

To tylko koniec świata
reżyseria: Xavier Dolan, występują: Marion Cotillard, Léa Seydoux, Nathalie Baye, Francja/Kanada 2016, 97 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 16 lutego 2017
18:00

Seans niespodzianka
Przyjdź na seans w ciemno! Film dla widzów od 15 lat.
czytaj więcej > kup bilet
CYKL: Cztery żywioły: ogień
czwartek 16 lutego 2017
20:10

Fukushima, moja miłość
reżyseria: Doris Dörrie, występują: Rosalie Thomass, Kaori Momoi, Nami Kamata, Niemcy 2016, 104 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 17 lutego 2017
16:15

Hedi
reżyseria: Mohamed Ben Attia; występują: Majd Mastoura, Rym Ben Messaoud, Sabah Bouzouita; Belgia/Francja/Tunezja 2016, 88 min., obyczajowy, od 15 lat.
czytaj więcej > kup bilet
piątek 17 lutego 2017
18:00

Nauczycielka
reżyseria: Jan Hřebejk; występują: Zuzana Mauréry, Peter Bebjak, Zuzana Konečná; Czechy/Słowacja 2016, 102 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 17 lutego 2017
20:00

Moonlight
reżyseria: Barry Jenkins; występują: Mahershala Ali, Shariff Earp, Duan Sanderson; USA 2016, 110 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 18 lutego 2017
16:00

Nauczycielka
reżyseria: Jan Hřebejk; występują: Zuzana Mauréry, Peter Bebjak, Zuzana Konečná; Czechy/Słowacja 2016, 102 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 18 lutego 2017
18:00

Moonlight
reżyseria: Barry Jenkins; występują: Mahershala Ali, Shariff Earp, Duan Sanderson; USA 2016, 110 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 18 lutego 2017
20:00

Hedi
reżyseria: Mohamed Ben Attia; występują: Majd Mastoura, Rym Ben Messaoud, Sabah Bouzouita; Belgia/Francja/Tunezja 2016, 88 min., obyczajowy, od 15 lat.
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 19 lutego 2017
15:15

Gorzów w różowych okularach cz. II
reżyseria: Dominika Muniak-Szadej, Polska 2016, 40 min., dokumentalny, od 12 lat
czytaj więcej > kup bilet
POKAZ SPECJALNY
niedziela 19 lutego 2017
16:15

Moonlight
reżyseria: Barry Jenkins; występują: Mahershala Ali, Shariff Earp, Duan Sanderson; USA 2016, 110 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 19 lutego 2017
18:15

Hedi
reżyseria: Mohamed Ben Attia; występują: Majd Mastoura, Rym Ben Messaoud, Sabah Bouzouita; Belgia/Francja/Tunezja 2016, 88 min., obyczajowy, od 15 lat.
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 19 lutego 2017
20:00

Nauczycielka
reżyseria: Jan Hřebejk; występują: Zuzana Mauréry, Peter Bebjak, Zuzana Konečná; Czechy/Słowacja 2016, 102 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 20 lutego 2017
16:15

Hedi
reżyseria: Mohamed Ben Attia; występują: Majd Mastoura, Rym Ben Messaoud, Sabah Bouzouita; Belgia/Francja/Tunezja 2016, 88 min., obyczajowy, od 15 lat.
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 20 lutego 2017
18:00

Nauczycielka
reżyseria: Jan Hřebejk; występują: Zuzana Mauréry, Peter Bebjak, Zuzana Konečná; Czechy/Słowacja 2016, 102 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 20 lutego 2017
20:00

Moonlight
reżyseria: Barry Jenkins; występują: Mahershala Ali, Shariff Earp, Duan Sanderson; USA 2016, 110 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 21 lutego 2017
16:00

Nauczycielka
reżyseria: Jan Hřebejk; występują: Zuzana Mauréry, Peter Bebjak, Zuzana Konečná; Czechy/Słowacja 2016, 102 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 21 lutego 2017
18:00

Moonlight
reżyseria: Barry Jenkins; występują: Mahershala Ali, Shariff Earp, Duan Sanderson; USA 2016, 110 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 21 lutego 2017
20:00

Hedi
reżyseria: Mohamed Ben Attia; występują: Majd Mastoura, Rym Ben Messaoud, Sabah Bouzouita; Belgia/Francja/Tunezja 2016, 88 min., obyczajowy, od 15 lat.
czytaj więcej > kup bilet
środa 22 lutego 2017
15:15

Hedi
reżyseria: Mohamed Ben Attia; występują: Majd Mastoura, Rym Ben Messaoud, Sabah Bouzouita; Belgia/Francja/Tunezja 2016, 88 min., obyczajowy, od 15 lat.
czytaj więcej > kup bilet
środa 22 lutego 2017
17:00

Moonlight
reżyseria: Barry Jenkins; występują: Mahershala Ali, Shariff Earp, Duan Sanderson; USA 2016, 110 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 22 lutego 2017
19:00

Śliczna jesteś Laleczko - wideo performans i spotkanie z artystką
Wideo performans Aleksandry Kubiak (40 min.) Po projekcji zapraszamy do sali multimedialnej na spotkanie z artystką.
czytaj więcej > kup bilet
środa 22 lutego 2017
20:00

Nauczycielka
reżyseria: Jan Hřebejk; występują: Zuzana Mauréry, Peter Bebjak, Zuzana Konečná; Czechy/Słowacja 2016, 102 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 23 lutego 2017
16:00

Nauczycielka
reżyseria: Jan Hřebejk; występują: Zuzana Mauréry, Peter Bebjak, Zuzana Konečná; Czechy/Słowacja 2016, 102 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 23 lutego 2017
18:00

Tramwaj zwany pożądaniem
reżyseria: Elia Kazan; występują: Marlon Brando, Vivien Leigh, Kim Hunter, Karl Malden; USA 1951, 122 min., melodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
CYKL: Cztery żywioły: ogień
czwartek 23 lutego 2017
20:15

Moonlight
reżyseria: Barry Jenkins; występują: Mahershala Ali, Shariff Earp, Duan Sanderson; USA 2016, 110 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 24 lutego 2017
14:30

 

Milczenie
reżyseria: Martin Scorsese; występują: Andrew Garfield, Adam Driver, Liam Neeson; Japonia/Meksyk/USA/Włochy/Tajwan 2016, 161 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 24 lutego 2017
17:30

 

Milczenie
reżyseria: Martin Scorsese; występują: Andrew Garfield, Adam Driver, Liam Neeson; Japonia/Meksyk/USA/Włochy/Tajwan 2016, 161 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 24 lutego 2017
20:20

Praktykant
reżyseria: Boo Junfeng; występują: Firdaus Rahman, Wan Hanafi Su, Mastura Ahmad; Francja/Hongkong/Niemcy/Singapur/Katar 2016, 115 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 25 lutego 2017
14:30

 

Milczenie
reżyseria: Martin Scorsese; występują: Andrew Garfield, Adam Driver, Liam Neeson; Japonia/Meksyk/USA/Włochy/Tajwan 2016, 161 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 25 lutego 2017
17:30

Praktykant
reżyseria: Boo Junfeng; występują: Firdaus Rahman, Wan Hanafi Su, Mastura Ahmad; Francja/Hongkong/Niemcy/Singapur/Katar 2016, 115 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 25 lutego 2017
19:35

 

Milczenie
reżyseria: Martin Scorsese; występują: Andrew Garfield, Adam Driver, Liam Neeson; Japonia/Meksyk/USA/Włochy/Tajwan 2016, 161 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 26 lutego 2017
14:30

 

Milczenie
reżyseria: Martin Scorsese; występują: Andrew Garfield, Adam Driver, Liam Neeson; Japonia/Meksyk/USA/Włochy/Tajwan 2016, 161 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 26 lutego 2017
17:30

 

Milczenie
reżyseria: Martin Scorsese; występują: Andrew Garfield, Adam Driver, Liam Neeson; Japonia/Meksyk/USA/Włochy/Tajwan 2016, 161 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 26 lutego 2017
20:20

Praktykant
reżyseria: Boo Junfeng; występują: Firdaus Rahman, Wan Hanafi Su, Mastura Ahmad; Francja/Hongkong/Niemcy/Singapur/Katar 2016, 115 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 27 lutego 2017
17:30

 

Milczenie
reżyseria: Martin Scorsese; występują: Andrew Garfield, Adam Driver, Liam Neeson; Japonia/Meksyk/USA/Włochy/Tajwan 2016, 161 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 27 lutego 2017
20:20

Praktykant
reżyseria: Boo Junfeng; występują: Firdaus Rahman, Wan Hanafi Su, Mastura Ahmad; Francja/Hongkong/Niemcy/Singapur/Katar 2016, 115 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 28 lutego 2017
17:30

Praktykant
reżyseria: Boo Junfeng; występują: Firdaus Rahman, Wan Hanafi Su, Mastura Ahmad; Francja/Hongkong/Niemcy/Singapur/Katar 2016, 115 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 28 lutego 2017
19:35

 

Milczenie
reżyseria: Martin Scorsese; występują: Andrew Garfield, Adam Driver, Liam Neeson; Japonia/Meksyk/USA/Włochy/Tajwan 2016, 161 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 1 marca 2017
17:30

 

Milczenie
reżyseria: Martin Scorsese; występują: Andrew Garfield, Adam Driver, Liam Neeson; Japonia/Meksyk/USA/Włochy/Tajwan 2016, 161 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 1 marca 2017
20:20

Praktykant
reżyseria: Boo Junfeng; występują: Firdaus Rahman, Wan Hanafi Su, Mastura Ahmad; Francja/Hongkong/Niemcy/Singapur/Katar 2016, 115 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 2 marca 2017
16:00

Praktykant
reżyseria: Boo Junfeng; występują: Firdaus Rahman, Wan Hanafi Su, Mastura Ahmad; Francja/Hongkong/Niemcy/Singapur/Katar 2016, 115 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 2 marca 2017
18:00

Narkotykowy kowboj
reżyseria: Gus Van Sant; występują: Matt Dillon, Kelly Lynch, James Le Gros, Heather Graham; USA 1989, 100 min., dramat/kryminał, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
CYKL: Marzec w pułapce nałogu
czwartek 2 marca 2017
20:00

 

Milczenie
reżyseria: Martin Scorsese; występują: Andrew Garfield, Adam Driver, Liam Neeson; Japonia/Meksyk/USA/Włochy/Tajwan 2016, 161 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 3 marca 2017
16:15

Ostatnie tango
reżyseria: German Kral; występują: Johana Copes, Juan Carlos Copes, Alejandra Gutty; Argentyna/Niemcy 2015, 85 min., dokumentalny/muzyczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 3 marca 2017
18:00

Śmierć Ludwika XIV
reżyseria: Albert Serra; występują: Jean Pierre Leaud, Patrick Assumçao, Irène Silvagni; Francja/Portugalia 2016, dramat/biograficzny, 115 min., od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 3 marca 2017
20:10

Jackie
reżyseria: Pablo Larraín; występują: Natalie Portman, Peter Sarsgaard, Greta Gerwig; Francja/USA/Chile 2016, 95 min., biograficzny/dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 4 marca 2017
16:00

Śmierć Ludwika XIV
reżyseria: Albert Serra; występują: Jean Pierre Leaud, Patrick Assumçao, Irène Silvagni; Francja/Portugalia 2016, dramat/biograficzny, 115 min., od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 4 marca 2017
18:10

Jackie
reżyseria: Pablo Larraín; występują: Natalie Portman, Peter Sarsgaard, Greta Gerwig; Francja/USA/Chile 2016, 95 min., biograficzny/dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 4 marca 2017
20:00

Ostatnie tango
reżyseria: German Kral; występują: Johana Copes, Juan Carlos Copes, Alejandra Gutty; Argentyna/Niemcy 2015, 85 min., dokumentalny/muzyczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 5 marca 2017
16:30

Jackie
reżyseria: Pablo Larraín; występują: Natalie Portman, Peter Sarsgaard, Greta Gerwig; Francja/USA/Chile 2016, 95 min., biograficzny/dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 5 marca 2017
18:15

Ostatnie tango
reżyseria: German Kral; występują: Johana Copes, Juan Carlos Copes, Alejandra Gutty; Argentyna/Niemcy 2015, 85 min., dokumentalny/muzyczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 5 marca 2017
20:00

Śmierć Ludwika XIV
reżyseria: Albert Serra; występują: Jean Pierre Leaud, Patrick Assumçao, Irène Silvagni; Francja/Portugalia 2016, dramat/biograficzny, 115 min., od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 6 marca 2017
16:15

Ostatnie tango
reżyseria: German Kral; występują: Johana Copes, Juan Carlos Copes, Alejandra Gutty; Argentyna/Niemcy 2015, 85 min., dokumentalny/muzyczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 6 marca 2017
18:00

Śmierć Ludwika XIV
reżyseria: Albert Serra; występują: Jean Pierre Leaud, Patrick Assumçao, Irène Silvagni; Francja/Portugalia 2016, dramat/biograficzny, 115 min., od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 6 marca 2017
20:10

Jackie
reżyseria: Pablo Larraín; występują: Natalie Portman, Peter Sarsgaard, Greta Gerwig; Francja/USA/Chile 2016, 95 min., biograficzny/dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 7 marca 2017
16:00

Śmierć Ludwika XIV
reżyseria: Albert Serra; występują: Jean Pierre Leaud, Patrick Assumçao, Irène Silvagni; Francja/Portugalia 2016, dramat/biograficzny, 115 min., od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 7 marca 2017
18:10

Jackie
reżyseria: Pablo Larraín; występują: Natalie Portman, Peter Sarsgaard, Greta Gerwig; Francja/USA/Chile 2016, 95 min., biograficzny/dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 7 marca 2017
20:00

Ostatnie tango
reżyseria: German Kral; występują: Johana Copes, Juan Carlos Copes, Alejandra Gutty; Argentyna/Niemcy 2015, 85 min., dokumentalny/muzyczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 8 marca 2017
16:30

Jackie
reżyseria: Pablo Larraín; występują: Natalie Portman, Peter Sarsgaard, Greta Gerwig; Francja/USA/Chile 2016, 95 min., biograficzny/dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 8 marca 2017
18:15

Ostatnie tango
reżyseria: German Kral; występują: Johana Copes, Juan Carlos Copes, Alejandra Gutty; Argentyna/Niemcy 2015, 85 min., dokumentalny/muzyczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 9 marca 2017
16:15

Ostatnie tango
reżyseria: German Kral; występują: Johana Copes, Juan Carlos Copes, Alejandra Gutty; Argentyna/Niemcy 2015, 85 min., dokumentalny/muzyczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 9 marca 2017
18:00

Julia
reżyseria: Erick Zonca występują: Tilda Swinton, Saul Rubinek, Ezra Buzzington, Kate del Castillo Belgia/Francja/Meksyk/USA 2008, 138 min., dramat/kryminał, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
CYKL: Marzec w pułapce nałogu
czwartek 9 marca 2017
20:30

Jackie
reżyseria: Pablo Larraín; występują: Natalie Portman, Peter Sarsgaard, Greta Gerwig; Francja/USA/Chile 2016, 95 min., biograficzny/dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 10 marca 2017
13:45

Pokot
reżyseria: Agnieszka Holland, Kasia Adamik; występują: Agnieszka Mandat, Wiktor Zborowski, Jakub Gierszał; Polska/Czechy/Niemcy/Szwecja 2017, 128 min., dramat/kryminał, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 10 marca 2017
16:00

Zwariować ze szczęścia
reżyseria: Paolo Virzì; występują: Valeria Bruni Tedeschi, Micaela Ramazzotti, Valentina Carnelutti; Włochy/Francja, 2016, 116 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 10 marca 2017
18:10

Mr. Gaga
reżyseria: Tomer Heymann; Izrael/Szwecja/Niemcy/Holandia 2015, 103 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 10 marca 2017
20:00

Pokot
reżyseria: Agnieszka Holland, Kasia Adamik; występują: Agnieszka Mandat, Wiktor Zborowski, Jakub Gierszał; Polska/Czechy/Niemcy/Szwecja 2017, 128 min., dramat/kryminał, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 11 marca 2017
13:45

Pokot
reżyseria: Agnieszka Holland, Kasia Adamik; występują: Agnieszka Mandat, Wiktor Zborowski, Jakub Gierszał; Polska/Czechy/Niemcy/Szwecja 2017, 128 min., dramat/kryminał, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 11 marca 2017
16:10

Mr. Gaga
reżyseria: Tomer Heymann; Izrael/Szwecja/Niemcy/Holandia 2015, 103 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 11 marca 2017
18:00

Pokot
reżyseria: Agnieszka Holland, Kasia Adamik; występują: Agnieszka Mandat, Wiktor Zborowski, Jakub Gierszał; Polska/Czechy/Niemcy/Szwecja 2017, 128 min., dramat/kryminał, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 11 marca 2017
20:15

Zwariować ze szczęścia
reżyseria: Paolo Virzì; występują: Valeria Bruni Tedeschi, Micaela Ramazzotti, Valentina Carnelutti; Włochy/Francja, 2016, 116 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 12 marca 2017
13:45

Pokot
reżyseria: Agnieszka Holland, Kasia Adamik; występują: Agnieszka Mandat, Wiktor Zborowski, Jakub Gierszał; Polska/Czechy/Niemcy/Szwecja 2017, 128 min., dramat/kryminał, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 12 marca 2017
16:00

Pokot
reżyseria: Agnieszka Holland, Kasia Adamik; występują: Agnieszka Mandat, Wiktor Zborowski, Jakub Gierszał; Polska/Czechy/Niemcy/Szwecja 2017, 128 min., dramat/kryminał, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 12 marca 2017
18:15

Zwariować ze szczęścia
reżyseria: Paolo Virzì; występują: Valeria Bruni Tedeschi, Micaela Ramazzotti, Valentina Carnelutti; Włochy/Francja, 2016, 116 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 12 marca 2017
20:30

Mr. Gaga
reżyseria: Tomer Heymann; Izrael/Szwecja/Niemcy/Holandia 2015, 103 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 13 marca 2017
16:00

Zwariować ze szczęścia
reżyseria: Paolo Virzì; występują: Valeria Bruni Tedeschi, Micaela Ramazzotti, Valentina Carnelutti; Włochy/Francja, 2016, 116 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 13 marca 2017
18:10

Mr. Gaga
reżyseria: Tomer Heymann; Izrael/Szwecja/Niemcy/Holandia 2015, 103 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 13 marca 2017
20:00

Pokot
reżyseria: Agnieszka Holland, Kasia Adamik; występują: Agnieszka Mandat, Wiktor Zborowski, Jakub Gierszał; Polska/Czechy/Niemcy/Szwecja 2017, 128 min., dramat/kryminał, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 14 marca 2017
16:10

Mr. Gaga
reżyseria: Tomer Heymann; Izrael/Szwecja/Niemcy/Holandia 2015, 103 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 14 marca 2017
18:00

Pokot
reżyseria: Agnieszka Holland, Kasia Adamik; występują: Agnieszka Mandat, Wiktor Zborowski, Jakub Gierszał; Polska/Czechy/Niemcy/Szwecja 2017, 128 min., dramat/kryminał, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 14 marca 2017
20:15

Zwariować ze szczęścia
reżyseria: Paolo Virzì; występują: Valeria Bruni Tedeschi, Micaela Ramazzotti, Valentina Carnelutti; Włochy/Francja, 2016, 116 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 15 marca 2017
16:00

Pokot
reżyseria: Agnieszka Holland, Kasia Adamik; występują: Agnieszka Mandat, Wiktor Zborowski, Jakub Gierszał; Polska/Czechy/Niemcy/Szwecja 2017, 128 min., dramat/kryminał, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 15 marca 2017
18:15

Zwariować ze szczęścia
reżyseria: Paolo Virzì; występują: Valeria Bruni Tedeschi, Micaela Ramazzotti, Valentina Carnelutti; Włochy/Francja, 2016, 116 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 15 marca 2017
20:30

Mr. Gaga
reżyseria: Tomer Heymann; Izrael/Szwecja/Niemcy/Holandia 2015, 103 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 16 marca 2017
16:10

Mr. Gaga
reżyseria: Tomer Heymann; Izrael/Szwecja/Niemcy/Holandia 2015, 103 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 16 marca 2017
18:00

Kokainowi kowboje
reżyseria: Billy Corben; występują: Alfred Spellman, Sam Burstyn, Al Sunshine, Jon Roberts; USA 2006, 116 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
CYKL: Marzec w pułapce nałogu
czwartek 16 marca 2017
20:15

Pokot
reżyseria: Agnieszka Holland, Kasia Adamik; występują: Agnieszka Mandat, Wiktor Zborowski, Jakub Gierszał; Polska/Czechy/Niemcy/Szwecja 2017, 128 min., dramat/kryminał, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 17 marca 2017
16:00

Stado
reżyseria: Beata Gerdeler; występują: Malin Vulcano, Eva Melander, Fatime Azemi; Szwecja 2015, 110 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 17 marca 2017
18:00

Personal Shopper
reżyseria: Olivier Assayas; występują: Kristen Stewart, Lars Eidinger, Sigrid Bouaziz, Nora von Waldstätten; Francja/Niemcy 2016, 105 min., thriller, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 17 marca 2017
20:00

Wściekłość + spotkanie autorskie
reżyseria: Michał Węgrzyn; występują: Jakub Świderski, Małgorzata Zajączkowska, Paulina Chapko, Natalia Klimas; Polska 2017, 83 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 18 marca 2017
16:15

Personal Shopper
reżyseria: Olivier Assayas; występują: Kristen Stewart, Lars Eidinger, Sigrid Bouaziz, Nora von Waldstätten; Francja/Niemcy 2016, 105 min., thriller, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 18 marca 2017
18:15

Wściekłość
reżyseria: Michał Węgrzyn; występują: Jakub Świderski, Małgorzata Zajączkowska, Paulina Chapko, Natalia Klimas; Polska 2017, 83 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 18 marca 2017
20:00

Stado
reżyseria: Beata Gerdeler; występują: Malin Vulcano, Eva Melander, Fatime Azemi; Szwecja 2015, 110 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 19 marca 2017
16:15

Wściekłość
reżyseria: Michał Węgrzyn; występują: Jakub Świderski, Małgorzata Zajączkowska, Paulina Chapko, Natalia Klimas; Polska 2017, 83 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 19 marca 2017
18:00

Stado
reżyseria: Beata Gerdeler; występują: Malin Vulcano, Eva Melander, Fatime Azemi; Szwecja 2015, 110 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 19 marca 2017
20:00

Personal Shopper
reżyseria: Olivier Assayas; występują: Kristen Stewart, Lars Eidinger, Sigrid Bouaziz, Nora von Waldstätten; Francja/Niemcy 2016, 105 min., thriller, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 20 marca 2017
16:00

Stado
reżyseria: Beata Gerdeler; występują: Malin Vulcano, Eva Melander, Fatime Azemi; Szwecja 2015, 110 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 20 marca 2017
18:00

Personal Shopper
reżyseria: Olivier Assayas; występują: Kristen Stewart, Lars Eidinger, Sigrid Bouaziz, Nora von Waldstätten; Francja/Niemcy 2016, 105 min., thriller, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 20 marca 2017
20:00

Wściekłość
reżyseria: Michał Węgrzyn; występują: Jakub Świderski, Małgorzata Zajączkowska, Paulina Chapko, Natalia Klimas; Polska 2017, 83 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 21 marca 2017
16:15

Personal Shopper
reżyseria: Olivier Assayas; występują: Kristen Stewart, Lars Eidinger, Sigrid Bouaziz, Nora von Waldstätten; Francja/Niemcy 2016, 105 min., thriller, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 21 marca 2017
18:15

Wściekłość
reżyseria: Michał Węgrzyn; występują: Jakub Świderski, Małgorzata Zajączkowska, Paulina Chapko, Natalia Klimas; Polska 2017, 83 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 21 marca 2017
20:00

Stado
reżyseria: Beata Gerdeler; występują: Malin Vulcano, Eva Melander, Fatime Azemi; Szwecja 2015, 110 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 22 marca 2017
16:15

Wściekłość
reżyseria: Michał Węgrzyn; występują: Jakub Świderski, Małgorzata Zajączkowska, Paulina Chapko, Natalia Klimas; Polska 2017, 83 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 22 marca 2017
20:00

Personal Shopper
reżyseria: Olivier Assayas; występują: Kristen Stewart, Lars Eidinger, Sigrid Bouaziz, Nora von Waldstätten; Francja/Niemcy 2016, 105 min., thriller, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 23 marca 2017
16:00

Stado
reżyseria: Beata Gerdeler; występują: Malin Vulcano, Eva Melander, Fatime Azemi; Szwecja 2015, 110 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 23 marca 2017
18:00

Eden
reżyseria: Mia Hansen-Løve; występują: Félix de Givry, Pauline Étienne, Hugo Conzelmann, Greta Gerwig; Francja 2015, 131 min., komediodramat/muzyczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
CYKL: Marzec w pułapce nałogu
czwartek 23 marca 2017
20:30

Personal Shopper
reżyseria: Olivier Assayas; występują: Kristen Stewart, Lars Eidinger, Sigrid Bouaziz, Nora von Waldstätten; Francja/Niemcy 2016, 105 min., thriller, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 24 marca 2017
16:15

Szczęście świata
reżyseria: Michał Rosa; wystepują: Karolina Gruszka, Agata Kulesza, Krzysztof Stroiński; Polska 2016, 98 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 24 marca 2017
18:15

Cienie
reżyseria: Thomas Kruithof; występują: Francois Cluzet, Denis Podalydes, Sami Bouajila; Belgia/Francja 2016, 88 min., thriller, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 24 marca 2017
20:00

Knives Out + spotkanie autorskie
reżyseria: Przemysław Wojcieszek; występują: Anastazja Borkoniuk, Ania Kończal, Natalia Łągiewczyk; Polska 2016, 90 min., od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 25 marca 2017
16:15

Knives Out
reżyseria: Przemysław Wojcieszek; występują: Anastazja Borkoniuk, Ania Kończal, Natalia Łągiewczyk; Polska 2016, 90 min., od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 25 marca 2017
18:00

Szczęście świata
reżyseria: Michał Rosa; wystepują: Karolina Gruszka, Agata Kulesza, Krzysztof Stroiński; Polska 2016, 98 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 25 marca 2017
20:00

Cienie
reżyseria: Thomas Kruithof; występują: Francois Cluzet, Denis Podalydes, Sami Bouajila; Belgia/Francja 2016, 88 min., thriller, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 26 marca 2017
16:30

Cienie
reżyseria: Thomas Kruithof; występują: Francois Cluzet, Denis Podalydes, Sami Bouajila; Belgia/Francja 2016, 88 min., thriller, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 26 marca 2017
17:30

Sonia
reżyseria: Catti Edfeldt, Lena Hanno; występują: Astrid Loevgren, Sofia Ledarp, Barry Atsma; Holandia/Szwecja 2016, 79 min., familijny, od 6 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 26 marca 2017
18:15

Knives Out
reżyseria: Przemysław Wojcieszek; występują: Anastazja Borkoniuk, Ania Kończal, Natalia Łągiewczyk; Polska 2016, 90 min., od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 26 marca 2017
20:00

Szczęście świata
reżyseria: Michał Rosa; wystepują: Karolina Gruszka, Agata Kulesza, Krzysztof Stroiński; Polska 2016, 98 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 27 marca 2017
16:15

Szczęście świata
reżyseria: Michał Rosa; wystepują: Karolina Gruszka, Agata Kulesza, Krzysztof Stroiński; Polska 2016, 98 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 27 marca 2017
17:30

Sonia
reżyseria: Catti Edfeldt, Lena Hanno; występują: Astrid Loevgren, Sofia Ledarp, Barry Atsma; Holandia/Szwecja 2016, 79 min., familijny, od 6 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 27 marca 2017
18:15

Cienie
reżyseria: Thomas Kruithof; występują: Francois Cluzet, Denis Podalydes, Sami Bouajila; Belgia/Francja 2016, 88 min., thriller, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 27 marca 2017
20:00

Knives Out
reżyseria: Przemysław Wojcieszek; występują: Anastazja Borkoniuk, Ania Kończal, Natalia Łągiewczyk; Polska 2016, 90 min., od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 28 marca 2017
16:15

Knives Out
reżyseria: Przemysław Wojcieszek; występują: Anastazja Borkoniuk, Ania Kończal, Natalia Łągiewczyk; Polska 2016, 90 min., od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 28 marca 2017
17:30

Sonia
reżyseria: Catti Edfeldt, Lena Hanno; występują: Astrid Loevgren, Sofia Ledarp, Barry Atsma; Holandia/Szwecja 2016, 79 min., familijny, od 6 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 28 marca 2017
18:00

Szczęście świata
reżyseria: Michał Rosa; wystepują: Karolina Gruszka, Agata Kulesza, Krzysztof Stroiński; Polska 2016, 98 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 28 marca 2017
20:00

Cienie
reżyseria: Thomas Kruithof; występują: Francois Cluzet, Denis Podalydes, Sami Bouajila; Belgia/Francja 2016, 88 min., thriller, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 29 marca 2017
16:30

Cienie
reżyseria: Thomas Kruithof; występują: Francois Cluzet, Denis Podalydes, Sami Bouajila; Belgia/Francja 2016, 88 min., thriller, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 29 marca 2017
17:30

Sonia
reżyseria: Catti Edfeldt, Lena Hanno; występują: Astrid Loevgren, Sofia Ledarp, Barry Atsma; Holandia/Szwecja 2016, 79 min., familijny, od 6 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 29 marca 2017
18:15

Knives Out
reżyseria: Przemysław Wojcieszek; występują: Anastazja Borkoniuk, Ania Kończal, Natalia Łągiewczyk; Polska 2016, 90 min., od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 29 marca 2017
20:00

Szczęście świata
reżyseria: Michał Rosa; wystepują: Karolina Gruszka, Agata Kulesza, Krzysztof Stroiński; Polska 2016, 98 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 30 marca 2017
16:15

Szczęście świata
reżyseria: Michał Rosa; wystepują: Karolina Gruszka, Agata Kulesza, Krzysztof Stroiński; Polska 2016, 98 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 30 marca 2017
17:30

Sonia
reżyseria: Catti Edfeldt, Lena Hanno; występują: Astrid Loevgren, Sofia Ledarp, Barry Atsma; Holandia/Szwecja 2016, 79 min., familijny, od 6 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 30 marca 2017
18:00

Księżniczka na kacu
reżyseria: Fenton Bailey, Randy Barbato; występują: Carrie Fisher; USA 2010, 76 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
CYKL: Marzec w pułapce nałogu
czwartek 30 marca 2017
20:00

Cienie
reżyseria: Thomas Kruithof; występują: Francois Cluzet, Denis Podalydes, Sami Bouajila; Belgia/Francja 2016, 88 min., thriller, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 31 marca 2017
16:00

Szwedzka teoria miłości
reżyseria: Erik Gandini; Szwecja 2015, 76 min., dokumentalny
czytaj więcej > kup bilet
piątek 31 marca 2017
17:30

American Honey
reżyseria: Andrea Arnold; występują: Sasha Lane, Shia LaBeouf, Riley Keough; USA/Wielka Brytania 2016, 162 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 31 marca 2017
20:20

Dalida. Skazana na miłość.
reżyseria: Lisa Azuelos; występują: Sveva Alviti, Riccardo Scamarcio, Jean-Paul Rouve; Francja 2016, 124 min., biograficzny/muzyczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 1 kwietnia 2017
16:00

Dalida. Skazana na miłość.
reżyseria: Lisa Azuelos; występują: Sveva Alviti, Riccardo Scamarcio, Jean-Paul Rouve; Francja 2016, 124 min., biograficzny/muzyczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 1 kwietnia 2017
18:15

Szwedzka teoria miłości
reżyseria: Erik Gandini; Szwecja 2015, 76 min., dokumentalny
czytaj więcej > kup bilet
sobota 1 kwietnia 2017
19:45

American Honey
reżyseria: Andrea Arnold; występują: Sasha Lane, Shia LaBeouf, Riley Keough; USA/Wielka Brytania 2016, 162 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 2 kwietnia 2017
16:00

American Honey
reżyseria: Andrea Arnold; występują: Sasha Lane, Shia LaBeouf, Riley Keough; USA/Wielka Brytania 2016, 162 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 2 kwietnia 2017
17:00

Przegląd filmów dokumentalnych "Kadry Gorzowa"
Miejski Ośrodek Sztuki zaprasza na przegląd filmów dokumentalnych pt. „Kadry Gorzowa”. Prowadzenie: dr Juliusz Sikorski; Współpraca: Robert Piotrowski – Starter Domu Historii Miasta, Wydział Kultury i Sportu Urzędu Miasta Gorzowa Wielkopolskiego.
czytaj więcej > kup bilet
WYDARZENIE SPECJALNE
niedziela 2 kwietnia 2017
19:00

Dalida. Skazana na miłość.
reżyseria: Lisa Azuelos; występują: Sveva Alviti, Riccardo Scamarcio, Jean-Paul Rouve; Francja 2016, 124 min., biograficzny/muzyczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 2 kwietnia 2017
21:10

Szwedzka teoria miłości
reżyseria: Erik Gandini; Szwecja 2015, 76 min., dokumentalny
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 3 kwietnia 2017
16:00

Szwedzka teoria miłości
reżyseria: Erik Gandini; Szwecja 2015, 76 min., dokumentalny
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 3 kwietnia 2017
17:30

American Honey
reżyseria: Andrea Arnold; występują: Sasha Lane, Shia LaBeouf, Riley Keough; USA/Wielka Brytania 2016, 162 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 3 kwietnia 2017
20:20

Dalida. Skazana na miłość.
reżyseria: Lisa Azuelos; występują: Sveva Alviti, Riccardo Scamarcio, Jean-Paul Rouve; Francja 2016, 124 min., biograficzny/muzyczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 4 kwietnia 2017
15:45

Dalida. Skazana na miłość.
reżyseria: Lisa Azuelos; występują: Sveva Alviti, Riccardo Scamarcio, Jean-Paul Rouve; Francja 2016, 124 min., biograficzny/muzyczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 4 kwietnia 2017
18:00

WSZYSCY ALBO NIKT - pokaz w ramach Tygodnia Kultury z Bratem Albertem
reżyseria: Kheiron; występują: Kheiron, Leïla Bekhti, Gérard Darmon; Francja 2015, 102 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
POKAZ SPECJALNY
wtorek 4 kwietnia 2017
20:00

American Honey
reżyseria: Andrea Arnold; występują: Sasha Lane, Shia LaBeouf, Riley Keough; USA/Wielka Brytania 2016, 162 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 5 kwietnia 2017
16:00

American Honey
reżyseria: Andrea Arnold; występują: Sasha Lane, Shia LaBeouf, Riley Keough; USA/Wielka Brytania 2016, 162 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 5 kwietnia 2017
19:00

Dalida. Skazana na miłość.
reżyseria: Lisa Azuelos; występują: Sveva Alviti, Riccardo Scamarcio, Jean-Paul Rouve; Francja 2016, 124 min., biograficzny/muzyczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 5 kwietnia 2017
21:10

Szwedzka teoria miłości
reżyseria: Erik Gandini; Szwecja 2015, 76 min., dokumentalny
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 6 kwietnia 2017
15:45

Dalida. Skazana na miłość.
reżyseria: Lisa Azuelos; występują: Sveva Alviti, Riccardo Scamarcio, Jean-Paul Rouve; Francja 2016, 124 min., biograficzny/muzyczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 6 kwietnia 2017
18:00

Suite Hawana
reżyseria: Fernando Pérez; Hiszpania/Kuba 2003, 84 min., dokumentalny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
CYKL: W cieniu wielkich miast, cz. II
czwartek 6 kwietnia 2017
19:45

American Honey
reżyseria: Andrea Arnold; występują: Sasha Lane, Shia LaBeouf, Riley Keough; USA/Wielka Brytania 2016, 162 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 7 kwietnia 2017
16:00

Uczeń
reżyseria: Kirill Serebrennikov; występują: Viktoriya Isakova, Petr Skvortsov, Yuliya Aug; Rosja 2016, 118 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 7 kwietnia 2017
18:15

Małżeńskie porachunki
reżyseria: Ole Bornedal; występują: Ulrich Thomsen, Nicolas Bro, Søren Malling, Marcin Dorociński; Dania 2017, 90 min., komedia kryminalna, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 7 kwietnia 2017
20:00

Matka
reżyseria: Kadri Kõusaar; występują: Tiina Mälberg, Andres Tabun, Andres Noormets; Estonia 2016, 89 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 8 kwietnia 2017
16:15

Małżeńskie porachunki
reżyseria: Ole Bornedal; występują: Ulrich Thomsen, Nicolas Bro, Søren Malling, Marcin Dorociński; Dania 2017, 90 min., komedia kryminalna, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 8 kwietnia 2017
18:00

Matka
reżyseria: Kadri Kõusaar; występują: Tiina Mälberg, Andres Tabun, Andres Noormets; Estonia 2016, 89 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 8 kwietnia 2017
19:45

Uczeń
reżyseria: Kirill Serebrennikov; występują: Viktoriya Isakova, Petr Skvortsov, Yuliya Aug; Rosja 2016, 118 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 9 kwietnia 2017
16:15

Matka
reżyseria: Kadri Kõusaar; występują: Tiina Mälberg, Andres Tabun, Andres Noormets; Estonia 2016, 89 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 9 kwietnia 2017
18:00

Uczeń
reżyseria: Kirill Serebrennikov; występują: Viktoriya Isakova, Petr Skvortsov, Yuliya Aug; Rosja 2016, 118 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 9 kwietnia 2017
20:15

Małżeńskie porachunki
reżyseria: Ole Bornedal; występują: Ulrich Thomsen, Nicolas Bro, Søren Malling, Marcin Dorociński; Dania 2017, 90 min., komedia kryminalna, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 10 kwietnia 2017
16:00

Uczeń
reżyseria: Kirill Serebrennikov; występują: Viktoriya Isakova, Petr Skvortsov, Yuliya Aug; Rosja 2016, 118 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 10 kwietnia 2017
18:15

Małżeńskie porachunki
reżyseria: Ole Bornedal; występują: Ulrich Thomsen, Nicolas Bro, Søren Malling, Marcin Dorociński; Dania 2017, 90 min., komedia kryminalna, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 10 kwietnia 2017
20:00

Matka
reżyseria: Kadri Kõusaar; występują: Tiina Mälberg, Andres Tabun, Andres Noormets; Estonia 2016, 89 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 11 kwietnia 2017
16:15

Matka
reżyseria: Kadri Kõusaar; występują: Tiina Mälberg, Andres Tabun, Andres Noormets; Estonia 2016, 89 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 11 kwietnia 2017
18:00

WIEŻA Karoliny Breguły - cykl KINO i SZTUKA
film Karoliny Breguły
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 11 kwietnia 2017
19:45

Uczeń
reżyseria: Kirill Serebrennikov; występują: Viktoriya Isakova, Petr Skvortsov, Yuliya Aug; Rosja 2016, 118 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 12 kwietnia 2017
16:15

Matka
reżyseria: Kadri Kõusaar; występują: Tiina Mälberg, Andres Tabun, Andres Noormets; Estonia 2016, 89 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 12 kwietnia 2017
18:00

Uczeń
reżyseria: Kirill Serebrennikov; występują: Viktoriya Isakova, Petr Skvortsov, Yuliya Aug; Rosja 2016, 118 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 12 kwietnia 2017
20:15

Małżeńskie porachunki
reżyseria: Ole Bornedal; występują: Ulrich Thomsen, Nicolas Bro, Søren Malling, Marcin Dorociński; Dania 2017, 90 min., komedia kryminalna, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 13 kwietnia 2017
16:15

Małżeńskie porachunki
reżyseria: Ole Bornedal; występują: Ulrich Thomsen, Nicolas Bro, Søren Malling, Marcin Dorociński; Dania 2017, 90 min., komedia kryminalna, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 13 kwietnia 2017
17:30

Pim i Pom
reżyseria: Gioia Smid; Holandia 2014, 70 min., animacja/przygodowy, od 4 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 13 kwietnia 2017
18:00

Synekdocha, Nowy Jork
reżyseria: Charlie Kaufman; występują: Philip Seymour Hoffman, Samantha Morton, Michelle Williams, Emily Watson; USA 2008, 124 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
CYKL: W cieniu wielkich miast, cz. II
czwartek 13 kwietnia 2017
20:15

Carrie Pilby
reżyseria: Susan Johnson; występują: Bel Powley, Vanessa Bayer, Colin O Donoghue; USA 2016, 98 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 14 kwietnia 2017
16:15

Filmy nagrodzone na Festiwalu Grand OFF cz. I
Grand OFF cz. I
czytaj więcej > kup bilet
POKAZ SPECJALNY
piątek 14 kwietnia 2017
17:30

Pim i Pom
reżyseria: Gioia Smid; Holandia 2014, 70 min., animacja/przygodowy, od 4 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 14 kwietnia 2017
18:15

Carrie Pilby
reżyseria: Susan Johnson; występują: Bel Powley, Vanessa Bayer, Colin O Donoghue; USA 2016, 98 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 14 kwietnia 2017
20:00

Światło i cień
reżyseria: Yeşim Ustaoğlu; występują: Funda Eryigit, Ecem Uzun, Mehmet Kurtulus; Francja/Niemcy/Polska/Turcja 2016, 106 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 18 kwietnia 2017
16:15

Filmy nagrodzone na Festiwalu Grand OFF cz. II
Grand OFF
czytaj więcej > kup bilet
POKAZ SPECJALNY
wtorek 18 kwietnia 2017
18:15

Światło i cień
reżyseria: Yeşim Ustaoğlu; występują: Funda Eryigit, Ecem Uzun, Mehmet Kurtulus; Francja/Niemcy/Polska/Turcja 2016, 106 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 18 kwietnia 2017
20:15

Carrie Pilby
reżyseria: Susan Johnson; występują: Bel Powley, Vanessa Bayer, Colin O Donoghue; USA 2016, 98 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 19 kwietnia 2017
16:15

Carrie Pilby
reżyseria: Susan Johnson; występują: Bel Powley, Vanessa Bayer, Colin O Donoghue; USA 2016, 98 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 19 kwietnia 2017
18:00

Zaćma - pokaz na życzenie widzów
reżyseria: Ryszard Bugajski; występują: Maria Mamona, Janusz Gajos, Małgorzata Zajączkowska; Polska 2016, 109 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 19 kwietnia 2017
20:00

Światło i cień
reżyseria: Yeşim Ustaoğlu; występują: Funda Eryigit, Ecem Uzun, Mehmet Kurtulus; Francja/Niemcy/Polska/Turcja 2016, 106 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 20 kwietnia 2017
16:00

Światło i cień
reżyseria: Yeşim Ustaoğlu; występują: Funda Eryigit, Ecem Uzun, Mehmet Kurtulus; Francja/Niemcy/Polska/Turcja 2016, 106 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 20 kwietnia 2017
18:00

Ostatnie dni miasta
reżyseria: Tamer El Said; występują: Khalid Abdalla, Laila Samy, Hanan Youssef; Niemcy/Wielka Brytania/Egipt/Zjednoczone Emiraty Arabskie 2016, 118 min., od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
CYKL: W cieniu wielkich miast, cz. II
czwartek 20 kwietnia 2017
20:15

Carrie Pilby
reżyseria: Susan Johnson; występują: Bel Powley, Vanessa Bayer, Colin O Donoghue; USA 2016, 98 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 21 kwietnia 2017
14:45

Mały Jakub
reżyseria: Mariusz Bieliński; występują: Mirosław Baka, Jan Sączek, Eryk Lubos, Dorota Kolak, Henryk Talar; Polska, 78 min., dramat,/psychologiczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 21 kwietnia 2017
16:30

Światło i cień
reżyseria: Yeşim Ustaoğlu; występują: Funda Eryigit, Ecem Uzun, Mehmet Kurtulus; Francja/Niemcy/Polska/Turcja 2016, 106 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 21 kwietnia 2017
18:30

Mały Jakub
reżyseria: Mariusz Bieliński; występują: Mirosław Baka, Jan Sączek, Eryk Lubos, Dorota Kolak, Henryk Talar; Polska, 78 min., dramat,/psychologiczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 21 kwietnia 2017
20:00

Klient
reżyseria: Asghar Farhadi; występują: Shahab Hosseini, Taraneh Alidoosti, Babak Karimi; Francja/Iran 2016, 125 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 22 kwietnia 2017
15:00

Mały Jakub
reżyseria: Mariusz Bieliński; występują: Mirosław Baka, Jan Sączek, Eryk Lubos, Dorota Kolak, Henryk Talar; Polska, 78 min., dramat,/psychologiczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 22 kwietnia 2017
16:30

Mały Jakub
reżyseria: Mariusz Bieliński; występują: Mirosław Baka, Jan Sączek, Eryk Lubos, Dorota Kolak, Henryk Talar; Polska, 78 min., dramat,/psychologiczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 22 kwietnia 2017
16:30

Pim i Pom
reżyseria: Gioia Smid; Holandia 2014, 70 min., animacja/przygodowy, od 4 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 22 kwietnia 2017
18:00

Klient
reżyseria: Asghar Farhadi; występują: Shahab Hosseini, Taraneh Alidoosti, Babak Karimi; Francja/Iran 2016, 125 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 22 kwietnia 2017
20:15

Z nurtem życia
reżyseria: Krzysztof Sarapata, Tomasz Kotaś; Polska 2017, 52 min., przyrodniczy
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 23 kwietnia 2017
15:00

Mały Jakub
reżyseria: Mariusz Bieliński; występują: Mirosław Baka, Jan Sączek, Eryk Lubos, Dorota Kolak, Henryk Talar; Polska, 78 min., dramat,/psychologiczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 23 kwietnia 2017
16:30

Pim i Pom
reżyseria: Gioia Smid; Holandia 2014, 70 min., animacja/przygodowy, od 4 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 23 kwietnia 2017
17:00

Klient
reżyseria: Asghar Farhadi; występują: Shahab Hosseini, Taraneh Alidoosti, Babak Karimi; Francja/Iran 2016, 125 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 23 kwietnia 2017
19:15

Z nurtem życia
reżyseria: Krzysztof Sarapata, Tomasz Kotaś; Polska 2017, 52 min., przyrodniczy
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 23 kwietnia 2017
20:15

Mały Jakub
reżyseria: Mariusz Bieliński; występują: Mirosław Baka, Jan Sączek, Eryk Lubos, Dorota Kolak, Henryk Talar; Polska, 78 min., dramat,/psychologiczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 24 kwietnia 2017
17:15

Z nurtem życia
reżyseria: Krzysztof Sarapata, Tomasz Kotaś; Polska 2017, 52 min., przyrodniczy
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 24 kwietnia 2017
18:30

Mały Jakub
reżyseria: Mariusz Bieliński; występują: Mirosław Baka, Jan Sączek, Eryk Lubos, Dorota Kolak, Henryk Talar; Polska, 78 min., dramat,/psychologiczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 24 kwietnia 2017
20:00

Klient
reżyseria: Asghar Farhadi; występują: Shahab Hosseini, Taraneh Alidoosti, Babak Karimi; Francja/Iran 2016, 125 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 25 kwietnia 2017
16:30

Mały Jakub
reżyseria: Mariusz Bieliński; występują: Mirosław Baka, Jan Sączek, Eryk Lubos, Dorota Kolak, Henryk Talar; Polska, 78 min., dramat,/psychologiczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 25 kwietnia 2017
18:00

Klient
reżyseria: Asghar Farhadi; występują: Shahab Hosseini, Taraneh Alidoosti, Babak Karimi; Francja/Iran 2016, 125 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 25 kwietnia 2017
20:15

Z nurtem życia
reżyseria: Krzysztof Sarapata, Tomasz Kotaś; Polska 2017, 52 min., przyrodniczy
czytaj więcej > kup bilet
środa 26 kwietnia 2017
17:00

Klient
reżyseria: Asghar Farhadi; występują: Shahab Hosseini, Taraneh Alidoosti, Babak Karimi; Francja/Iran 2016, 125 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 26 kwietnia 2017
19:15

Z nurtem życia
reżyseria: Krzysztof Sarapata, Tomasz Kotaś; Polska 2017, 52 min., przyrodniczy
czytaj więcej > kup bilet
środa 26 kwietnia 2017
20:15

Mały Jakub
reżyseria: Mariusz Bieliński; występują: Mirosław Baka, Jan Sączek, Eryk Lubos, Dorota Kolak, Henryk Talar; Polska, 78 min., dramat,/psychologiczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 27 kwietnia 2017
16:30

Mały Jakub
reżyseria: Mariusz Bieliński; występują: Mirosław Baka, Jan Sączek, Eryk Lubos, Dorota Kolak, Henryk Talar; Polska, 78 min., dramat,/psychologiczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 27 kwietnia 2017
18:00

Architekt
reżyseria: Matt Tauber; występują: Anthony LaPaglia, Viola Davis, Isabella Rossellini; USA 2006, 82 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
CYKL: W cieniu wielkich miast, cz. II
czwartek 27 kwietnia 2017
20:00

Klient
reżyseria: Asghar Farhadi; występują: Shahab Hosseini, Taraneh Alidoosti, Babak Karimi; Francja/Iran 2016, 125 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 28 kwietnia 2017
15:30

Szczęście sprzyja odważnym
reżyseria: Norbert Lechner; występują: Lynn Dortschack, Lisa Wihstutz, Linda Anh Dang; Niemcy 2016, 96 min., obyczajowy, od 10 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 28 kwietnia 2017
17:15

Dwie kobiety
reżyseria: Martin Provost; występują: Catherine Deneuve, Catherine Frot, Olivier Gourmet; Francja 2017, 117 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
III Wiosna Filmów w Polsce
piątek 28 kwietnia 2017
19:30

Aquarius
reżyseria: Kleber Mendonça Filho; występują: Sonia Braga, Maeve Jinkings, Irandhir Santos; Brazylia 2016, 142 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
III Wiosna Filmów w Polsce
sobota 29 kwietnia 2017
16:15

Szczęście sprzyja odważnym
reżyseria: Norbert Lechner; występują: Lynn Dortschack, Lisa Wihstutz, Linda Anh Dang; Niemcy 2016, 96 min., obyczajowy, od 10 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 29 kwietnia 2017
18:00

Wilde Maus
reżyseria: Josef Hader; występują: Georg Friedrich, Josef Hader, Jörg Hartmann; Austria/Niemcy 2017, 103 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
III Wiosna Filmów w Polsce
sobota 29 kwietnia 2017
20:00

Frantz
reżyseria: François Ozon; występują: Pierre Niney, Paula Beer, Ernst Stötzner; Francja/Niemcy 2016, 113 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
III Wiosna Filmów w Polsce
niedziela 30 kwietnia 2017
16:15

Szczęście sprzyja odważnym
reżyseria: Norbert Lechner; występują: Lynn Dortschack, Lisa Wihstutz, Linda Anh Dang; Niemcy 2016, 96 min., obyczajowy, od 10 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 30 kwietnia 2017
18:00

Dusza i ciało
reżyseria: Ildikó Enyedi; występują: Géza Morcsányi, Alexandra Borbély, Zoltán Schneider; Węgry 2017, 116 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
III Wiosna Filmów w Polsce
niedziela 30 kwietnia 2017
20:15

Mężczyzna imieniem Ove
reżyseria: Hannes Holm; występują: Rolf Lassgård, Bahar Pars, Filip Berg; Szwecja 2015, 116 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
III Wiosna Filmów w Polsce
czwartek 4 maja 2017
16:15

Konstytucja
reżyseria: Rajko Grlic; występują: Nebojsa Glogovac, Dejan Acimovic, Ksenija Marinkovic; Chorwacja/Czechy/Słowenia/Macedonia 2016, 90 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
III Wiosna Filmów w Polsce
czwartek 4 maja 2017
18:00

Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej
reżyseria: Maria Sadowska; występują: Magdalena Boczarska, Eryk Lubos, Justyna Wasilewska, Piotr Adamczyk; Polska 2107, 117 min., biograficzny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
CYKL: Z miłości do...
czwartek 4 maja 2017
20:15

Historia pewnego życia
reżyseria: Stéphane Brizé; występują: Judith Chemla, Jean-Pierre Darroussin, Yolande Moreau; Francja/Belgia 2016, 119 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
III Wiosna Filmów w Polsce
piątek 5 maja 2017
16:00

W sieci
reżyseria: Ki-duk Kim; występują: Seung-bum Ryoo, Won-geun Lee, Young-min Kim; Korea Południowa 2016, 114 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 5 maja 2017
18:15

U pana Marsa bez zmian
reżyseria: Dominik Moll; występują: Veerle Baetens, François Damiens, Vincent Macaigne; Belgia/Francja 2016, 101 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 5 maja 2017
20:15

Kalifornia
reżyseria: Marina Person; występują: Clara Gallo, Caio Horowicz, Caio Blat; Brazylia 2015, 85 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 6 maja 2017
16:15

Kalifornia
reżyseria: Marina Person; występują: Clara Gallo, Caio Horowicz, Caio Blat; Brazylia 2015, 85 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 6 maja 2017
18:00

W sieci
reżyseria: Ki-duk Kim; występują: Seung-bum Ryoo, Won-geun Lee, Young-min Kim; Korea Południowa 2016, 114 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 6 maja 2017
20:10

U pana Marsa bez zmian
reżyseria: Dominik Moll; występują: Veerle Baetens, François Damiens, Vincent Macaigne; Belgia/Francja 2016, 101 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 7 maja 2017
16:15

U pana Marsa bez zmian
reżyseria: Dominik Moll; występują: Veerle Baetens, François Damiens, Vincent Macaigne; Belgia/Francja 2016, 101 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 7 maja 2017
18:15

Kalifornia
reżyseria: Marina Person; występują: Clara Gallo, Caio Horowicz, Caio Blat; Brazylia 2015, 85 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 7 maja 2017
20:00

W sieci
reżyseria: Ki-duk Kim; występują: Seung-bum Ryoo, Won-geun Lee, Young-min Kim; Korea Południowa 2016, 114 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 8 maja 2017
16:00

W sieci
reżyseria: Ki-duk Kim; występują: Seung-bum Ryoo, Won-geun Lee, Young-min Kim; Korea Południowa 2016, 114 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 8 maja 2017
18:15

U pana Marsa bez zmian
reżyseria: Dominik Moll; występują: Veerle Baetens, François Damiens, Vincent Macaigne; Belgia/Francja 2016, 101 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 8 maja 2017
20:15

Kalifornia
reżyseria: Marina Person; występują: Clara Gallo, Caio Horowicz, Caio Blat; Brazylia 2015, 85 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 9 maja 2017
16:15

Kalifornia
reżyseria: Marina Person; występują: Clara Gallo, Caio Horowicz, Caio Blat; Brazylia 2015, 85 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 9 maja 2017
18:00

W sieci
reżyseria: Ki-duk Kim; występują: Seung-bum Ryoo, Won-geun Lee, Young-min Kim; Korea Południowa 2016, 114 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 9 maja 2017
20:10

U pana Marsa bez zmian
reżyseria: Dominik Moll; występują: Veerle Baetens, François Damiens, Vincent Macaigne; Belgia/Francja 2016, 101 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 10 maja 2017
16:15

U pana Marsa bez zmian
reżyseria: Dominik Moll; występują: Veerle Baetens, François Damiens, Vincent Macaigne; Belgia/Francja 2016, 101 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 10 maja 2017
18:15

Kalifornia
reżyseria: Marina Person; występują: Clara Gallo, Caio Horowicz, Caio Blat; Brazylia 2015, 85 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 10 maja 2017
20:00

W sieci
reżyseria: Ki-duk Kim; występują: Seung-bum Ryoo, Won-geun Lee, Young-min Kim; Korea Południowa 2016, 114 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 11 maja 2017
16:15

Kalifornia
reżyseria: Marina Person; występują: Clara Gallo, Caio Horowicz, Caio Blat; Brazylia 2015, 85 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 11 maja 2017
18:00

Short Waves on Tour 2017 - wstęp wolny
Short Waves on Tour 2017
czytaj więcej > kup bilet
CYKL: Z miłości do...
czwartek 11 maja 2017
20:10

U pana Marsa bez zmian
reżyseria: Dominik Moll; występują: Veerle Baetens, François Damiens, Vincent Macaigne; Belgia/Francja 2016, 101 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 12 maja 2017
16:15

Martwe wody
reżyseria: Bruno Dumont; występują: Fabrice Luchini, Juliette Binoche, Valeria Bruni Tedeschi; Francja/Niemcy 2016, 122 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 12 maja 2017
18:30

Porto
reżyseria: Gabe Klinger; występują: Anton Yelchin, Lucie Lucas, Françoise Lebrun; USA/Francja/Portugalia/Polska 2016, 75 min., melodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 12 maja 2017
20:00

Butterfly Kisses
reżyseria: Rafael Kapeliński; występują: Charlotte Beaumont, Rosie Day, Theo Stevenson; Wielka Brytania 2017, 89 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 13 maja 2017
17:00

Porto
reżyseria: Gabe Klinger; występują: Anton Yelchin, Lucie Lucas, Françoise Lebrun; USA/Francja/Portugalia/Polska 2016, 75 min., melodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 13 maja 2017
18:30

Butterfly Kisses
reżyseria: Rafael Kapeliński; występują: Charlotte Beaumont, Rosie Day, Theo Stevenson; Wielka Brytania 2017, 89 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 13 maja 2017
20:15

Martwe wody
reżyseria: Bruno Dumont; występują: Fabrice Luchini, Juliette Binoche, Valeria Bruni Tedeschi; Francja/Niemcy 2016, 122 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 14 maja 2017
16:15

Butterfly Kisses
reżyseria: Rafael Kapeliński; występują: Charlotte Beaumont, Rosie Day, Theo Stevenson; Wielka Brytania 2017, 89 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 14 maja 2017
18:00

Martwe wody
reżyseria: Bruno Dumont; występują: Fabrice Luchini, Juliette Binoche, Valeria Bruni Tedeschi; Francja/Niemcy 2016, 122 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 14 maja 2017
20:15

Porto
reżyseria: Gabe Klinger; występują: Anton Yelchin, Lucie Lucas, Françoise Lebrun; USA/Francja/Portugalia/Polska 2016, 75 min., melodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 15 maja 2017
16:15

Martwe wody
reżyseria: Bruno Dumont; występują: Fabrice Luchini, Juliette Binoche, Valeria Bruni Tedeschi; Francja/Niemcy 2016, 122 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 15 maja 2017
18:30

Porto
reżyseria: Gabe Klinger; występują: Anton Yelchin, Lucie Lucas, Françoise Lebrun; USA/Francja/Portugalia/Polska 2016, 75 min., melodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 15 maja 2017
20:00

Butterfly Kisses
reżyseria: Rafael Kapeliński; występują: Charlotte Beaumont, Rosie Day, Theo Stevenson; Wielka Brytania 2017, 89 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 16 maja 2017
15:45

Porto
reżyseria: Gabe Klinger; występują: Anton Yelchin, Lucie Lucas, Françoise Lebrun; USA/Francja/Portugalia/Polska 2016, 75 min., melodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 16 maja 2017
17:15

Butterfly Kisses
reżyseria: Rafael Kapeliński; występują: Charlotte Beaumont, Rosie Day, Theo Stevenson; Wielka Brytania 2017, 89 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 16 maja 2017
19:00

America Is Not Ready For This - film Karola Radziszewskiego - cykl KINO i SZTUKA
16.05.2017, 19:00 Karol Radziszewski, 67 min. po projekcji spotkanie z artystą poprowadzi Marta Gendera
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 16 maja 2017
20:15

Martwe wody
reżyseria: Bruno Dumont; występują: Fabrice Luchini, Juliette Binoche, Valeria Bruni Tedeschi; Francja/Niemcy 2016, 122 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 17 maja 2017
16:15

Butterfly Kisses
reżyseria: Rafael Kapeliński; występują: Charlotte Beaumont, Rosie Day, Theo Stevenson; Wielka Brytania 2017, 89 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 17 maja 2017
18:00

Martwe wody
reżyseria: Bruno Dumont; występują: Fabrice Luchini, Juliette Binoche, Valeria Bruni Tedeschi; Francja/Niemcy 2016, 122 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 17 maja 2017
20:15

Porto
reżyseria: Gabe Klinger; występują: Anton Yelchin, Lucie Lucas, Françoise Lebrun; USA/Francja/Portugalia/Polska 2016, 75 min., melodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 18 maja 2017
16:15

Butterfly Kisses
reżyseria: Rafael Kapeliński; występują: Charlotte Beaumont, Rosie Day, Theo Stevenson; Wielka Brytania 2017, 89 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 18 maja 2017
18:00

Skazana
reżyseria: Audrey Estrougo; występują: Sophie Marceau, Marie-Sohna Conde, Marie Denarnaud, Carole Franck; Francja 2015, 98 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
CYKL: Z miłości do...
czwartek 18 maja 2017
20:00

Martwe wody
reżyseria: Bruno Dumont; występują: Fabrice Luchini, Juliette Binoche, Valeria Bruni Tedeschi; Francja/Niemcy 2016, 122 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 19 maja 2017
16:15

Ostatni w Aleppo
reżyseria: Feras Fayyad Dania 2017, 110 min., dokument, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
Weekend z DAG
piątek 19 maja 2017
18:15

Amatorzy w kosmosie
reżyseria: Max Kestner Dania 2016, 89 min., dokument, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
Weekend z DAG
piątek 19 maja 2017
20:00

Song to Song
reżyseria: Terrence Malick; występują: Natalie Portman Michael Fassbender, Ryan Gosling, Rooney Mara; USA 2017, 129 min., dramat/muzyczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 20 maja 2017
16:15

Kraina oświeconych
reżyseria: Pieter-Jan De Pue Belgia 2016, 84 min., dokument, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
Weekend z DAG
sobota 20 maja 2017
18:00

Song to Song
reżyseria: Terrence Malick; występują: Natalie Portman Michael Fassbender, Ryan Gosling, Rooney Mara; USA 2017, 129 min., dramat/muzyczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 20 maja 2017
20:15

Niemieckie życie
reżyseria: Christian Krönes, Florian Weigensamer, Roland Schrotthofer, Olaf S. Müller Austria, Niemcy/2016, 113 min., dokument, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
Weekend z DAG
niedziela 21 maja 2017
14:30

Song to Song
reżyseria: Terrence Malick; występują: Natalie Portman Michael Fassbender, Ryan Gosling, Rooney Mara; USA 2017, 129 min., dramat/muzyczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 21 maja 2017
17:00

Jak spotkać syrenę
reżyseria: Coco Schrijber Holandia, Dania, Belgia 2016, dokument, 95 min.
czytaj więcej > kup bilet
Weekend z DAG
niedziela 21 maja 2017
18:45

Wszystkie rządy kłamią
reżyseria: Fred Peabody USA 2016, 93 min, dokument, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
Weekend z DAG
niedziela 21 maja 2017
20:30

Twin Peaks. Ogniu krocz ze mną
reżyseria: David Lynch; występują: Sheryl Lee, Moira Kelly, Chris Isaak, Kyle MacLachlan, Kiefer Sutherland; USA/Francja 1992, 135 min., dramat/thriller, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
Weekendy z klasyką: David Lynch
poniedziałek 22 maja 2017
16:00

Song to Song
reżyseria: Terrence Malick; występują: Natalie Portman Michael Fassbender, Ryan Gosling, Rooney Mara; USA 2017, 129 min., dramat/muzyczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 22 maja 2017
18:30

David Lynch: krótki metraż I
zestaw filmów krótkometrażowych, 84 min., od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
Weekendy z klasyką: David Lynch
poniedziałek 22 maja 2017
20:15

Głowa do wycierania
reżyseria: David Lynch; występują: Jack Nance, Charlotte Stewart, Allen Joseph; USA 1977, 89 min., surrealistyczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
Weekendy z klasyką: David Lynch
wtorek 23 maja 2017
16:15

Zud - pokazy specjalne
reżyseria: Marta Minorowicz; Polska/ Niemcy 2016, 85 min., dokument, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 23 maja 2017
18:00

Song to Song
reżyseria: Terrence Malick; występują: Natalie Portman Michael Fassbender, Ryan Gosling, Rooney Mara; USA 2017, 129 min., dramat/muzyczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 23 maja 2017
20:15

Zud - pokazy specjalne
reżyseria: Marta Minorowicz; Polska/ Niemcy 2016, 85 min., dokument, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 24 maja 2017
16:00

Song to Song
reżyseria: Terrence Malick; występują: Natalie Portman Michael Fassbender, Ryan Gosling, Rooney Mara; USA 2017, 129 min., dramat/muzyczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 24 maja 2017
18:30

Zagubiona autostrada
reżyseria: David Lynch; występują: Bill Pullman, Patricia Arquette, Robert Loggia; USA/Francja 1997, 135 min., kryminał/thriller, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
Weekendy z klasyką: David Lynch
środa 24 maja 2017
21:00

David Lynch: krótki metraż II
Zestaw filmów krótkometrażowych, 85 min., od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
Weekendy z klasyką: David Lynch
czwartek 25 maja 2017
16:15

Zud - pokazy specjalne
reżyseria: Marta Minorowicz; Polska/ Niemcy 2016, 85 min., dokument, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 25 maja 2017
18:00

City Island
reżyseria: Raymond De Felitta; występują: Andy Garcia, Julianna Margulies, Emily Mortimer, Ezra Miller; USA 2009, 100 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
CYKL: Z miłości do...
czwartek 25 maja 2017
20:00

Song to Song
reżyseria: Terrence Malick; występują: Natalie Portman Michael Fassbender, Ryan Gosling, Rooney Mara; USA 2017, 129 min., dramat/muzyczny, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 26 maja 2017
16:15

Mali mężczyźni
reżyseria: Ira Sachs; występują: Greg Kinnear, Paulina García, Alfred Molina; Grecja/USA 2016, 85 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 26 maja 2017
18:00

24 tygodnie
reżyseria: Anne Zohra Berrached; występują: Julia Jentsch, Bjarne Mädel, Johanna Gastdorf; Niemcy 2016, 103 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 26 maja 2017
20:00

Zwyczajna dziewczyna
reżyseria: Lone Scherfig; występują: Gemma Arterton, Bill Nighy, Jeremy Irons; Wielka Brytania 2016, 110 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 27 maja 2017
16:15

Zwyczajna dziewczyna
reżyseria: Lone Scherfig; występują: Gemma Arterton, Bill Nighy, Jeremy Irons; Wielka Brytania 2016, 110 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 27 maja 2017
18:15

Mali mężczyźni
reżyseria: Ira Sachs; występują: Greg Kinnear, Paulina García, Alfred Molina; Grecja/USA 2016, 85 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 27 maja 2017
20:00

24 tygodnie
reżyseria: Anne Zohra Berrached; występują: Julia Jentsch, Bjarne Mädel, Johanna Gastdorf; Niemcy 2016, 103 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 28 maja 2017
16:00

24 tygodnie
reżyseria: Anne Zohra Berrached; występują: Julia Jentsch, Bjarne Mädel, Johanna Gastdorf; Niemcy 2016, 103 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 28 maja 2017
18:00

Zwyczajna dziewczyna
reżyseria: Lone Scherfig; występują: Gemma Arterton, Bill Nighy, Jeremy Irons; Wielka Brytania 2016, 110 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 28 maja 2017
20:00

Mali mężczyźni
reżyseria: Ira Sachs; występują: Greg Kinnear, Paulina García, Alfred Molina; Grecja/USA 2016, 85 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 29 maja 2017
16:15

Mali mężczyźni
reżyseria: Ira Sachs; występują: Greg Kinnear, Paulina García, Alfred Molina; Grecja/USA 2016, 85 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 29 maja 2017
18:00

24 tygodnie
reżyseria: Anne Zohra Berrached; występują: Julia Jentsch, Bjarne Mädel, Johanna Gastdorf; Niemcy 2016, 103 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 29 maja 2017
20:00

Zwyczajna dziewczyna
reżyseria: Lone Scherfig; występują: Gemma Arterton, Bill Nighy, Jeremy Irons; Wielka Brytania 2016, 110 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 30 maja 2017
16:15

Zwyczajna dziewczyna
reżyseria: Lone Scherfig; występują: Gemma Arterton, Bill Nighy, Jeremy Irons; Wielka Brytania 2016, 110 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 30 maja 2017
18:15

Mali mężczyźni
reżyseria: Ira Sachs; występują: Greg Kinnear, Paulina García, Alfred Molina; Grecja/USA 2016, 85 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 30 maja 2017
20:00

24 tygodnie
reżyseria: Anne Zohra Berrached; występują: Julia Jentsch, Bjarne Mädel, Johanna Gastdorf; Niemcy 2016, 103 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 31 maja 2017
16:00

24 tygodnie
reżyseria: Anne Zohra Berrached; występują: Julia Jentsch, Bjarne Mädel, Johanna Gastdorf; Niemcy 2016, 103 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 31 maja 2017
18:00

Zwyczajna dziewczyna
reżyseria: Lone Scherfig; występują: Gemma Arterton, Bill Nighy, Jeremy Irons; Wielka Brytania 2016, 110 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 31 maja 2017
20:00

Mali mężczyźni
reżyseria: Ira Sachs; występują: Greg Kinnear, Paulina García, Alfred Molina; Grecja/USA 2016, 85 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 1 czerwca 2017
16:15

Mali mężczyźni
reżyseria: Ira Sachs; występują: Greg Kinnear, Paulina García, Alfred Molina; Grecja/USA 2016, 85 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 1 czerwca 2017
17:00

Euroshorts dla dzieci: animacje z różnych stron świata
Megaron zaprasza na pokazy specjalne dla dzieci! Euroshorts, czyli animacje z różnych stron świata. Wstęp wolny.
czytaj więcej > kup bilet
POKAZ SPECJALNY
czwartek 1 czerwca 2017
18:00

Piękny drań
reżyseria: John Butler; występują: Andrew Scott, Nicholas Galitzine, Michael McElhatton; Irlandia 2016, 95 min., obyczajowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
Jak w życiu
czwartek 1 czerwca 2017
20:15

Zwyczajna dziewczyna
reżyseria: Lone Scherfig; występują: Gemma Arterton, Bill Nighy, Jeremy Irons; Wielka Brytania 2016, 110 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 2 czerwca 2017
16:00

Nazywam się Cukinia
reżyseria: Claude Barras; Francja/Szwajcaria 2016, min., animacja, od 12 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 2 czerwca 2017
17:30

Gra pozorów
reżyseria: Vallo Toomla; występują: Mirtel Pohla, Priit Võigemast, Mari Abel, Andres Lepik; Estonia/Łotwa/Litwa 2016, 102 min., thriller, od 16 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 2 czerwca 2017
19:30

Sieranevada
reżyseria: Cristi Puiu; występują: Mimi Branescu, Judith State, Bogdan Dumitrache; Rumunia/Francja/Bośnia i Hercegowina/Chorwacja/Macedonia 2016, 172 min., komedia obyczajowa, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 3 czerwca 2017
16:00

Sieranevada
reżyseria: Cristi Puiu; występują: Mimi Branescu, Judith State, Bogdan Dumitrache; Rumunia/Francja/Bośnia i Hercegowina/Chorwacja/Macedonia 2016, 172 min., komedia obyczajowa, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 3 czerwca 2017
19:00

Nazywam się Cukinia
reżyseria: Claude Barras; Francja/Szwajcaria 2016, min., animacja, od 12 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 3 czerwca 2017
20:15

Gra pozorów
reżyseria: Vallo Toomla; występują: Mirtel Pohla, Priit Võigemast, Mari Abel, Andres Lepik; Estonia/Łotwa/Litwa 2016, 102 min., thriller, od 16 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 4 czerwca 2017
16:00

Gra pozorów
reżyseria: Vallo Toomla; występują: Mirtel Pohla, Priit Võigemast, Mari Abel, Andres Lepik; Estonia/Łotwa/Litwa 2016, 102 min., thriller, od 16 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 4 czerwca 2017
17:00

Euroshorts dla dzieci: animacje z różnych stron świata
Megaron zaprasza na pokazy specjalne dla dzieci! Euroshorts, czyli animacje z różnych stron świata. Wstęp wolny.
czytaj więcej > kup bilet
POKAZ SPECJALNY
niedziela 4 czerwca 2017
18:00

Sieranevada
reżyseria: Cristi Puiu; występują: Mimi Branescu, Judith State, Bogdan Dumitrache; Rumunia/Francja/Bośnia i Hercegowina/Chorwacja/Macedonia 2016, 172 min., komedia obyczajowa, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 4 czerwca 2017
21:00

Nazywam się Cukinia
reżyseria: Claude Barras; Francja/Szwajcaria 2016, min., animacja, od 12 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 5 czerwca 2017
16:00

Nazywam się Cukinia
reżyseria: Claude Barras; Francja/Szwajcaria 2016, min., animacja, od 12 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 5 czerwca 2017
17:30

Gra pozorów
reżyseria: Vallo Toomla; występują: Mirtel Pohla, Priit Võigemast, Mari Abel, Andres Lepik; Estonia/Łotwa/Litwa 2016, 102 min., thriller, od 16 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 5 czerwca 2017
19:30

Sieranevada
reżyseria: Cristi Puiu; występują: Mimi Branescu, Judith State, Bogdan Dumitrache; Rumunia/Francja/Bośnia i Hercegowina/Chorwacja/Macedonia 2016, 172 min., komedia obyczajowa, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 6 czerwca 2017
16:00

Sieranevada
reżyseria: Cristi Puiu; występują: Mimi Branescu, Judith State, Bogdan Dumitrache; Rumunia/Francja/Bośnia i Hercegowina/Chorwacja/Macedonia 2016, 172 min., komedia obyczajowa, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 6 czerwca 2017
19:00

Nazywam się Cukinia
reżyseria: Claude Barras; Francja/Szwajcaria 2016, min., animacja, od 12 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 6 czerwca 2017
20:15

Gra pozorów
reżyseria: Vallo Toomla; występują: Mirtel Pohla, Priit Võigemast, Mari Abel, Andres Lepik; Estonia/Łotwa/Litwa 2016, 102 min., thriller, od 16 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 7 czerwca 2017
16:00

Gra pozorów
reżyseria: Vallo Toomla; występują: Mirtel Pohla, Priit Võigemast, Mari Abel, Andres Lepik; Estonia/Łotwa/Litwa 2016, 102 min., thriller, od 16 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 7 czerwca 2017
18:00

Sieranevada
reżyseria: Cristi Puiu; występują: Mimi Branescu, Judith State, Bogdan Dumitrache; Rumunia/Francja/Bośnia i Hercegowina/Chorwacja/Macedonia 2016, 172 min., komedia obyczajowa, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 7 czerwca 2017
21:00

Nazywam się Cukinia
reżyseria: Claude Barras; Francja/Szwajcaria 2016, min., animacja, od 12 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 8 czerwca 2017
16:45

Nazywam się Cukinia
reżyseria: Claude Barras; Francja/Szwajcaria 2016, min., animacja, od 12 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 8 czerwca 2017
18:00

Bolshoi Babylon
reżyseria: Nick Read; Wielka Brytania 2015, 86 min., dokument, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
Jak w życiu
czwartek 8 czerwca 2017
20:15

Gra pozorów
reżyseria: Vallo Toomla; występują: Mirtel Pohla, Priit Võigemast, Mari Abel, Andres Lepik; Estonia/Łotwa/Litwa 2016, 102 min., thriller, od 16 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 9 czerwca 2017
16:00

Serce z kamienia
reżyseria: Guðmundur Arnar Guðmundsson; występują: Baldur Einarsson, Blær Hinriksson, Diljá Valsdóttir; Islandia/Dania 2016, 129 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 9 czerwca 2017
18:00

Iza Rutkowska - PODWÓRKO IM. WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW
Projekcja filmu "Podwórko im. wszystkich mieszkańców" Dyskusja o sztuce i rewitalizacji z udziałem Wojciecha Kłosowskiego i Anny Bonus Mackiewicz
czytaj więcej > kup bilet
piątek 9 czerwca 2017
18:30

mamy2mamy
reżyseria: Noémie Saglio; występują: Juliette Binoche, Camille Cottin, Lambert Wilson; Francja 2017, 94 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 9 czerwca 2017
20:30

Królowa Hiszpanii
reżyseria: Fernando Trueba; występują: Penelope Cruz, Santiago Segura, Antonio Resines; Hiszpania 2016, 128 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 10 czerwca 2017
16:00

Królowa Hiszpanii
reżyseria: Fernando Trueba; występują: Penelope Cruz, Santiago Segura, Antonio Resines; Hiszpania 2016, 128 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 10 czerwca 2017
18:15

Serce z kamienia
reżyseria: Guðmundur Arnar Guðmundsson; występują: Baldur Einarsson, Blær Hinriksson, Diljá Valsdóttir; Islandia/Dania 2016, 129 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 10 czerwca 2017
20:30

mamy2mamy
reżyseria: Noémie Saglio; występują: Juliette Binoche, Camille Cottin, Lambert Wilson; Francja 2017, 94 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 10 czerwca 2017
22:30

Megaron na Nocnym Szlaku Kulturalnym 2017
Euroshorts: Amerykański Film Reklamowy 2016, czyli uczta dla miłośników reklam, złożona z najlepszych amerykańskich filmów reklamowych ubiegłego roku.
czytaj więcej > kup bilet
POKAZ SPECJALNY
niedziela 11 czerwca 2017
16:00

mamy2mamy
reżyseria: Noémie Saglio; występują: Juliette Binoche, Camille Cottin, Lambert Wilson; Francja 2017, 94 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 11 czerwca 2017
18:00

Królowa Hiszpanii
reżyseria: Fernando Trueba; występują: Penelope Cruz, Santiago Segura, Antonio Resines; Hiszpania 2016, 128 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
niedziela 11 czerwca 2017
20:15

Serce z kamienia
reżyseria: Guðmundur Arnar Guðmundsson; występują: Baldur Einarsson, Blær Hinriksson, Diljá Valsdóttir; Islandia/Dania 2016, 129 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 12 czerwca 2017
16:00

Serce z kamienia
reżyseria: Guðmundur Arnar Guðmundsson; występują: Baldur Einarsson, Blær Hinriksson, Diljá Valsdóttir; Islandia/Dania 2016, 129 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 12 czerwca 2017
18:30

mamy2mamy
reżyseria: Noémie Saglio; występują: Juliette Binoche, Camille Cottin, Lambert Wilson; Francja 2017, 94 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
poniedziałek 12 czerwca 2017
20:30

Królowa Hiszpanii
reżyseria: Fernando Trueba; występują: Penelope Cruz, Santiago Segura, Antonio Resines; Hiszpania 2016, 128 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 13 czerwca 2017
16:00

Królowa Hiszpanii
reżyseria: Fernando Trueba; występują: Penelope Cruz, Santiago Segura, Antonio Resines; Hiszpania 2016, 128 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 13 czerwca 2017
18:15

Serce z kamienia
reżyseria: Guðmundur Arnar Guðmundsson; występują: Baldur Einarsson, Blær Hinriksson, Diljá Valsdóttir; Islandia/Dania 2016, 129 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
wtorek 13 czerwca 2017
20:30

mamy2mamy
reżyseria: Noémie Saglio; występują: Juliette Binoche, Camille Cottin, Lambert Wilson; Francja 2017, 94 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 14 czerwca 2017
16:00

mamy2mamy
reżyseria: Noémie Saglio; występują: Juliette Binoche, Camille Cottin, Lambert Wilson; Francja 2017, 94 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 14 czerwca 2017
18:00

Królowa Hiszpanii
reżyseria: Fernando Trueba; występują: Penelope Cruz, Santiago Segura, Antonio Resines; Hiszpania 2016, 128 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
środa 14 czerwca 2017
20:15

Serce z kamienia
reżyseria: Guðmundur Arnar Guðmundsson; występują: Baldur Einarsson, Blær Hinriksson, Diljá Valsdóttir; Islandia/Dania 2016, 129 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 15 czerwca 2017
16:00

mamy2mamy
reżyseria: Noémie Saglio; występują: Juliette Binoche, Camille Cottin, Lambert Wilson; Francja 2017, 94 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
czwartek 15 czerwca 2017
18:00

Gwiazdy
reżyseria: Jan Kidawa-Błoński; występują: Mateusz Kościukiewicz, Sebastian Fabijański, Karolina Szymczak, Eryk Lubos; Polska 2017, 106 min., biograficzny/sportowy, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
Jak w życiu
czwartek 15 czerwca 2017
20:00

Królowa Hiszpanii
reżyseria: Fernando Trueba; występują: Penelope Cruz, Santiago Segura, Antonio Resines; Hiszpania 2016, 128 min., komediodramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 16 czerwca 2017
14:00

Droga do Rzymu
reżyseria: Tomasz Mielnik; występują: Václav Hrzina, Igor Bareš, Dana Batulková, Ernesto Čekan; Czechy/Polska 2015, 100 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 16 czerwca 2017
16:00

Manchester by the Sea
reżyseria: Kenneth Lonergan; występują: Casey Affleck, Michelle Williams, Lucas Hedges; USA 2016, 135 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 16 czerwca 2017
18:30

Droga do Rzymu
reżyseria: Tomasz Mielnik; występują: Václav Hrzina, Igor Bareš, Dana Batulková, Ernesto Čekan; Czechy/Polska 2015, 100 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
piątek 16 czerwca 2017
20:20

Mój anioł
reżyseria: Harry Cleven; występują: Fleur Geffrier, Elina Löwensohn, François Vincentelli; Belgia 2016, 80 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 17 czerwca 2017
14:00

Droga do Rzymu
reżyseria: Tomasz Mielnik; występują: Václav Hrzina, Igor Bareš, Dana Batulková, Ernesto Čekan; Czechy/Polska 2015, 100 min., komedia, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 17 czerwca 2017
16:30

Mój anioł
reżyseria: Harry Cleven; występują: Fleur Geffrier, Elina Löwensohn, François Vincentelli; Belgia 2016, 80 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet
sobota 17 czerwca 2017
18:00

Manchester by the Sea
reżyseria: Kenneth Lonergan; występują: Casey Affleck, Michelle Williams, Lucas Hedges; USA 2016, 135 min., dramat, od 15 lat
czytaj więcej > kup bilet